1   up Сподели тази тема:    

Тема: Зарядно за кола

Здравейте,
Поръчах си заредно за кола от ибей. Вчера пристигна , но или аз нещо не разбирам или не се зарежда добре в колата. Като го включа в зарядното вкъщи около процените на батерията почва да се върти една скала. Като го пусна в колата за секунда започне и после спре. Зарядното е някакво от Китай не е оригинално. Ако някой друг е проблем нека да сподели отзиви.

+   up

Android Реклами

2   up

Re: Зарядно за кола

Погледни дали пинчетата на зарядното съвпадат с тезина запалката, т.е. дали пасват добре. Виж дали си го мушнал зарядното докрай. И знай, че в колата ще се зарежда много по-бавно.

Nexus 5

3   up

Ако си пуснал навигация и Блутут на телефона, няма зареждане в колата. Тока от запалката е по-малък от тока, който харчи телефона и бавно, но сигурно, източваш батерията.

Samsung Galaxy S3 + S4
Samsung Galaxy Tab 7.7

4   up

Тока че е по-малък това е ясно, но може да се оправи софтуерно.

Иначе проблема изглежда като кофти контакт. Ама като за китайско зарядно - толкова.

5   up

Вия нормални ли сте. СГС2 с хубаво зарядно в колата си се зарежда почти като в ел.системата  rofl_mini

hTC One

6   up

Сам го каза. С хубаво зарядно wink

7   up

Здравейте.Имам Нокия и съм си купил оригинално зарядно за кола.С пуснати различни приложения и навигация зарядното успява да зареди батерията на Нокията.Модела на зарядното го видях от сайта на Нокия(DS-4).
Имам желание да си купя и оригинално зарядно са самсунг Галакси С2, но след доста търсене в сайtа на Самсунг и в Нета, откривам само разни китайски ментета.За тях се опасявам че ще ми скапят батерията. roll .В Ебея ги намерих по 2-3 долара. va
    Някой може ли да ми посочи модела на зарядното за кола.
Благодаря Ви предварително.

K 750i , N95 8Gb, E72, Samsung Galaxy S II - 16GB microSDHC карта Transcend class 10 , Huawei Ascend P6-Ползва се за таблет - 16GB microSDHC карта Transcend class 10

8   up

aazzssaamm написа:

Здравейте.Имам Нокия и съм си купил оригинално зарядно за кола.С пуснати различни приложения и навигация зарядното успява да зареди батерията на Нокията.Модела на зарядното го видях от сайта на Нокия(DS-4).
Имам желание да си купя и оригинално зарядно са самсунг Галакси С2, но след доста търсене в сайtа на Самсунг и в Нета, откривам само разни китайски ментета.За тях се опасявам че ще ми скапят батерията. roll .В Ебея ги намерих по 2-3 долара. va
    Някой може ли да ми посочи модела на зарядното за кола.
Благодаря Ви предварително.

http://www.mobilstyle.net/gsm-%D0%B0%D0 … #aksesoari

Последно редактирано от DPapazov (29 Nov 2011 17:04:47)

SGS4 GT-I9505 + Samsung 64GB microSDXC UHC-I Class10 XDA= Mitky82
Винаги четете поне последните две страници, преди да зададете въпрос.

9   up

Благодаря за бързия отговор колега, но ми изписва
" Страницата не може да бъде намерена."

K 750i , N95 8Gb, E72, Samsung Galaxy S II - 16GB microSDHC карта Transcend class 10 , Huawei Ascend P6-Ползва се за таблет - 16GB microSDHC карта Transcend class 10

10   up

Пробвай пак wink

11   up

Благодаря.Успях, но там са пак разни китайски, които не се знае колко им е зарядния ток.Може да ми скапе батерията. hmm

12   up

Амчи той и телефона ми е китайски smile Пишат оригинални, не ги знам...

13   up

http://www.dice.bg/item6504

Последно редактирано от pikpik™ (29 Nov 2011 17:44:09)

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                 
                                                                              UCCW Skins

14   up

Аз вечера си поръчах това:
http://www.ebay.com/itm/170736212311?ss … 743wt_1396

Като дойде ще го видим става ли.

Samsung Galaxy S :: Android 2.3.5  >>  Samsung Galaxy S2 :: Android 4.0.3 LPQ

15   up

Може да пробвате това. Със сигурност работи и зарежда нормално бързо телефона.
http://www.dealextreme.com/p/designer-s … v-dc-71294

16   up

Аз си взех такова http://infotel2000.bg/product/215/dvoyn … s5230.html от Лукойл и зарежда добре  smile

GALAXY S5
NEXUS 7 2013

17   up

Да споделя и моя опит. Преди време си закупих разклонител за запалка от ebay, същия има и извод USB захранване 500мА. Като включех телефона в режим навигация с активирани мобилни данни тока не ми стигаше да дозарежда телефона (900 -1000 мА). Преработих електрониката на USB захранването и вече може да се консумира до 3 А. Сега тела се зарежда та пее, но мноооого започна да грее sad Така, че няма пълно щастие smile

~~~SGS II~~~ CriskeloServanTEAM ICS V5 ~~~Hero~~~

18   up

xcizor написа:

Тока че е по-малък това е ясно, но може да се оправи софтуерно.

Иначе проблема изглежда като кофти контакт. Ама като за китайско зарядно - толкова.

Би ли ми казал как може да се оправи софтуерно този проблем? Иначе имам зарядно 2А в колата и пак батерията пада ако включа навигация и блутут.

Samsung Galaxy S3 + S4
Samsung Galaxy Tab 7.7

19   up

Теглиш някой custom kernel ( Siyah 2.1+ например), слагаш го през Один/CWM,  после инсталираш Voltage Control.
В една от графите е charging current-a. Зарядното за кола се води Misc. и е софтуерно ограничено до 650 ma,  а хардуерния лимит е 950. Надуваш го на макс и забравяш проблемите smile

20   up

xcizor написа:

Теглиш някой custom kernel ( Siyah 2.1+ например), слагаш го през Один/CWM,  после инсталираш Voltage Control.
В една от графите е charging current-a. Зарядното за кола се води Misc. и е софтуерно ограничено до 650 ma,  а хардуерния лимит е 950. Надуваш го на макс и забравяш проблемите smile

+1 за ценния хинт  smile

21   up

То това трябва да бачка на теория, ама докато някой не каже че работи - не е 100% сигурно big_smile