76   up Сподели тази тема:    

Re: Свързване на SAMSUNG Galaxy S с телевизор

Prescott_Core написа:

моето ТВ е Самсунг и има AllShare и без кабелаци си плейвам музика и видео от галаксито smile

и аз съм така с 42 инча smile просто е страхотно smile)) само дето телевизора ми е ТОШИБА smile но пак си е перфектно smile

Samsung Galaxy S <2.3.4> * Kernel <DarkCore>

+   up

Android Реклами

77   up

PsychoTribe написа:

Да в такъв случай щеше да е добре да гасне или като гледаш филм примерно 2 мин след като го пуснеш само да изгасне ако не си го пипал за да пести батерията.
Ти с кой ром си и с него освен мишка можеш ли да вържеш клавиатура през блутуута?

От 2.2 насам всички поддържат тази HID функция. Пробвал съм и с клавиатура също работи.

Nexus 5, TF Prime, Logitech Revue Google TV
Един от първите автомобилни компютри в Европа: http://www.carstereo.com/installs/photo … leryid=609

78   up

mirox3m написа:

От 2.2 насам всички поддържат тази HID функция. Пробвал съм и с клавиатура също работи.

Тоест не е нужен къстъм ром? Ако не е нужен започвам да разглеждам мишки и клавиатуи в ибей  big_smile
Това + ТВ аут-а си е направо PC  styrka (ако сега и някой каже че продава клавиатура или мишка)

Последно редактирано от PsychoTribe (20 Feb 2011 18:50:59)

Nexus S

79   up

PsychoTribe написа:

Тоест не е нужен къстъм ром? Ако не е нужен започвам да разглеждам мишки и клавиатуи в ибей  big_smile
Това + ТВ аут-а си е направо PC  styrka (ако сега и някой каже че продава клавиатура или мишка)

Пробвал съм и работи с мишка и клавиатура Лоджитех за 180 лв, но си взех китайски ментак от ибей за 10-12$. Не е необходимо мишката да е с 5 бутона, 3 са достатъчни. Единствения проблем с китайските мишки е че са с различни комбинации за влизане в режим на свързване. При мен е задържане на ляв, десен и скрол - безумна комбинация.

При ползване на мишка с Андроид левият бутон е клик, средният (скролът) е копче меню, а десният е копче назад.

Клавиатура не ползвам, ползвам екранната с мишката.

Един от първите автомобилни компютри в Европа: http://www.carstereo.com/installs/photo … leryid=609

80   up

Знам че малко става оффтопик, извинете за което, но mirox3m не спомена нищо за това дали този 2.2 ром трябва да е къстъм или става и на сток ром. Питам защото видях че в мултирама предлагат блутуут мишка за 35лв. и понеже не ми се чака от ибей мисля да взема от там. Благодаря предварително.

Nexus S

81   up

PsychoTribe написа:

Знам че малко става оффтопик, извинете за което, но mirox3m не спомена нищо за това дали този 2.2 ром трябва да е къстъм или става и на сток ром. Питам защото видях че в мултирама предлагат блутуут мишка за 35лв. и понеже не ми се чака от ибей мисля да взема от там. Благодаря предварително.

НЕ купувай от мултирама, там продават само боклуци!!!

Galaxy S3 & Core Duos  This user is property of the Umbrella Corporation   Пазарувай онлайн,
      Asus FonePad 7       Umbrella Corporation™ - our business is life itself.   със своята карта.

82   up

PsychoTribe написа:

.....

Извинявай, че не уточних smile Не е необходим къстъм РОМ. Мисля даже че май работеше и при 2.1.

83   up

mirox3m написа:
PsychoTribe написа:

.....

Извинявай, че не уточних smile Не е необходим къстъм РОМ. Мисля даже че май работеше и при 2.1.

Потвърждавам!

Galaxy S3 & Core Duos  This user is property of the Umbrella Corporation   Пазарувай онлайн,
      Asus FonePad 7       Umbrella Corporation™ - our business is life itself.   със своята карта.

84   up

Мерси много и на двама ви за потвърждението  storstark Ами знам ги какви са в мултирама ама за мишка съм склонен да взема от тях. Има и в плесио ама от тях съм се зарекъл никога да не взимам и лист хартия  smile  Айде като взема мишока ще ви споделя как е на голям екран  big_smile

Nexus S

85   up

PsychoTribe написа:

Мерси много и на двама ви за потвърждението  storstark Ами знам ги какви са в мултирама ама за мишка съм склонен да взема от тях. Има и в плесио ама от тях съм се зарекъл никога да не взимам и лист хартия  smile  Айде като взема мишока ще ви споделя как е на голям екран  big_smile

Повярвай, ще съжаляваш страшно много ако купиш нещо от тях!!!

86   up

И така, ето го и обещаното клипче правено с кабела от Нокия. Ще извинявате за много "мърдане" по време на клипа но хем тествам новта си камера, хем тествам кабела. След няколко седмици започвам и продажба на такива кабели, ако има желаещи от сега да се записват smile

http://www.youtube.com/watch?v=bOLnJpmMJi8

И естествено YouTube орязаха звука... нищо де, ще го reupload-на и ще го кача пак...

http://vbox7.com/play:46ed789c

Последно редактирано от Roshav^ (26 Feb 2011 01:41:24)

87   up

Тъй-като това може да помогне на някой - моят случай е следния
С кабел от една камера Самсунг не става, с кабел от Техномаркет за 10 лева не става,
но с кабел NOKIA CA-75U става идеално.

Samsung Galaxy Note ІІ

88   up

Става с най-обикновен A/V CABLE.... който струва не-повече от 3-4 лв....

Lg v500...

89   up

Prescott_Core написа:

моето ТВ е Самсунг и има AllShare и без кабелаци си плейвам музика и видео от галаксито smile

В интернет има туториал как да се върже AllShare с Windows Media Player, а има ли начин за към WinAmp/да пускам музика от телефона и да се пуска на компютъра и обратното/

Nexus 4 Stock.

90   up

martiup написа:
Prescott_Core написа:

В интернет има туториал как да се върже AllShare с Windows Media Player, а има ли начин за към WinAmp/да пускам музика от телефона и да се пуска на компютъра и обратното/

Аз ползвам xbmc.  (На Ubuntu) и работи и в двете посоки.

91   up

Има ли начин да се свърже Desire HD-то към телевизора?

HTC Desire HD

92   up

flourish написа:

Има ли начин да се свърже Desire HD-то към телевизора?

Само ако телевизора ти поддържа DLNA, защото Desire HD-то няма нито HDMI, нито TV-out.

LG  NEXUS 4           &             Asus Transformer TF101

93   up

Ако си взема телевизор с DLNA как се свързва телефонът?

Последно редактирано от flourish (07 Apr 2011 00:21:15)

HTC Desire HD

94   up

kapitulation

HTC Desire HD

95   up

flourish написа:

Ако си взема телевизор с DLNA как се свързва телефонът?

ДЛНАто работи през ВИФИ. Дори и да нямаш ДЛНА функция на телефона,  може да си свалиш такава програма.
ДЛНАто ти дава възможност само да пуснеш снимки,музика и клипове на и от друг ДЛНА сървър/плейер.

96   up

http://www.aftermarketcellular.com/ic/E … EBSTD.html

Samsung Galaxy S I9100 XWLSD SpeedMod K5-8
Meizu MX 4-core FlyMe 2.1.3

97   up

Самсунг галакси с не подържа MHL и този кабел usb to hdmi не става ,но за галакси с 2 става.

98   up

С това кабелче стана идеално, но проблема е че звукът не е качествен и е слаб. Има ли начин това да се оправи?

Samsung Galaxy Note II
Jelly Bean 4.3

99   up

Имам 1 кабелче от Nokia 5800 за връзка с TV,става перфектно за Galaxy S,който има интерес ,да ми пише на лично да се разбереме,тънко ще го дам.  storstark

Samsung Galaxy Note White ICS 4.0.4

100   up

Моето Галакси е  DarkyROM v11.0 Black Edition [Android 4.0.4 ICS].
Искам да го вържа с обикновен TV Out кабел (от 5800) ,но немога да намеря къде в менюто има опцията за включване на тв аута . Някой ако има идеи да казва smile