1   up Сподели тази тема:    

Тема: Аксесоари за SGS+

Здравейте, драги съфорумници. Реших да направя тази тема, в която да коментираме всякакви аксесоари за нашите телефони. И да започна аз: поръчах си такъв калъф от ибей за 4 лева и това заедно с доставката. lol

http://prikachi.com/images/625/4372625y.jpg

SGS III [Stock 4.3 XXUGNA5 + #Root&CWM] + 16GB Transcend MicroSDHC™ Class 10

+   up

Android Реклами

2   up

Re: Аксесоари за SGS+

И аз си поръчах от там, ама го чакам вече месец hmm

3   up

И аз все още го чакам, казаха ми между 25 и 30 дни. Другата седмица, трябва да е при мен. tummenupp

4   up

и защо точно от ибей решихте да си го купите аз за 10 лева от мултирама си го взех моя и той постоянно ми е на тел.

Последно редактирано от despolov (09 Feb 2012 12:49:59)

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5

5   up

между другото аз си търся слушалки ама да са на самсунг защото тези които са към комплекта са ми много неудобни а пък един приятел имаше слушалки пак на самсунт и ми бяха харесали много дайте някакви предложения

6   up

Можеш ли да дадеш снимка на кейс-а ти от Мултирама?

7   up

да добре до 15 20 мин ще я кача

8   up

Хора, чудя се дали да си поръчам скрийн протектор? - дали ще го залепя добре? Дайте някакъв съвет, че ме боде отвътре.

9   up

ами незнам за тебе аз се отказах от скриин протектора за мене от него няма никаква полза карам си само със кейса

10   up

Е моя кейс (когато дойде) обхваща само задния капак. Мисля да поръчам 1-2 да имам, още повече, че струват по 1-2 долара. А някой знае ли дали във Варна продават скрийн протектори и къде?

11   up

Незнам за големите градове но тук в по малките имам наблюдения че има добри цени на калъфи.Примерно този на колегата от първият пост за 6-8 лв и го имаш на момента силиконовите са на същите пари  tongue  и аз лично не виждам смисъла за разлика от 2-3 лева да се чака цял месец  unknw_mini

12   up

AMG написа:

Хора, чудя се дали да си поръчам скрийн протектор? - дали ще го залепя добре? Дайте някакъв съвет, че ме боде отвътре.

Слагането е лесно, въпреки, че аз прецаках моя по простата причина, че в момента на слагането ми звънна телефона, вдигнах без да залепя горния десен ъгъл...лепилото изсъхна за тези 2-3 мин разговор и сега в края имам отлепено петно, така че внимавай!

[Device] Samsung Galaxy S Plus [ROM] [4.4] CyanogenMod 11.0 by ADC-Team -  Release 4
[Device] HTC Desire C black [ROM] [4.0.3] Stock + HTC Sense 4.0

13   up

А мога ли да го отлепя лесно след това, ако искам?

chocho-rz написа:

Незнам за големите градове но тук в по малките имам наблюдения че има добри цени на калъфи.Примерно този на колегата от първият пост за 6-8 лв и го имаш на момента силиконовите са на същите пари  tongue  и аз лично не виждам смисъла за разлика от 2-3 лева да се чака цял месец  unknw_mini

За скрийн протектор питах, дали мога да намеря във Варна.

Последно редактирано от AMG (12 Feb 2012 00:15:00)

14   up

Аз протектор си взех от aukro.bg. Взех си три да имам за общо 9.50 с доставката от Горна Оряховица по еконт. Слага се супер лесно (имаше и инструкция) и сега вече виждам ползата от него - имам доста хубава деруга  bu Ако не беше протектора щеше да е мазало.
Купих си и калъфче (кожено) от Handy за 10-12лв и му пробих една дупчица отзад за восокоговорителя - стана като на оригиналното калъфче дето струва 25лв  va
Замислям се и за тези силиконовите, но ще си взема по-натам и може би пак от aukro-то  smile

15   up

Когато поискаш, можеш ли лесно да свалиш протектора?

16   up

Аз съм от Разград и знам 2 магазина в които има и протектори и силиконови калъфи както и тези които са като капаче от зад и няма нито един който да надхвърля 10-тина лева

17   up

Няма ли варненци тука бе  rofl_mini  storstark

18   up

е той бургас близко big_smile  storstark

19   up

AMG написа:

Когато поискаш, можеш ли лесно да свалиш протектора?

Ами не знам честно казано, не съм пробвал да го махам още. Ако тръгне да се отлепва от някъде ще го сменя и ще пиша. Но като гледам как за един месец абсолютно нищо му няма (като изключим малка деруга) си мисля, че може и половин година да изкара, дори и повече smile

20   up

Поръчах от Англия 6 протектора за 9 лева от ebay, при това цената включва и доставката. tummenupp

Последно редактирано от AMG (13 Feb 2012 20:03:35)

21   up

invisyble shield от :bomba: скъпичко -50лв с доставка,за sgs е ,но става и за S+.Добро залепване и на скрийна ,и на заден капак.за мен най добро предпазване.

Samsung Galaxy S5 Duos
Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)