1   up Сподели тази тема:    

Тема: Кодове за проверка на сметка и минути - Виваком?

Здравейте! Някой знае ли на Виваком как се проверяват споменатите неща? На Глобул е *123*1# и т.н. Пробвах на Вива ама само с единицата работи, 2, 3 и 4 пак дават само сметката. Мерси предварително.

SE k750 --> LG GT540 Optimus 2.1 Eclair --> Nokia N8, X7 и Motorola RAZR MAXX 4.1.2-->T. Xperia T--> Nokia Lumia 1020

+   up

Android Реклами

2   up

Re: Кодове за проверка на сметка и минути - Виваком?

А, с каква карта си?

Huawei Ascend P6

3   up

Абонаментна, мисля Unicall XS

SE k750 --> LG GT540 Optimus 2.1 Eclair --> Nokia N8, X7 и Motorola RAZR MAXX 4.1.2-->T. Xperia T--> Nokia Lumia 1020

4   up

*123# не ти ли стига като информация

LG G2

5   up

Изкарва ми само сметката, т.е ''дължима сума: Х лева", няма минути към Вива, минути към други мрежи?

6   up

*104# ....

Sony Ericsson XPERIA™ X8 2.1 update1 no rooted !!! BOOTLOADER UNLOCKED (11W02)
Samsung Galaxy S III mini 4.4.2

7   up

ELMONJE написа:

*104# ....

ако си на договор излиза - This service is available only for prepaid subscribers

PRESTIGIO Multiphone 5044

8   up

Да, на договор е. Със *104# не става.

9   up

Хора, плс. помагайте, няма ли никой на Виваком да ги знае тия пусти кодове?

10   up

http://forum.abv.bg/index.php?s=e1d1f45 … try1413800

Mисля,че с някой от тези трябва да стане.

Globul move (Alcatel OT-908) Редактирано от модератор
"Some things never change !"

11   up

Аз като цъкна на #123* ми дава сметката, неплатена сметка(ако има), оставащи минути и оставащ интернет. Не знам какво повече от това ти трябва.

LG the G2

12   up

Lewskarche написа:

Аз като цъкна на #123* ми дава сметката, неплатена сметка(ако има), оставащи минути и оставащ интернет. Не знам какво повече от това ти трябва.

да но дава минутите към вивател, домашни, и други оператори общо а така нищо не се разбира

PRESTIGIO Multiphone 5044

13   up

За съжаление няма как да даде отделно минутите за различните пакети.
Единствения начин за сега е като се обадиш на оператора и след проверка ти казва какво си изговорил и оставащите минути.

Moto G GPE 4.4.4, Nexus 7 3G 4.4.4

14   up

Мерси, пичове. На мен пък нищо не ми дава освен сметката. Дори минути не излизат. Апаратчето е старичко SE K750. Благодаря на всички.

15   up

Е доживяхме да има детайлна справка за минутите по оператори
*123# и вади меню - на 2 дава точно минутите smile
Сега чакаме да направят и андроид приложение и цена няма да имат.

SGS II [4.1.2]

16   up

Колега, на мен си ми ги показва пак общо, аз имам 250мин., към всички отделно 1600++ после само към виваком, но там ми ги показва общо. Вие на кой план сте, всичко поотделно ли ви показва?

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> LG G2 + CloudyG3 1.3

17   up

Megacall M е такъв план - първо се изразходват минутите към други оператори, после има още 1800 към Виваком. /Предполагам, че си на този план./ Иначе на мен на Viva Free картата ми ги изкарва по отделно.

LG G Pro 2 (4.4.2) smile

18   up

Да на този съм. Сега ми показва 2000мин, то така като се замисля няма смисъл да показва разделено 1800 към вива след като изразходвам 250 към всички => имам още 200мин.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> LG G2 + CloudyG3 1.3

19   up

Тоочно така :-))

LG G Pro 2 (4.4.2) smile