1   up Сподели тази тема:    

Тема: HTC Wildfire S или някакъв друг?

Здравейте,

скоро ще си купя смартфон за около 350-400лв. Колкото видях в YouTube видеата на Wildfire S браузъра е бавен.  Какъв смартфон препоръчвате Вие Андроид Маниаци? Благодаря предварително.

Поздрави!

+   up

Android Реклами

2   up

Re: HTC Wildfire S или някакъв друг?

n1ghtdem0n написа:

Здравейте,

скоро ще си купя смартфон за около 350-400лв. Колкото видях в YouTube видеата на Wildfire S браузъра е бавен.  Какъв смартфон препоръчвате Вие Андроид Маниаци? Благодаря предварително.

Поздрави!

За нов телефон ли става въпрос?

3   up

eds написа:

За нов телефон ли става въпрос?

Да

4   up

Някой ще ми препоръчи ли друг смартфон или тоя (Wildfire S) да го взема ? huh

5   up

Вземи си Galaxy Ace поне според мен.

Xiaomi MI-4 & Galaxy S & PS3 & Nexus 7Вече във Facebook   smile
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Съобщи за нередност " ! ____________________

6   up

Играх си 2 та смартфона , галахи аце то и WFS , и след 2-3 дена взех решението поне за мен Waildfire S , аце то е с по-малко рам и по-бърз процесор 800 с/у 600 на WFS но това се оправя с овърклок на костъм ром и сега аз също съм на 806 мхз , като рамт-а на аце-то не може да се увеличи докато процесора на WFS подлежи на овърклок и се държи идеално, а в крайна сметка ти решаваш какво да бъде , това беше моя избор и не съжалявам от 1 месец съм с WFS и съм супер доволен за тези пари и възможности е номер 1.
Поздрави.

HTC One X Black 32GB:ROM Jellybean 4.2.2-JDQ39:Kernel 3.1.10 AOSP[HardCap][S2W][GPU@520][UV] :Recovery-Clockwork-Touch-5.8.4.0.

7   up

Благодаря Ви Bæ6i4 и sert. Има ли някои други предложения ? Вашето мнение е важно за мен.

Поздрави!

8   up

WFS разбира се! И аз бях поставен пред този избор, дори имаше само Ace, а за WFS-а трябваше да почакам и все пак предпочетох HTC smile

9   up

IwaN написа:

WFS разбира се! И аз бях поставен пред този избор, дори имаше само Ace, а за WFS-а трябваше да почакам и все пак предпочетох HTC smile

Здравей IwaN,

прочетох ти статиите, коментарите и общо взето си добър на тема "смартфон". Реших да си взема WFS, но ще имаш да ми помогнеш много smile (овърклок, приложения и др.). Всичко най-добро с HTC Wildfire S  android

Поздрави!

10   up

ОК.. Стига да схващаш бързо всичко ще е наред  wink

11   up

sert написа:

Играх си 2 та смартфона , галахи аце то и WFS , и след 2-3 дена взех решението поне за мен Waildfire S , аце то е с по-малко рам и по-бърз процесор 800 с/у 600 на WFS но това се оправя с овърклок на костъм ром и сега аз също съм на 806 мхз , като рамт-а на аце-то не може да се увеличи докато процесора на WFS подлежи на овърклок и се държи идеално, а в крайна сметка ти решаваш какво да бъде , това беше моя избор и не съжалявам от 1 месец съм с WFS и съм супер доволен за тези пари и възможности е номер 1.
Поздрави.

как става тая хватка с процесора и колко струва

12   up

искам да попитам ако има някой който има HTC WILDFIRE S да ми каже доволен ли е и има някакви забележки телефона, защото възнамерявам да си го купя и искам да знам дали ще съжелявам .:)

13   up

Inna написа:

искам да попитам ако има някой който има HTC WILDFIRE S да ми каже доволен ли е и има някакви забележки телефона, защото възнамерявам да си го купя и искам да знам дали ще съжелявам .:)

В този раздел на форума всички пишещи сме с такъв телефон. Приятен и симпатичен мъник с учудващо много възможности. Ако нещо конкретно те интересува, питай!

Wildfire S •  iPhone 4 S   • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •

14   up

tongue  тук всички са привърженици на Wildfire S  styrka

HTC Wildfire S A510e

15   up

ами 1во искам да попитам дали има светкавица, защото в интернет на някой места пише, че няма или че не работи добре? и искам да попитам какви са плюсовете и минусите му пред HTC Wildfire ?

16   up

Inna написа:

ами 1во искам да попитам дали има светкавица, защото в интернет на някой места пише, че няма или че не работи добре? и искам да попитам какви са плюсовете и минусите му пред HTC Wildfire ?

Има светодиодна светкавица, която става и за фенерче.  wink HTC Wildfire S е продържение на HTC Wildfire.
Ако ти се занимава, сравни характеристиките им, виж ревютата. На този сайт има инфо за повечето телефони.

Последно редактирано от operator (09 Feb 2012 19:09:32)

17   up

Много съм доволен от телефончето и аз съм го оверклокнал, лети  dance

HTC One! smile

18   up

user написа:
sert написа:

Поздрави.

как става тая хватка с процесора и колко струва

Здравей, не ти струва нищо , само трябва да ти е роотнат гсм-а (S OFF) и да прочетеш една две теми в форума и си готов.
P.S можеш да погледнеш тук http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1038

Поздрави.

HTC One X Black 32GB:ROM Jellybean 4.2.2-JDQ39:Kernel 3.1.10 AOSP[HardCap][S2W][GPU@520][UV] :Recovery-Clockwork-Touch-5.8.4.0.

19   up

sert написа:

... не ти струва нищо , само трябва да ти е роотнат гсм-а (S OFF) и да прочетеш една две теми в форума и си готов.
P.S можеш да погледнеш тук http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1038

Поздрави.

Или ти струва един нов телефон!  wink

20   up

във характеристиките забелязах, че wildfire s няма Multitouch а wildfire ги има .. понеже не знам какво е искам да попитам дали така,1е липсва е фатално? също и тези разлики     GPRS    Up to 114 kbps    Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
; EDGE Up to 560 kbps    Class 10, 236.8 kbps ; WLAN    Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi hotspot    Wi-Fi 802.11 b/g, Wi-Fi hotspot (Android 2.2) ; - SNS integration
- Google Search, Maps, Gmail
- YouTube, Google Talk, Picasa integration
- MP3/AAC+/WAV player
- Xvid/MP4/H.264 player
- Organizer
- Voice memo
- Predictive text input   
------------
- Dedicated search key
- Facebook, Flickr, Twitter integration
- Google Search, Maps, Gmail
- YouTube, Google Talk, Picasa integration
- MP3/AAC+/WAV/WMA9 player
- MP4/H.263/H.264/WMV9 player
- Voice memo
- Predictive text input
;     Standard battery, Li-Ion 1230 mAh    Standard battery, Li-Ion 1300 mAh ... искам да знам дали wildfire има нещо важно, което wildfire s няма?

21   up

Къде ги намирате такива сравнения. В тази таблица е изместено технически в дясно.  wink 
5 точков не е ли достатъчен?
Работи перфектно.
За другото не зная къде виждаш разликата. По скоро има но в полза на S
SNS integration заменя всичкото за другия тел (social network server)
-по-малко тяло
-по голяма резолюция на дисплея (рефлектира в качеството)
-повече възможности
-по-бърз процесор
-по-голяма памет
-по-бърза връзка
-по-голям фън!
все за Wildfire S

Като заключение няма нищо важно в повече стария модел, освен малко по-голямата батерия!

пп   Ако пък си Loop, имат страхотна оферта.
пп2 Оказа се от една друга тема, че в повече е вида на стъклото на стария модел. Corning Gorilla Glass
пп3 Пропуснах едно от немаловажните неща. Wildfire S има отделен видеочип Adreno 200, с което по-стария модел не може да се похвали.

Последно редактирано от operator (27 Feb 2012 10:46:47)

22   up

Здравейте! Искам да попитам тези, които вече имат WFS, как свири - силно, средно или слабо .. а и повечко инфо за музиката wink