26   up Сподели тази тема:    

Re: Инсталиране и използване на сертификати

А тези телефони които не поддържат Firefox 4 (HTC Legend) има ли някакъв вариант за импортиране на сертификати.

Samsung Galaxy SIII Sapphire black 16GB
Искашшш.... да ти  даммм.. два гигабайта рамммм... момче...

+   up

Android Реклами

27   up

Здравейте!Тъй като имам намерение да си купувам Prestigio 7100c ме интересува ще мога ли да импортна сертификат с разширение *.p12 ? Също така да попитам варианти за някакъв интернет през оператор има ли ?Благодаря  wink

28   up

blacknight написа:

Здравейте!Тъй като имам намерение да си купувам Prestigio 7100c ме интересува ще мога ли да импортна сертификат с разширение *.p12 ? Също така да попитам варианти за някакъв интернет през оператор има ли ?Благодаря  wink

Клик!

XIAOMI Mi3 WCDMA 16GB & & ★NEXUS 7/32GB/HSPA+Левъл 8 Enlightened

29   up

При мен след инсталиране на Firefox 9 beta и след стартиране на устройството на програмата не се появяват папките
/data/data/org.mozilla.firefox/files/mozilla/<случайно число>.default/cert9.db
/data/data/org.mozilla.firefox/files/mozilla/<случайно число>.default/key4.db
някой може ли да каже дали се е справил с подобен проблем?
Устройството е Aser Iconia A501 ъпдейтнат до 3.2.

Acer Iconia A501
Samsung Galaxy SIII

30   up

gorang написа:

При мен след инсталиране на Firefox 9 beta и след стартиране на устройството на програмата не се появяват папките

И при мен не се появяват такива папки на Самсунг ноут???

някакви идеи???

31   up

lareman написа:
gorang написа:

И при мен не се появяват такива папки на Самсунг ноут???

някакви идеи???

и при мен е така motorola xoom
help!!!

32   up

Папката в която се намират двата файла е друга за HTC Explorer A310
\Android\data\org.mozilla.firefox\files\mozilla\******.default
След преработването на двата файла всичко си тръгна. Друга особеност ! След експорт от ИЕ на клиентските сертификати излизат с разширение PFX. Просто ги преименувайте на P12  за да тръгнат нещата. Линка за помощната програма NSS_Tools_x86_from_NSS_3.12.7 Tools.zip не работи , но като се потърси другаде го има ! Успех с разплащанията през андроид. Аз лично закачих два сертификата , на e-pay и на Fibank. Иначе мозилата не мисля да я ползвам за други цели на телефона.

33   up

Колеги, малко лаишки въпрос, ама трябва ли да е руутнат апарата за да се видят тези файлове, или някой файлов менажер може да ги види и 'стоково'?

NOKIA N8, Samsung Galaxy S2 / 8GB sdcard, Samsung Galaxy Tab 2 10.2/32GB sdcard, SGS4(I9505)/32GB

34   up

Аз все още немога да направя маневрата на моя Legend dumbom

Samsung Galaxy SIII Sapphire black 16GB
Искашшш.... да ти  даммм.. два гигабайта рамммм... момче...

35   up

При мен не се вижда нищо в директориите (само поддиректория download), та затова си мисля, че има някаква хватка...
Другото странно е, че самите сертификати ги вкарах в телефона през неговото си меню, но явно броузърите не се интересуват от това има ли инсталирани сертификати в телефона... sjuk

NOKIA N8, Samsung Galaxy S2 / 8GB sdcard, Samsung Galaxy Tab 2 10.2/32GB sdcard, SGS4(I9505)/32GB

36   up

slowtraveler написа:

Колеги, малко лаишки въпрос, ама трябва ли да е руутнат апарата за да се видят тези файлове, или някой файлов менажер може да ги види и 'стоково'?

Не се налага руутване!

37   up

Здравейте и от мен.
Аз използвам HTC ONE S с Андроид 4.0 и нямам никъкъв проблем да си импортна личния сертификат на epay във вградения браузер на телефона.Просто го импортвам от Mozilaта на ПЦто някъде в памета на телефона.....след което нямам проблем да отварям epay.Незнам на какво се дължи това.....но ми се видя доста лесно и се справих сам без да бях намерил тази тема.Може би вградения браузер на Андроид 4.0 има функция за по-лесно импортване и разпознаване на е-сертификати.

HTC ONE S Z520е Dual Core 1.5Ghz

38   up

Не знам - при мен на Samsung Galaxy Tab 2 все още не тръгва...
Браузъра казва - няма сертификат.. А сертификата е импортнат в таблета..

39   up

След ъпдейт до 4.2.2 на GT-P5100 с Chrome и с Firefox сертификатите работят и за epay.bg и за онлайн-а на Unicredit Bulbank. Също и на GT-I9300.

Последно редактирано от ivanovis81 (17 Feb 2014 15:52:10)

:::SAMSUNG Galaxy S3:::SAMSUNG Galaxy Tab 2 P5100:::