1   up Сподели тази тема:    

Тема: Руут?

Здравейте! Съвсем наскоро се сдобих с Галакси С+ (първият ми телефон с андроид) и още го разучавам big_smile. Въпросът ми е следния: когато вляза в Настройки- Относно телефона ми показва версия на фърмуера 2.3.3, което си мисля че трябва да е Gingerbread, но на версия за ядрото пише "root@dell152 #1" Какво значи тва? Руутнат ли е тела, защото е втора употреба и не знам какво са му правили и ако е как мога да го направя стоков?
Offtopic: някакви идеи защо на Spiderman total mayhem HD му липсват текстури и е някакво бяло не си виждам героя?
Edit: извинявам се ако е тъпа темата, но съм все още нов. smile

Последно редактирано от Rivalx (29 Dec 2011 15:44:55)

Samsung Galaxy S plus

+   up

Android Реклами

2   up

Re: Руут?

Gingerbread е точно  2.3   smile

Там, където започва шльоковицата, България свършва!
                               Андроид

3   up

Губенето на текстури може да е от кракната версия тоест не закупена от Android Market. При мен така се получи с една друга игра. Деинсталирай я и опитай да я свалиш от друго място или да я закупиш.

GALAXY S2

4   up

здавейте исакам да попитам какво означава да е руутнат телефона,и как да го направя имам HTC sensation благодаря

HTC ONE

5   up

bogito написа:

здавейте исакам да попитам какво означава да е руутнат телефона,и как да го направя имам HTC sensation благодаря

Поразгледай форума, почети тук там и тогава стреляй въпросите. Не се ли сещаш, че едва ли си единствения, който си задава този въпрос.
Засега прочети ето тази тема.

Edit: правописа също го ценим в този форум..

Последно редактирано от ilieff (31 Dec 2011 00:12:57)