76   up Сподели тази тема:    

Re: Свързване на SAMSUNG Galaxy S с телевизор

Prescott_Core написа:

моето ТВ е Самсунг и има AllShare и без кабелаци си плейвам музика и видео от галаксито smile

и аз съм така с 42 инча smile просто е страхотно smile)) само дето телевизора ми е ТОШИБА smile но пак си е перфектно smile

Samsung Galaxy S <2.3.4> * Kernel <DarkCore>

+   up

Android Реклами

77   up

PsychoTribe написа:

Да в такъв случай щеше да е добре да гасне или като гледаш филм примерно 2 мин след като го пуснеш само да изгасне ако не си го пипал за да пести батерията.
Ти с кой ром си и с него освен мишка можеш ли да вържеш клавиатура през блутуута?

От 2.2 насам всички поддържат тази HID функция. Пробвал съм и с клавиатура също работи.

Nexus 5, TF Prime, Logitech Revue Google TV
Един от първите автомобилни компютри в Европа: http://www.carstereo.com/installs/photo … leryid=609

78   up

mirox3m написа:

От 2.2 насам всички поддържат тази HID функция. Пробвал съм и с клавиатура също работи.

Тоест не е нужен къстъм ром? Ако не е нужен започвам да разглеждам мишки и клавиатуи в ибей  big_smile
Това + ТВ аут-а си е направо PC  styrka (ако сега и някой каже че продава клавиатура или мишка)

Последно редактирано от PsychoTribe (20 Feb 2011 18:50:59)

Nexus S

79   up

PsychoTribe написа:

Тоест не е нужен къстъм ром? Ако не е нужен започвам да разглеждам мишки и клавиатуи в ибей  big_smile
Това + ТВ аут-а си е направо PC  styrka (ако сега и някой каже че продава клавиатура или мишка)

Пробвал съм и работи с мишка и клавиатура Лоджитех за 180 лв, но си взех китайски ментак от ибей за 10-12$. Не е необходимо мишката да е с 5 бутона, 3 са достатъчни. Единствения проблем с китайските мишки е че са с различни комбинации за влизане в режим на свързване. При мен е задържане на ляв, десен и скрол - безумна комбинация.

При ползване на мишка с Андроид левият бутон е клик, средният (скролът) е копче меню, а десният е копче назад.

Клавиатура не ползвам, ползвам екранната с мишката.

Един от първите автомобилни компютри в Европа: http://www.carstereo.com/installs/photo … leryid=609

80   up

Знам че малко става оффтопик, извинете за което, но mirox3m не спомена нищо за това дали този 2.2 ром трябва да е къстъм или става и на сток ром. Питам защото видях че в мултирама предлагат блутуут мишка за 35лв. и понеже не ми се чака от ибей мисля да взема от там. Благодаря предварително.

Nexus S

81   up

PsychoTribe написа:

Знам че малко става оффтопик, извинете за което, но mirox3m не спомена нищо за това дали този 2.2 ром трябва да е къстъм или става и на сток ром. Питам защото видях че в мултирама предлагат блутуут мишка за 35лв. и понеже не ми се чака от ибей мисля да взема от там. Благодаря предварително.

НЕ купувай от мултирама, там продават само боклуци!!!

Samsung Galaxy     This user is property of the Umbrella Corporation    Как да регистрираме картата си,
      Core Duos          Umbrella Corporation™ - our business is life itself.          и да пазаруваме онлайн.

82   up

PsychoTribe написа:

.....

Извинявай, че не уточних smile Не е необходим къстъм РОМ. Мисля даже че май работеше и при 2.1.

83   up

mirox3m написа:
PsychoTribe написа:

.....

Извинявай, че не уточних smile Не е необходим къстъм РОМ. Мисля даже че май работеше и при 2.1.

Потвърждавам!

Samsung Galaxy     This user is property of the Umbrella Corporation    Как да регистрираме картата си,
      Core Duos          Umbrella Corporation™ - our business is life itself.          и да пазаруваме онлайн.

84   up

Мерси много и на двама ви за потвърждението  storstark Ами знам ги какви са в мултирама ама за мишка съм склонен да взема от тях. Има и в плесио ама от тях съм се зарекъл никога да не взимам и лист хартия  smile  Айде като взема мишока ще ви споделя как е на голям екран  big_smile

Nexus S

85   up

PsychoTribe написа:

Мерси много и на двама ви за потвърждението  storstark Ами знам ги какви са в мултирама ама за мишка съм склонен да взема от тях. Има и в плесио ама от тях съм се зарекъл никога да не взимам и лист хартия  smile  Айде като взема мишока ще ви споделя как е на голям екран  big_smile

Повярвай, ще съжаляваш страшно много ако купиш нещо от тях!!!

86   up

И така, ето го и обещаното клипче правено с кабела от Нокия. Ще извинявате за много "мърдане" по време на клипа но хем тествам новта си камера, хем тествам кабела. След няколко седмици започвам и продажба на такива кабели, ако има желаещи от сега да се записват smile

http://www.youtube.com/watch?v=bOLnJpmMJi8

И естествено YouTube орязаха звука... нищо де, ще го reupload-на и ще го кача пак...

http://vbox7.com/play:46ed789c

Последно редактирано от Roshav^ (26 Feb 2011 01:41:24)

87   up

Тъй-като това може да помогне на някой - моят случай е следния
С кабел от една камера Самсунг не става, с кабел от Техномаркет за 10 лева не става,
но с кабел NOKIA CA-75U става идеално.

Samsung Galaxy Note ІІ

88   up

Става с най-обикновен A/V CABLE.... който струва не-повече от 3-4 лв....

Lg v500...

89   up

Prescott_Core написа:

моето ТВ е Самсунг и има AllShare и без кабелаци си плейвам музика и видео от галаксито smile

В интернет има туториал как да се върже AllShare с Windows Media Player, а има ли начин за към WinAmp/да пускам музика от телефона и да се пуска на компютъра и обратното/

Nexus 4 Stock.

90   up

martiup написа:
Prescott_Core написа:

В интернет има туториал как да се върже AllShare с Windows Media Player, а има ли начин за към WinAmp/да пускам музика от телефона и да се пуска на компютъра и обратното/

Аз ползвам xbmc.  (На Ubuntu) и работи и в двете посоки.

91   up

Има ли начин да се свърже Desire HD-то към телевизора?

HTC Desire HD

92   up

flourish написа:

Има ли начин да се свърже Desire HD-то към телевизора?

Само ако телевизора ти поддържа DLNA, защото Desire HD-то няма нито HDMI, нито TV-out.

LG  NEXUS 4           &             Asus Transformer TF101

93   up

Ако си взема телевизор с DLNA как се свързва телефонът?

Последно редактирано от flourish (07 Apr 2011 00:21:15)

HTC Desire HD

94   up

kapitulation

HTC Desire HD

95   up

flourish написа:

Ако си взема телевизор с DLNA как се свързва телефонът?

ДЛНАто работи през ВИФИ. Дори и да нямаш ДЛНА функция на телефона,  може да си свалиш такава програма.
ДЛНАто ти дава възможност само да пуснеш снимки,музика и клипове на и от друг ДЛНА сървър/плейер.

96   up

http://www.aftermarketcellular.com/ic/E … EBSTD.html

Samsung Galaxy S I9100 XWLSD SpeedMod K5-8
Meizu MX 4-core FlyMe 2.1.3

97   up

Самсунг галакси с не подържа MHL и този кабел usb to hdmi не става ,но за галакси с 2 става.

98   up

С това кабелче стана идеално, но проблема е че звукът не е качествен и е слаб. Има ли начин това да се оправи?

Samsung Galaxy Note II
Jelly Bean 4.3

99   up

Имам 1 кабелче от Nokia 5800 за връзка с TV,става перфектно за Galaxy S,който има интерес ,да ми пише на лично да се разбереме,тънко ще го дам.  storstark

Samsung Galaxy Note White ICS 4.0.4

100   up

Моето Галакси е  DarkyROM v11.0 Black Edition [Android 4.0.4 ICS].
Искам да го вържа с обикновен TV Out кабел (от 5800) ,но немога да намеря къде в менюто има опцията за включване на тв аута . Някой ако има идеи да казва smile