226   up Сподели тази тема:    

Re: LG Optimus 3D - Общи приказки и въпроси

politican написа:

Някой знае ли дали вградения видео плеяр може да зарежда субтитри,понеже се мъча сега ама нестава,сложих си Смърфовете 3Д обаче с МХ видео плеяр с който гледам и отваря субтитри неиска да смеси двата кадъра,пуснах го през 3д конвертора става в 3д обаче пак два кадъра.Оправих се благодарение на колегата didodec,значи да поясня за незнаещите,качвате филма,субтитрите трябва да са .srt и преди да ги сложите в телефона ги преименувате с абсолютно същото име каквото е и на филма,отваряте NOTEPAD И ГИ ЗАПАМЕТЯВАТЕ С КОДИРАНЕ UTF-8 И ГИ КАЧВАТЕ И ВСИЧКО Е ГОТОВО.  storstark  После вече в плеяра има настройки за тях цвят,размер,шрифт.

Колега били споделил от къде си изтегли Smurf 3D за да може и аз да го дръпна и да го гледам?
Благодаря предварително :}

android LG Optimus 3D {ROM-AcuraTeam V-2.3.5 with ICS Theme} {SW-LGP920-V21d-FEB-17-2012}
http://facebook.com/LG3DBG

+   up

Android Реклами

227   up

angelvuchkov написа:
politican написа:

Някой знае ли дали вградения видео плеяр може да зарежда субтитри,понеже се мъча сега ама нестава,сложих си Смърфовете 3Д обаче с МХ видео плеяр с който гледам и отваря субтитри неиска да смеси двата кадъра,пуснах го през 3д конвертора става в 3д обаче пак два кадъра.Оправих се благодарение на колегата didodec,значи да поясня за незнаещите,качвате филма,субтитрите трябва да са .srt и преди да ги сложите в телефона ги преименувате с абсолютно същото име каквото е и на филма,отваряте NOTEPAD И ГИ ЗАПАМЕТЯВАТЕ С КОДИРАНЕ UTF-8 И ГИ КАЧВАТЕ И ВСИЧКО Е ГОТОВО.  storstark  После вече в плеяра има настройки за тях цвят,размер,шрифт.

Колега били споделил от къде си изтегли Smurf 3D за да може и аз да го дръпна и да го гледам?
Благодаря предварително :}

Хайде сваляйте има 36 филма готови за качване в телефона http://www.fileserve.com/list/7hzKvj3  Звукът е на Испански език,търсите си субтитри и готово rock Смърфовете е този----Los.pitufos movil.mkv---1.01 GB tummenupp  storstark

Последно редактирано от teriminator3 (19 Nov 2011 02:56:50)

LG G2-D802

228   up

Ааа колеги пробвайте това,уникално е: http://www.androidbg.com/forum/topic219 … csson.html нищо,че пише сони ериксон,върви си на Оптимуса перфектно.  smile

LG  G2  WHITE 32GB

Съвършенството е достигнато, не когато няма какво повече да се добави, а когато няма какво да се премахне.

229   up

politican написа:

Ааа колеги пробвайте това,уникално е: http://www.androidbg.com/forum/topic219 … csson.html нищо,че пише сони ериксон,върви си на Оптимуса перфектно.  smile

Да много яко наистина браво,направих го всичко е 6 tummenupp

LG G2-D802

230   up

Хубава новина - Чрез страницата си във Facebook, LG потвърди официално кои ще са първите смартфони на компанията, до които ще достигне ъпдейтът до Android 4.0. Без изненада в първата вълна присъстват само моделите от висок клас като Optimus 2X, Optimus Black, Optimus 3D и Optimus LTE. Компанията продължава да проучва възможностите за осигуряване на софтуерно обновяване и за други от своите продукти и ще ги обяви през декември. Тогава ще бъдат споделени и други важни за потребителите детайли - например кога точно ще стартира ъпдейтът.

https://www.facebook.com/notes/lg-mobil … 1148368212

Информацията е от сайта MobileBulgaria.com

dance  rock  buga

Последно редактирано от Joxy (29 Nov 2011 16:54:16)

Samsung Galaxy S4 , Samsung Galaxy Tab3 10.1, Samsung Galaxy Gear
Само телевизора ми още не е Samsung :-(

231   up

Колеги интересува ме Теми само за сготвени ромове ли са?Няма ли тема примерно да инсталирам на официалния 2.3.5?Става въпрос за промяна на иконите,батерия,обхват.....диалер и др.Тука в форума има една тема за промяна на тези неща,но то е с един сайт с Кухня се казва,но не ме допуска в сайта и не мога да ги променя.

LG  G2  WHITE 32GB

Съвършенството е достигнато, не когато няма какво повече да се добави, а когато няма какво да се премахне.

232   up

politican написа:

Колеги интересува ме Теми само за сготвени ромове ли са?Няма ли тема примерно да инсталирам на официалния 2.3.5?Става въпрос за промяна на иконите,батерия,обхват.....диалер и др.Тука в форума има една тема за промяна на тези неща,но то е с един сайт с Кухня се казва,но не ме допуска в сайта и не мога да ги променя.

Еми на оргинален Ром единствения начин да промениш нещо е първо да го руутнеш.
След това си инсталваш Root Explorer. Стартираш проложението и навигираш до system-framework и заменяш framework-res.apk с др. framework-res.apk, който на теб ти харесва. В къстъм ромовете има доста интересни framework-res.apk'та.

iphone 3G--> iphone 3GS--> HTC Desire HD--> LG Optimus 3D--> SGS2 and HTC Chacha--> Lumia820-->iPhone 5

233   up

R3trO написа:
politican написа:

Еми на оргинален Ром единствения начин да промениш нещо е първо да го руутнеш.
След това си инсталваш Root Explorer. Стартираш проложението и навигираш до system-framework и заменяш framework-res.apk с др. framework-res.apk, който на теб ти харесва. В къстъм ромовете има доста интересни framework-res.apk'та.

Мерси,ако можеш направи такава тема и сподели различни framework.

LG  G2  WHITE 32GB

234   up

Интересуваме клиповете от youtube конвертират ли се в 3D или си се гледат стандартно?

235   up

carbon написа:

Интересуваме клиповете от youtube конвертират ли се в 3D или си се гледат стандартно?

Телефона си има достъп до 3Д секция в ютуб.

LG  G2  WHITE 32GB

236   up

Имах в пррдвид,всички клипове ли се гледат в 3Д или само тези които са си такъв формат?

237   up

carbon написа:

Имах в пррдвид,всички клипове ли се гледат в 3Д или само тези които са си такъв формат?

Само тези които подържат 3D - Side by Side smile

android LG Optimus 3D {ROM-AcuraTeam V-2.3.5 with ICS Theme} {SW-LGP920-V21d-FEB-17-2012}

238   up

Колеги за всички LG телефони в www.box.com има по 50GB Free - Безплатно пространство в облака smile

Споделям си папката с доста полезни неща вътре с вас, специално за Optimus 3D - www.box.com/LGoptimus3D

239   up

Това е добра новина.  smile

Прикачени файлове

wclt01.png
wclt01.png 211.58 kb, 3 изтегляния от 2011-12-06 

Нямате права за сваляне на прикачените файлове към това мнение.

LG  G2  WHITE 32GB

240   up

За какво служи този "сандвич" ,че ми пригладня нещо  big_smile  ?

ECS P67H2-A/2500K+Hyper 212 EVO/2x4GB DDR3 Kingston/3х2GB DDR2 A-DATA/MSI N570GTX Twin Frozr II OC/HDD:80GB+WD 640GB+1000GB WD Caviar Green 64MB/Samsung P2770HD/Seasonic S12 II Bronze SS-620GB/ YAMAHA RX-V667+Monitor Audio Bronze BX2
Mobile: To be continued...

241   up

10 милиарда изтегления от Android Market и промоция по случая
Mobile Bulgaria - 06 Декември 21:00
Google реши да отбележи изтеглянето на 10 милиарда приложения от Android Market като стартира интересна промоция. В нея в рамките на 10 дни, всеки ден различни популярни платени приложения ...
Google реши да отбележи изтеглянето на 10 милиарда приложения от Android Market като стартира интересна промоция. В нея в рамките на 10 дни, всеки ден различни популярни платени приложения (струващи между 99 цента и $6,99) ще се предлагат на цена само 10 цента или 15 стотинки всяко. Нека спрем внимание и на повода за това изгодно предложение. Основното в него е че увеличаването на изтеглените приложения от AM расте постоянно, а последните 4 милиарда приложения са били изтеглени само за 6 месеца. Според Google милиард изтегляния вече стават за месец, а за сравнение за достигането на първия милиард са били нужни цели 20 месеца. Вторият е бил достигнат за 5 месеца. Сред факторите за успеха на магазина са увеличеният брой активирани дневно телефони с платформата, разширената международна поддръжка и промененият външен вид на магазина.

В първата партида приложения за 15 стотинки, които може да откриете в АМ са Soundhound, Asphalt 6: Adrenaline HD, Minecraft Pocket Edition, SwiftKey X Keyboard, Fieldrunners HD, Great Little War Game, Color & Draw for kids:phone, Paper Camera и SketchBook Mobile.

https://market.android.com/details?id=a … ure=banner

242   up

Колеги току що установх,че няма нужда да се натиска и 3Д бутона за да влезете в рекавърито,незнам кой го е измислил това с 3Д бутона  rofl_mini  натискате си само бутон намаляване и бутона за включване на телефона.Не става този вариант единствено ако се зарежда телефона ви.  smile

LG  G2  WHITE 32GB

243   up

Колеги,продадох си 3Дто,напускам този под-форум,пожелавам ви ъпдейт до ICS 4  storstark

LG  G2  WHITE 32GB

244   up

politican написа:

Колеги,продадох си 3Дто,напускам този под-форум,пожелавам ви ъпдейт до ICS 4  storstark

Колега аз също се замислям за продажба,днес телефона за първи път ми направи най големия гаф facepalm1 не ме събуди за работа  facepalm1 батерията беше на 88 процента като си легнах и сутринта като станах телефона беше изгаснал ,алармата не се задейства при изключен телефоннннн ужас facepalm1  facepalm1  facepalm1 за малко да ме изритат от работа заради ЛГ-глупаците facepalm1 никога повече марка ЛГ няма да си купя dumbom

LG G2-D802

245   up

Ами аз лично бях доволен от телефона,моя никакви проблеми не създаде до края,просто парички ми трябваха по празниците и ще си купя по-евтин сега и така.

LG  G2  WHITE 32GB

246   up

хо-хо-хо Весела Коледа на всички и приятно изкарване на Новата 2012год. колеги  christmas  christmas  christmas

247   up

Весела Колда и от мен на всички 3Д маниаци christmas  christmas  christmas

LG G2-D802

248   up

И от мен!

249   up

Честита и от мен  christmas    d_coffee

ECS P67H2-A/2500K+Hyper 212 EVO/2x4GB DDR3 Kingston/3х2GB DDR2 A-DATA/MSI N570GTX Twin Frozr II OC/HDD:80GB+WD 640GB+1000GB WD Caviar Green 64MB/Samsung P2770HD/Seasonic S12 II Bronze SS-620GB/ YAMAHA RX-V667+Monitor Audio Bronze BX2
Mobile: To be continued...

250   up

Весели празници!!!                                                                                                                                                              Как да рестартирам телефона?Появи ми се проблем с безжичната мрежа.Ще пробвам първо с рестарт.                                 Благодаря предварително!