1   up Сподели тази тема:    

Тема: Преинсталиране на Андроид

Здравейте,

Имам въпрос относно преинталацията на анроид. Опитах се да чета, как точно и какво точно  се случва , но тотално се обърках. Купих си преди известно време въпросния телефон, но върви бавно и има много много ненужни програми които искам да махна и до колкото успях да разбера съм с андроид 1.5. отделно като стартирам телефона и ми излиза Cyanogenmod, което нямам идея какво е, също така нямам идея какво е роот хроот. Въпроса ми е има ли възможност за упдейт на андроида като махне всичко предишно и как става?

Мерси предварително

+   up

Android Реклами

2   up

Re: Преинсталиране на Андроид

1.
при изключен телефон задръж POWER+BACK и напиши тук информацията която ще видиш на бялото екранче
2.
Пробвай дали ти излиза нещо при задържането на POWER+HOME - пак от изключен телефон.

Сподели резултатите и ще видим дали има оправия за теб big_smile

3   up

Sapphire PVT 321 SHIP S-ON H
HBOOT-1.33.0009 (SAPP10000
CPLD-12
RADIO-3.22.20.17
MAY 8 2009, 21:02:32

fASTBOOT

<VOL DOWN> HBOOT MODE
<SEND> RESET DEVICE
<ACTION> RESTART TO HBOOT
<MENU> POWER DOWN
----------------------------------------------------------
При задържане на power i menu ми излиза
Reboot system now
USB-NS toggle
Backup/Restore
Flash zip from sdcard
Wipe
Partition sdcard
Other
Power off

Build : RA-sapphire - v1.7.OH

4   up

Значи телефонът ти има Recovery, но това 321 ме озадачава. Трябва да е 32А или 32B.
Но самия факт, че имаш recovery Означава, че можеш да си слагаш и други ROM-ове (по-високи от версия 1.5), само трябва да установим кой точно е модела на твоя телефон.

Дано хората с HTC Magic Или тези, които са виждали това 321 да знаят повече по въпроса

5   up

32A моя грешка съжалявам.

6   up

Aми сега просто си избери ром за 32А, радио 3.22, сложи архива на картата и през това recovery го инсталирай - това е smile

7   up

Много ти благодаря ! Свърши ми страхотна работа ! : )))

8   up

Здравейте приятели моя проблем е следния пробвах се да флашна глобул тъч телефона ... след последната ми стъпка преди инсталирането на ром-а телефона умря .. включва се до логото ANDROID някой да знае как да го съживим ? .. комбинациите VOL UP + POWER не работи .. други идеи ?

9   up

Simeonoww някакво развитие ???? Някой пише ли по тия теми?

Поздрави!

10   up

Simeonoww според мен пита за друг телефон в грешния раздел. При теб какъв е проблема?

Xiaomi MI-4 & Galaxy S & PS3 & Nexus 7Вече във Facebook   smile
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Съобщи за нередност " ! ____________________

11   up

suffer написа:

1.
при изключен телефон задръж POWER+BACK и напиши тук информацията която ще видиш на бялото екранче
2.
Пробвай дали ти излиза нещо при задържането на POWER+HOME - пак от изключен телефон.

Сподели резултатите и ще видим дали има оправия за теб big_smile

Ами на мен като не ми излиза нищо какво да правя .. Преди съм отварял това меню сега не иска стига само до логото на андроид какво да правя // с ЗТЕ Блейд съм и андроид 2.2 как  мога да го преинсталирам през компа с УСБ защото друг начин не виждам ;(