1   up Сподели тази тема:    

Тема: Как се гледат 3D филми - кратко упътване

Вследствие извънредната липса на интелект, проявена в тази тема, аз я изтривам.
Ако някой разумен юзър има желание да научи как се гледат истински 3D филми на LG Optimus 3D, да ми прати ПМ.
Моля уважавайте бактериите - те са единствената култура, която някои хора имат.

Последно редактирано от bgtip (20 Sep 2011 19:16:20)

android Samsung Galaxy S4 I9505; Samsung Galaxy Grand Duos; Samsung Galaxy Tab P1000 [ROM] CM10.1 [JB][4.2.2][Kernel 3.0]; LG Optimus 3D P920 JellyCream ROM V3 Final

+   up

Android Реклами

2   up

Re: Как се гледат 3D филми - кратко упътване

А от посочените сайтове имат ли бг субтитри филмите или не?И ако може да обясниш как се тегли от този сайт втория дето си дал,понеже под филма има 100 файла и не знам кой  да изтегля.

Последно редактирано от politican (14 Sep 2011 21:00:20)

SONY  XPERIA  Z  WhItE 16 GB

Съвършенството е достигнато, не когато няма какво повече да се добави, а когато няма какво да се премахне.

3   up

Ами,че то пак е по темата,от къде да ги вземем тези 3Д филми,от замунда нито един не отваря в 3д,за това обясни по-подробно как точно да ги изтеглим и конвертираме и така нататък.

Съвършенството е достигнато, не когато няма какво повече да се добави, а когато няма какво да се премахне.

4   up

Хайде нещо и от мен 23 филма за нашите машинки готови за гледане tummenupp http://www.fileserve.com/list/7hzKvj3

LG G2-D802

5   up

Жалко, че днес и на жена ми телефончето ще има друг притежател, все пак +http://www.androidbg.com/forum/extensions/pun_karma/icons/thumbs_up.gif за пакчето.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                 
                                                                              UCCW Skins

6   up

teriminator3 написа:

Хайде нещо и от мен 23 филма за нашите машинки готови за гледане tummenupp http://www.fileserve.com/list/7hzKvj3

Всичките филми ли са на испански или какъвто е този език big_smile ?

Samsung Galaxy S -> Lg Optimus 3D -> Samsung Galaxy Note -> hTc One -> Samsung Galaxy Note 3
iPad Air 4G 64GB

7   up

bgtip написа:
politican написа:

Ами,че то пак е по темата,от къде да ги вземем тези 3Д филми,от замунда нито един не отваря в 3д,за това обясни по-подробно как точно да ги изтеглим и конвертираме и така нататък.

Какво толкова трудно има относно свалянето?!
Никога ли не си свалял от файлови хостери? Само от замундата и арената ли теглиш?
Трудното беше да се гледа вече сваления файл на телефона, и това аз го открих как става и го споделих любезно с вас. Никой никъде няма да намери такова обяснение в нета! Само и единствено тук, от мен. И за какво конвертиране говориш? Явно съвсем неразбрано съм обяснявал. Нищо не се конвертира. В това е красотата на този метод. Файловете просто се нарязват на парчета, за да могат да се копират на SD карта. Нито видео, нито аудио се конвертира. Те си остават в оригиналния си вид.

Ето как свалям файловете аз:
Отварям някой линк, например http://www.3dsbs.com/3dsbs-releases-3dm … ease.html, избирам си някой файлов хостер, за който имам платен акаунт, в случая filesonic.com, копирам и пействам всички линкове от filesonic.com (в случая 19 линка) в програмата jdownloader (http://jdownloader.org/), която ми ги сваля автоматично и ми ги разархивира също така автоматично, така че файла Thor 3D Half-SBS.mkv вече е готов да бъде прехвърлен на телефона по метода, описан в началото на тази тема.
Вероятно някои от вас няма да имат платени акаунти във файлови хостери. Програмата jdownloader може да сваля и за безплатни юзъри. Ако не ви се дават пари за файлови хостери поотделно, има сайтове-агрегати, които събират в един акаунт няколко платени хостера. Аз нямам такъв акаунт, затова не мога да ви кажа как точно става тегленето, но един примерен сайт е този: http://www.filepunch.me/ Нямам абсолютно никаква връзка с този сайт, нито имам някаква полза от него, и по никакъв начин не му правя реклама. Просто той ми попадна за пример.

Благодаря на teriminator3 за линковете. Като имам време ще ги сваля и изгледам.
Ако някой друг има подобни ресурси за 3D филми, нека да ги сподели тук.

Мерси мерси много,не се ядосвай де,тука сме за да си помагаме smile

8   up

Ето още торенти с 3d филми

http://rutracker.org/forum/viewforum.php?f=549

http://tracker.hdclub.com.ua/browse.php?3d=1

http://extratorrent.com/search/?new=1&a … mp;s_cat=4

Galaxy S II+battery 4500mha ROM 4.1.2 WizzKat Rom V2   Kernel ApoloJB V4.4, Nexus 7 32GB 3G kitkat 4.4.2

9   up

Порових в този последния който си дал,но това са Анаглифи 3Д,не ги чете нашия телефон smile

10   up

E има и SBS формат.Ето и още един линк с 3Д филмчета:

http://isohunt.com/torrents/?ihq=3D SBS

След като влезете пишете в търсачката  3D SBS

Последно редактирано от 1124 (17 Sep 2011 15:00:44)

Galaxy S II+battery 4500mha ROM 4.1.2 WizzKat Rom V2   Kernel ApoloJB V4.4, Nexus 7 32GB 3G kitkat 4.4.2

11   up

1124 написа:

E има и SBS формат.Ето и още един линк с 3Д филмчета:

http://isohunt.com/torrents/?ihq=3D SBS

След като влезете пишете в търсачката  3D SBS

Само дето си играх да тегля,установих,че SBS също не става,не ги смесва,два клипа просто излъчва телефона,трябва да е само Стереоскопик клипа S3D,друго нестава брат.

Последно редактирано от politican (19 Sep 2011 14:58:35)

12   up

И на мен не ми ги смесваше, клипчета, но това се настройва ---> докато се плейва клипа натискате меню-->3D formatter и там първата възможност L|R  wink

Последно редактирано от Jorkyyy (19 Sep 2011 15:45:46)

Samsung Galaxy S -> Lg Optimus 3D -> Samsung Galaxy Note -> hTc One -> Samsung Galaxy Note 3
iPad Air 4G 64GB

13   up

И в крайна сметка стсва или не става sbs формат?

14   up

Става, как да не става, вървят перфектно.

UCCW Skins

15   up

Ааааааа ако става наистина,само дето ги изтрих, sad(((9 часове теглене,после триене гррррррррр  big_smile   Дам,тествано работи перфектно,телефона си ги конвертира  tummenupp

Последно редактирано от politican (20 Sep 2011 02:50:29)

16   up

Колеги да попитам дали има някав нов ъпдейт на вградения плаер  да може да чете бг субс щото сега не ги разпозна.благодаря предварително  tongue

17   up

Чете бг субс. Отваряш субтитрите в Notepad, отиваш на Файл->Запиши като ... и на кодиране най-долу избираш UTF-8 -> сейфваш ги и са готови.

Последно редактирано от pikpik™ (23 Sep 2011 01:18:14)

UCCW Skins

18   up

става обаче ми ги да във йерроглифи и сега какво...

19   up

zdravko.barabanov написа:

става обаче ми ги да във йерроглифи и сега какво...

Аз благодаря на колегата pikpik, направих както той е описал и стана сега няма проблеми, а преди бяха йероглифи.

20   up

Здравейте аз съм от скоро собственик на това телефонче и видях темата.Изтеглих си "X-men firs class 3D SBS 1080p"но въпреки това ми стои на 2 отделни екрана.....не иска да ги смеси.Някакви идеи какво да правя :S

Viewsonic Viewpad 10 Windows 7+Android 2.2 Huawei U8110 GLOBUL ANDROID 2.1--The Best + LG Optimus 3D +16GB SD

21   up

CrazzYUD написа:

Здравейте аз съм от скоро собственик на това телефонче и видях темата.Изтеглих си "X-men firs class 3D SBS 1080p"но въпреки това ми стои на 2 отделни екрана.....не иска да ги смеси.Някакви идеи какво да правя :S

Jorkyyy написа:

И на мен не ми ги смесваше, клипчета, но това се настройва ---> докато се плейва клипа натискате меню-->3D formatter и там първата възможност L|R  wink

UCCW Skins

22   up

Здравейте на всички. От две седмици и аз съм собственик на въпросното телефонче и за сега съм много доволен.
От вчера обаче се мъча да подкарам някое 3д филмче от посочените по-нагоре в линковете но нещо не мога да се справя и затова реших да пиша за да знам дали аз бъркам някъде или грешката е по генерална.
Та свалил съм два филмчета - Йоги беар и ЛГ рекламно клипче но когато го пусна си седи на два екрана, а като натисна хардуерната икона на телефона (Менюто) единствените опции които ми се отварят са: "Екран съотношение " и "Детайли". Никъде не ме пита за промяна на екранното съотношение за 3Д-то. Натискайки хардуерния бутон на 3Д-то отстрани - също не ги смесва.
Ще се радвам ако ми посочите къде греша.

23   up

em4o1 написа:

Здравейте на всички. От две седмици и аз съм собственик на въпросното телефонче и за сега съм много доволен.
От вчера обаче се мъча да подкарам някое 3д филмче от посочените по-нагоре в линковете но нещо не мога да се справя и затова реших да пиша за да знам дали аз бъркам някъде или грешката е по генерална.
Та свалил съм два филмчета - Йоги беар и ЛГ рекламно клипче но когато го пусна си седи на два екрана, а като натисна хардуерната икона на телефона (Менюто) единствените опции които ми се отварят са: "Екран съотношение " и "Детайли". Никъде не ме пита за промяна на екранното съотношение за 3Д-то. Натискайки хардуерния бутон на 3Д-то отстрани - също не ги смесва.
Ще се радвам ако ми посочите къде греша.

Аз имам същия проблем,някой ако има решение на проблема нека го сподели.Благодаря предварително.

24   up

Значи,пускате филма,след това натискате 3Д режим,не бутона а вдясно където пише,след като вече сте в 3Д нищо,че е на два екрана,тогава давате настройки и вече имате вляво 3Д форматиране,давате на него,избирате първото и давате ок.Вече имате готов 3Д клип,можете да настойвате и дълбочината му.Но всичко това го правите с оригиналния плеяр.Това е,дано съм бил полезен.  smile

25   up

Ето и от мен малко филми за нашите Оптимуси - http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=266072  dance

P.S. Поне са на по-разбираем език - руски  tummenupp

Последно редактирано от Joxy (02 Nov 2011 23:48:51)

Samsung Galaxy S4 , Samsung Galaxy Tab3 10.1, Samsung Galaxy Gear
Само телевизора ми още не е Samsung :-(