1   up Сподели тази тема:    

Тема: Над 2000 модела калъфи,протектори,стойки за таблети и телефони. 4 реални магазина в София и Пловдив!Друго е да пробваш=>

Предлагаме аксесоари за телефони и таблети за над 2000 вида модели.
www.modatel.eu

Можем да изпратим с куриер за цялата страна, или лично получаване в следните реални магазини:
Магазин 1 София, Младост 1, Цариградско шосе зад Макдоналдс. Търговски център "Чергата" магазин 50.
Магазин 2 в София на бул.Васил Левски/Гурко в подлеза на БСФС.
Магазин 3 в София в подлеза на НДК, на бул.България и бул.Черни връх (изход Хилтън,спирка 94)Ще работи след 5-12-2012
Магазин 4 в Пловдив, жк "Тракия" в супермаркет "Триумф".

Ако ви трябва калъф, стойка, или протектор, попитайте!
тел  0884871411, 0879899676, 0892220313
www.modatel.eu
емайл: office@modatel.eu

Последно редактирано от pikpik™ (10 Apr 2013 14:07:55)

Прикачени файлове

Kalaf-HTC-G5-Nexus-One-Google-1.jpg
Kalaf-HTC-G5-Nexus-One-Google-1.jpg 393.2 kb, 2 изтегляния от 2010-08-24 

Нямате права за сваляне на прикачените файлове към това мнение.
www.modatel.eu
0884871411, 0879899676, 0892220313, skype: modatel.eu

2   up

Re: Над 2000 модела калъфи,протектори,стойки за таблети и телефони. 4 реални магазина в София и Пловдив!Друго е да пробваш=>

А случайно да имаш такъв тип, но за хироу :?

_____________/Sony xPeria Tipo\_____________

3   up

Re: Над 2000 модела калъфи,протектори,стойки за таблети и телефони. 4 реални магазина в София и Пловдив!Друго е да пробваш=>

ако имаш аз вземам wink

HTC Hero -> Samsung Galaxy S -> Samsung Galaxy Tab -> HTC Desire HD -> SAMSUNG  GALAXY S II -> HTC Sensation Xl -> HTC ChaCha black edition -> Samsung Galaxy S III ( pebble blue ) wink

4   up

Търся скриин протектор за Xperia X10 mini, нещо от типа на Invisible Sheald но по евтино, като Skinomi TechSkin например.

5   up

snowboardman_htc написа:

А случайно да имаш такъв тип, но за хироу :?

Имам за Hero . Пишете на майла, скайпа за снимки, че тук трудно качвам ;-)

www.modatel.eu

6   up

assen_l_s написа:

Търся скриин протектор за Xperia X10 mini, нещо от типа на Invisible Sheald но по евтино, като Skinomi TechSkin например.

Имам само протектори със защита от отблясъци, пръстови отпечатъци , миещи се, за многократна употреба. 3броя в к-т с кърпичка за 13 лева.

http://prikachi.com/images/330/2249330J.jpg

www.modatel.eu

7   up

а такива за герой имаш ли ? и имаш ли от ония калъфи в първия ти пост пак за герой wink

HTC Hero -> Samsung Galaxy S -> Samsung Galaxy Tab -> HTC Desire HD -> SAMSUNG  GALAXY S II -> HTC Sensation Xl -> HTC ChaCha black edition -> Samsung Galaxy S III ( pebble blue ) wink

8   up

Mr0o написа:

а такива за герой имаш ли ? и имаш ли от ония калъфи в първия ти пост пак за герой wink

Питайте по-ясно и конкретно, че се обърквам.

Имам и протектори и калъфи за HERO.
http://prikachi.com/users/myon/50s.jpg

За HERO имам и това ТПУ(50%твърд силикон):

http://prikachi.com/images/532/2447532W.jpg
цената само на калъф за HERO e 22лв.
1бр протектор 6 лв
2бр протектори 10 лв
ТПУ 10 лв
Отстъпка за кожен калъф и протектор -2лв.
Отстъпка за кожен калъф и ТПУ  -4лв.
Комплект за трите печели куриерска доставка до врата, за моя с-ка.

www.modatel.eu

9   up

Абе брат к`ви са тея 18 лева ,   22 лева тея неща в ebay.com са по 1 долар.
протекторите 3 броя са по 1 долар коженият калъф е 1 долар.(при това с free shiping за който и да е от артикулите)

п.с. Администраторите не ми трйте поста нека хоата знаят реалната цена щото и на вас няма да ви е хубаво да давате толкова пари.

Последно редактирано от alabalaportokala (26 Aug 2010 22:49:36)

10   up

alabalaportokala написа:

протекторите 3 броя са по 1 долар коженият калъф е 1 долар.(при това с free shiping за който и да е от артикулите)

п.с. Администраторите не ми трйте поста нека хоата знаят реалната цена щото и на вас няма да ви е хубаво да давате толкова пари.

Ако толкова ти е мерак си поръчай от ebay, има хора като мен например който не искат от ebay и им е много по удобно от тука да си ги вземат wink +тва кой знае какви боклуци са  в ebay щом са за 1 долар. Човека не ми се вярва да се изхрани за 5 години за напред, дори и ако ни излъже с някой лев  wink

_____________/Sony xPeria Tipo\_____________

11   up

alabalaportokala написа:

Да, прав си!
То и млякото от кравата на село е по 30 стотинки литъра, ама в магазина, макар и разредено и с консерванти е почти 2 лева  big_smile  big_smile  big_smile

Сега сериозно!
Ето някой препоръки за тези, които искат да си взимат директно от EBAY:
Колет от чужбина минава през митница. Някой ще трябва да икара ЕОРИ номер за внос. Ще трябва да се наеме митнически агент за освобождаване от митницата и да му се плати.(DHL са ефтини например, и искат за стоки до 300лв такса 30 лева . Това за изготвяне на цесията и освобождаване от ваше име, естествено на база нотариално пълномощно. Сам човек не може. Има специални формуляри с кодове и дискета. Ще трябва по банка да се изчисли и внесе ддс. За по-скъпите артикули и мито. Абе, сложичко е...
Плаща се с Paypal, който взима комисионна около 3-5% на този които получава парите. Питайте го, дали ще ви ги удържи!
Внимавайте продавача да не се окаже измамник и нищо да не прати!!!Вижте да е с голям рейтинг, фирма...нещо такова
Ако е за 1 калъф, може разходите да излезнат над 30 лева, времето загубено в бюрокрация - дни, а стоката... Ох, дано е добра, че рекламация няма...

hmm  hmm  hmm
Но ако някой иска днес да поръча и утре да му звънне куриер на Еконт на вратата и да му предложи да отвори, пробва и само ако е доволен, чак тогава да плати, аз съм на среща. Цените  smile  smile  smile  Моля не ми гледайте в канчето, че ще трябва да ви обяснявам и за разходите за склад, банки, брак, хапчета за нерви ...

www.modatel.eu

12   up

За Самсунг предлагаш ли нещо ?

13   up

Айде и аз да попитам;Имаш ли протектори за Samsung Galaxy S и от кой вид са.

GALAXY NOTE   /  GALAXY NOTE II / GALAXY NOTE 4

14   up

piqnica написа:

За Самсунг предлагаш ли нещо ?

Да имам за Samsung доста неща, но точно протектор за Samsung i9000 Galaxy S нямам.
За модела днес пристигнаха пластик, силикон и ТПУ калъфи. До края на деня ще разопаковам новия колет и ще кажа цена и цветове. Ако се интересува някой да прати питане на майла, да го имам предвид (marianyon@gmail.com).

Ако нещо друго ви трябва за Самсунг, или друга марка, питайте! ;-)

www.modatel.eu

15   up

За LG има доста неща в ebay, но в България няма засега... Ще се радвам ако има поне едно калъфче smile

16   up

KUDJO написа:

За LG има доста неща в ebay, но в България няма засега... Ще се радвам ако има поне едно калъфче smile

Имам и за LG доста работи. Optimus е доста нов и още нямам, но до месец два се надвам да има и в БГ

www.modatel.eu

17   up

myon написа:
alabalaportokala написа:

Да, прав си!
То и млякото от кравата на село е по 30 стотинки литъра, ама в магазина, макар и разредено и с консерванти е почти 2 лева  big_smile  big_smile  big_smile

Сега сериозно!
Ето някой препоръки за тези, които искат да си взимат директно от EBAY:
Колет от чужбина минава през митница. Някой ще трябва да икара ЕОРИ номер за внос. Ще трябва да се наеме митнически агент за освобождаване от митницата и да му се плати.(DHL са ефтини например, и искат за стоки до 300лв такса 30 лева . Това за изготвяне на цесията и освобождаване от ваше име, естествено на база нотариално пълномощно. Сам човек не може. Има специални формуляри с кодове и дискета. Ще трябва по банка да се изчисли и внесе ддс. За по-скъпите артикули и мито. Абе, сложичко е...
Плаща се с Paypal, който взима комисионна около 3-5% на този които получава парите. Питайте го, дали ще ви ги удържи!
Внимавайте продавача да не се окаже измамник и нищо да не прати!!!Вижте да е с голям рейтинг, фирма...нещо такова
Ако е за 1 калъф, може разходите да излезнат над 30 лева, времето загубено в бюрокрация - дни, а стоката... Ох, дано е добра, че рекламация няма...

hmm  hmm  hmm
Но ако някой иска днес да поръча и утре да му звънне куриер на Еконт на вратата и да му предложи да отвори, пробва и само ако е доволен, чак тогава да плати, аз съм на среща. Цените  smile  smile  smile  Моля не ми гледайте в канчето, че ще трябва да ви обяснявам и за разходите за склад, банки, брак, хапчета за нерви ...

На тия неща се връзват лапетата дето си нямат и понятие за какво иде реч и като видят такова дълго обяснение и си викат леле тоя много разбира дай да купуваме... Кфи митници кфи филми бе пич... 2 пъти си взимам протектори(по 3 в комплекта) от Ибей и общо за 2та съм дал 7 лева. Ако някой разбираше английски като влезе там отдолу пише "FREE SHIPPING". Айде и със здраве да ти върви търговията.

18   up

bigbizo написа:

Айде и аз да попитам;Имаш ли протектори за Samsung Galaxy S и от кой вид са.

Налични калъфи за Samsung i9000 Galaxy S

Пластик 10 лв
http://prikachi.com/images/936/2452936S.jpg
Силикон 10 лв
http://prikachi.com/images/937/2452937q.jpg
ТПУ 12лв
http://prikachi.com/images/938/2452938z.jpg

www.modatel.eu

19   up

1

2

3

4

Тези неща ако ги имах по рано нямаше в момента телефончето да е надраскано ;D

20   up

Какво представлява силиконовия протектор за Галакси С ? Може ли по-подробно обяснение? И предпазва ли дисплея най-вече ? И какво значи "ТПУ" ?

Последно редактирано от piqnica (28 Aug 2010 18:32:38)

21   up

Като гледам и трите вида са само за корпуса,а това ТПУ май е едно прозрачно,имахме го на хирото,в началото е много добре,но пожълтява и става ужасно.

iPhone 5 black

22   up

ТПУ: Thermoplastic polyurethanes (abbreviated TPU) are a class of plastics with many useful properties, including elasticity, transparency, and resistance to oil, grease and abrasion.

Разбирай, къде се огъва, драска, маже и т.н. , и все си седи същото.

Ето за повече инфо:
http://en.wikipedia.org/wiki/Thermoplas … yurethanes

23   up

Значи с това нещо обвивам целия телефон и се пази от зацапване и драскане? Имаш ли снимка как седи в/у Галакси С ? Мисля си, че ще изглежда грозно телефона с такова нещо или се бъркам.. ?

24   up

Калъф за HTC Wildfire да ти се намира?

HOV CM10 + N4W// Директен човек съм и наричам нещата с истинските им имена. Да не ми се сърдите.

25   up

GZ написа:

ТПУ: Thermoplastic polyurethanes (abbreviated TPU) are a class of plastics with many useful properties, including elasticity, transparency, and resistance to oil, grease and abrasion.
Ето за повече инфо:
http://en.wikipedia.org/wiki/Thermoplas … yurethanes

Превод на БГ:
Термопластични полиуретани (съкратено ТПУ) са клас от пластмаса с много полезни свойства, включително и еластичност, прозрачност и устойчивост на масла, мазнини и износване.

www.modatel.eu