26   up Сподели тази тема:    

Re: Инсталиране и използване на сертификати

А тези телефони които не поддържат Firefox 4 (HTC Legend) има ли някакъв вариант за импортиране на сертификати.

Samsung Galaxy SIII Sapphire black 16GB

+   up

Android Реклами

27   up

Здравейте!Тъй като имам намерение да си купувам Prestigio 7100c ме интересува ще мога ли да импортна сертификат с разширение *.p12 ? Също така да попитам варианти за някакъв интернет през оператор има ли ?Благодаря  wink

28   up

blacknight написа:

Здравейте!Тъй като имам намерение да си купувам Prestigio 7100c ме интересува ще мога ли да импортна сертификат с разширение *.p12 ? Също така да попитам варианти за някакъв интернет през оператор има ли ?Благодаря  wink

Клик!

29   up

При мен след инсталиране на Firefox 9 beta и след стартиране на устройството на програмата не се появяват папките
/data/data/org.mozilla.firefox/files/mozilla/<случайно число>.default/cert9.db
/data/data/org.mozilla.firefox/files/mozilla/<случайно число>.default/key4.db
някой може ли да каже дали се е справил с подобен проблем?
Устройството е Aser Iconia A501 ъпдейтнат до 3.2.

Acer Iconia A501
Samsung Galaxy SIII

30   up

gorang написа:

При мен след инсталиране на Firefox 9 beta и след стартиране на устройството на програмата не се появяват папките

И при мен не се появяват такива папки на Самсунг ноут???

някакви идеи???

31   up

lareman написа:
gorang написа:

И при мен не се появяват такива папки на Самсунг ноут???

някакви идеи???

и при мен е така motorola xoom
help!!!

32   up

Папката в която се намират двата файла е друга за HTC Explorer A310
\Android\data\org.mozilla.firefox\files\mozilla\******.default
След преработването на двата файла всичко си тръгна. Друга особеност ! След експорт от ИЕ на клиентските сертификати излизат с разширение PFX. Просто ги преименувайте на P12  за да тръгнат нещата. Линка за помощната програма NSS_Tools_x86_from_NSS_3.12.7 Tools.zip не работи , но като се потърси другаде го има ! Успех с разплащанията през андроид. Аз лично закачих два сертификата , на e-pay и на Fibank. Иначе мозилата не мисля да я ползвам за други цели на телефона.

33   up

Колеги, малко лаишки въпрос, ама трябва ли да е руутнат апарата за да се видят тези файлове, или някой файлов менажер може да ги види и 'стоково'?

NOKIA N8, Samsung Galaxy S2 / 8GB sdcard, Samsung Galaxy Tab 2 10.2/32GB sdcard, SGS4(I9505)/32GB

34   up

Аз все още немога да направя маневрата на моя Legend dumbom

Samsung Galaxy SIII Sapphire black 16GB

35   up

При мен не се вижда нищо в директориите (само поддиректория download), та затова си мисля, че има някаква хватка...
Другото странно е, че самите сертификати ги вкарах в телефона през неговото си меню, но явно броузърите не се интересуват от това има ли инсталирани сертификати в телефона... sjuk

NOKIA N8, Samsung Galaxy S2 / 8GB sdcard, Samsung Galaxy Tab 2 10.2/32GB sdcard, SGS4(I9505)/32GB

36   up

slowtraveler написа:

Колеги, малко лаишки въпрос, ама трябва ли да е руутнат апарата за да се видят тези файлове, или някой файлов менажер може да ги види и 'стоково'?

Не се налага руутване!

37   up

Здравейте и от мен.
Аз използвам HTC ONE S с Андроид 4.0 и нямам никъкъв проблем да си импортна личния сертификат на epay във вградения браузер на телефона.Просто го импортвам от Mozilaта на ПЦто някъде в памета на телефона.....след което нямам проблем да отварям epay.Незнам на какво се дължи това.....но ми се видя доста лесно и се справих сам без да бях намерил тази тема.Може би вградения браузер на Андроид 4.0 има функция за по-лесно импортване и разпознаване на е-сертификати.

HTC ONE S Z520е Dual Core 1.5Ghz

38   up

Не знам - при мен на Samsung Galaxy Tab 2 все още не тръгва...
Браузъра казва - няма сертификат.. А сертификата е импортнат в таблета..

39   up

След ъпдейт до 4.2.2 на GT-P5100 с Chrome и с Firefox сертификатите работят и за epay.bg и за онлайн-а на Unicredit Bulbank. Също и на GT-I9300.

Последно редактирано от ivanovis81 (17 Feb 2014 15:52:10)

:::SAMSUNG Galaxy S3:::SAMSUNG Galaxy Tab 2 P5100:::