1   up Сподели тази тема:    

Тема: Таблет със слот за сим карта

Здравейте,търся си таблет или по-голям смартфон  от 5" и нагоре ,но да мога да си сложа и сим картата ,за да правя обаждания.Гледах преди малко в големите магазини  ,но не мога да разбера кой модел го поддържа това ,какво трябва да гледам в характеристиките на телефона .А пък на някой ако му е омръзнал модела който търся  можем да го спазарим ,стига да е на нормална цена,(давайте предложения на лични за да не спамим тук) .Благодаря ви

HTC DESIRE HD-Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich++++++Samsung Galaxy Note
PC LINUX OS+++++++таблет-lenovo  9"

+   up

Android Реклами

2   up

Re: Таблет със слот за сим карта

Самсунг Галакси Таб Р1000 поддържа телефония smile

Там, където започва шльоковицата, България свършва!
                               Андроид

3   up

Dell Streak e такова таблетче хибрид между телефон и таблет с 5 инча дисплей smile,има го на промоция в tablet.bg

Prestigio PAP4500 DUO

4   up

Aз преди да си купя DHD,много му се чудех на този телефон дали да го купя ,но не знам като функционалност дали е добър?Никога не съм пазарувал през такъв сайт -особенно пък техника за такива пари ,защото друго си е да го разгледаш на място
http://www.technopolis.bg/b2c/details// … EAK-MINI-5
Значи това е единия вариант,търся още? storstark

HTC DESIRE HD-Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich++++++Samsung Galaxy Note
PC LINUX OS+++++++таблет-lenovo  9"

5   up

krasimir76 написа:

Никога не съм пазарувал през такъв сайт -особенно пък техника за такива пари ,защото друго си е да го разгледаш на място

Можеш да го разгледаш, офиса им е на цариградско шосе, само трябва да се обадиш предварително, че искаш да го разгледаш, за да го доставят в офиса, защото не държат всичко там, а на склад.
Аз от там си взех таблета и затова сега знам процедурата, и аз като теб предпочитам преди да купя нещо да го видя и разцъкам.

LG  NEXUS 4           &             Asus Transformer TF101

6   up

А и в нашия форум има доста оферти. Преглеждай обявите. Ето 2 на първа страница:
Samsung Galaxy Tab P1000 3G
Galaxy Tab P1000

Galaxy S (вече в жена ми) ★ Galaxy S III Mini (в сина ми) ★ Galaxy Note 2 (забравен в такси, бакшиша не го върна) ★ LG Optimus G F180L