51   up Сподели тази тема:    

Re: Програми за Андроид Таблети

rayban написа:

Благодаря ви много  reaper22,logmax.
И още един въпрос  за PDF  файлове какво да изтегля,защото не мога и книги да чета на него.

Тук проблема е по-голям.
Аз лично пробвах няколко програми.
Има безплатен Reader на Adobe. Той много добре показва PDF-и и може да се окаже, че ти е достатъчен. Няма никакви екстри. Няма дори и "Go To Page". За четене на по-големи книги не е много удобен.

Иначе аз си харесах Beam Reader, но той е Trial (пробна) версия, която изтича и след това трябва да се плаща. Но не е много скъп: 10 Евро.

Пробвах и много други безплатни четци за PDF, но са една малка трагедия.

Успех.

Archos 70 IT 8GB 1GHz 256MB, Firmware 2.4.81, Android 2.2.1
Huawei Ascend P1 4GB 2x1.5GHz, Android 4.0.3

+   up

Android Реклами

52   up

Офис пакета който ти посочих чете и PDF но май само в про версията. На мен ми дойде инсталиран с таба

Samsung Galaxy NOTE II Dr.Ketan's v10 Stock 4.3 kernel

53   up

Аз си изтеглих PDF рийдър оттук:
http://www.freewarelovers.com/android/d … _9.0.2.apk
Работи перфектно

Последно редактирано от naumovnata (20 Apr 2011 09:48:52)

Archos 101IT firmware ver. 2.4.65 (Android 2.2.1)

54   up

naumovnata написа:

Работи перфектно

А има ли някакви екстри като "Go to page"?
Помни ли до къде си стигнал с четенето от предният път?

Аз в момента съм със версия 10.0.1 и ги няма тези неща. Поне при мен на таблета.
Тази версия е безплатна опбаче.

55   up

stinger написа:
naumovnata написа:

Работи перфектно

Аз в момента съм със версия 10.0.1 и ги няма тези неща. Поне при мен на таблета.

Няма такива екстри. Само можеш да променяш размера на шрифта и вида на страницата.
Ако искаш "Go to page" екстри, добавяш си файла в Aldiko и оттам можеш да ходиш на която си искаш страница.

56   up

Изтегли си eoeMarket. Това е китайския вариант на маркета, регистрирай се и изтегли Quickoffice. Програмата е безплатна и чете Word, Excel, PDF и PowerPoint

Последно редактирано от kkaramfilov (21 Apr 2011 15:01:20)

57   up

Интересува ме за китайски таблет MID 701 IPAD ROBOТ, който е с Андроид 2.1 ще има ли ъпдейт до 2.2, за да може да се инсталира скайп.

58   up

stinger написа:
naumovnata написа:

Работи перфектно

пробвай това за PDF файлове
http://appslib.com/applications/app.html?ida=41582
Description:
PDF Utility - Lite is very comprehensive tool to perform various operation on pdf file.
-Split the pdf file at specific page.
-Merge many pdf to one pdf
-Extract Images from pdf
-Overlay pdf files
-Encrypt(password protected) pdf

59   up

naumovnata написа:

пробвай това за PDF файлове
http://appslib.com/applications/app.html?ida=41582
Description:
PDF Utility - Lite is very comprehensive tool to perform various operation on pdf file.
-Split the pdf file at specific page.
-Merge many pdf to one pdf
-Extract Images from pdf
-Overlay pdf files
-Encrypt(password protected) pdf

Интересна програмка.
Ще я пробвам.
П.П. Тя е за обработване на PDF-и явно.

60   up

КАК ДА ПОДКАРА  XviD ФИЛМ НА ТАБЛЕТА S7

61   up

Здравейте на всички.И аз вече се сдобих с таблет от Китай добре си бачка има и вградена ГПС антена обаче имам два проблема.Първо не мога да ползвам Скайп инсталирах всички версии за андроид обаче пак не стана .инсталира се нормално обаче когато напиша усер и парола натискам вход и така си оставе изписва влизане и така стои с часове.
Втория проблем е с навигацията инсталирах няколко програми за андроид при нито една програма не ми отчита моментната скорост други всички функции си бачкат.На всякъде рових из нета неможах да намеря отговор за двата проблема някой може ли да ми помогне?ОС на таблет а е андроид 2.2

62   up

КОЛЕГИ КАК ДА ИНСТАЛИРАМ ТОЗИ АП МАРКЕТ , АКО НЯКОИ ЗНАЕ ДА ПОМОГНЕ

63   up

Здравейте искам да попитам за таблета можели да се провеждат разговори като с gsm , вършат ли работа , имат ли бг меню , коя марка е за предпочитане , лесен ли е за ползване ? Аз мисля да си взема от ТЕМПО по 29 лева на месец и той е с клавиатура препоръчвате ли ми го или не ? Ще съм ви много благодарна smile   unknw_mini  confused

64   up

здравейте колеги аз имам таблет гсклевер таб и70 китайски и съм много доволен от него та имам няколко въпроса как да гледам телевизия на него и как мога да променя версията на андроида моята мисля чее 2,1 или 2,2 и как мога да сложа live walpaper  sad

65   up

някой може ли да ми каже програма за писане на документи за таблет и дали изобщо има такава,по възможност безплатна.

66   up

някой може ли да ми каже програма за писане на документи за таблет и дали изобщо има такава,по възможност безплатна.

67   up

Аз ползвам на моя таблет Smart Office 2, пълноценен офис пакет си е. Изтеглих го от 4pda.

Всичко е възможно!

68   up

Kosio2002  ще дадеш ли някакъв линк че нещо не го намирам това в 4pda hmm

Samsung Galaxy Y Duos - S6102 with GingerIceJelly v1.3.RCf  ROM    / Samsung Galaxy Tab 10.1
                             (FOR SALE)

69   up

http://4pda.ru/

Всичко е възможно!

70   up

хора по въпроса с таблетите,аз си взех един от продавалника,който е чисто нов с клавиатура и поставка за 200лв. много съм доволна има си всичко и работи много добре. Пристигна ми с  google play market,който е едно към едно с маркета. Супер е!      http://prodavalnik.com/i/tablet-9-andro … -i12769605

71   up

Може ли някой да ми помогне имам проблем с моя таблет! :capitulat
Взех си таблет от Технополис Дива Премиум 9.7 Ram:1GB,Intel Memory:8GB,Android:OS4.0.3support Adobe flash10.3
CPU:1.2Ghz.
Когато вляза в интернет таблета много забива и трудно се затварят страниците.След отваряне на каквато и да е страница се появява следния надпис"Приложението"Браузър" не отговаря.Искате ли да го затворите" и съответно се появява "ок" или "Изчакване".
Таблета ми е в гаранция но все пак може ли някой да ми каже какъв е проблеми и дали е разрешим.

72   up

Здравейте колеги, и аз съм от семейството на китайските таблетаджии купих си от Илиянци таблетка с марка: full aosp on leopard soc-gs702a компа го вижда като gs702a а като вляза в настройки за таблета пише модел full aosp on leopard soc с андроид 4.1.1 спомням си че кернел версията беше от 29 май 2013г. но по руските саитове реших да потърся андроид 4.2.2 за него намерих ето това но явно съм згрешил: atm7029_AINOL_SDK0809_NOVO719_2013-10-12 флашнах с програмата Pad+Product+Tool+V1.05 и какво стана телефона зарежда на китайски и всичко свършва до тук нищо не работи нито тъч нито нищо търсих но не успях да намеря подходящ совт за него за флаш та питането ми е дали някои има такъв модел таблет и най вече да ли някои няма стоков совтуер да помага че в чудо съм се видял или ако има възможност да го вземе или дръпне от някой китайски сайт предварително благодаря поздрави честита коледа и весело посрещане на новата година.