1   up Сподели тази тема:    

Тема: Инсталиране на приложения и по-скоро Скайп и Мобилен Фейсбук

Колеги от скоро имам телефона , но го взех 2-ра ръка и си имаше инсталирани приложения.Искам да попитам как по-скоро става инсталацията , четах тук за някакви файлове който се инсталират руут нещо но ако може някой по простичко да ми обясни и да ме насочи към конкретните файлове , които съм посочил .Много съм благодарен

+   up

Android Реклами

2   up

Re: Инсталиране на приложения и по-скоро Скайп и Мобилен Фейсбук

tedo90 написа:

Колеги от скоро имам телефона , но го взех 2-ра ръка и си имаше инсталирани приложения.Искам да попитам как по-скоро става инсталацията , четах тук за някакви файлове който се инсталират руут нещо но ако може някой по простичко да ми обясни и да ме насочи към конкретните файлове , които съм посочил .Много съм благодарен

Когато купуваш телефон "втора ръка" не е лошо да се информираш за направените промени и да му направиш Factory data reset. При това действие се изтриват всички допълнително инсталирани програми от предишния собственик и от теб!
Ефекта е видимо ускоряване работата на телефона. За да разбереш дали е правен ROOT, си свали Root Checker.
Нужните ти Skype и Facebook, ги има в Маркета. Но си мисля, че след ресета сами ще се появят.

Инсталирането можеш да го направиш:

• През маркета.

• Ако си свалил от другаде приложение с разширение *.apk, в Settings > Applications поставяш отметка на Unknown sources, кликаш на иконката му и се инсталира с вградения Application installer.

Последно редактирано от operator (14 Feb 2012 17:30:20)

Wildfire S •  iPhone 4 S   • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •

3   up

Мерси.Бърз , ясен и точен отговор...Невероятен форум !

4   up

Здравейте!
Имам смартфон Globul Q3 с Андроид 2.2, на който направих WAP настройките. Свързах го с компютъра с USB кабел. Когато обаче се опитам да изтегля Skype или Facebook от линка, който сте дали във форума, ми изписва You don't have any devices. Може ли някой да ми обясни как да реша проблема?
Благодаря предварително!

5   up

Liza написа:

Здравейте!
Имам смартфон Globul Q3 с Андроид 2.2, на който направих WAP настройките. Свързах го с компютъра с USB кабел. Когато обаче се опитам да изтегля Skype или Facebook от линка, който сте дали във форума, ми изписва You don't have any devices. Може ли някой да ми обясни как да реша проблема?
Благодаря предварително!

Мисля си, че така няма да се получи. Нашите телефони за да се свързват през компютъра с маркета, ползват софтуер на HTC. Вариант е, направо от телефона да инсталирате необходимите програми. Ако няма маркет, свалете си този направо на телефона. И когато го инсталирате, през него ще теглите каквото е необходимо.

Директен линк:

---------------
http://img831.imageshack.us/img831/7213/logo210.png

Последно редактирано от operator (28 Apr 2012 14:27:39)

6   up

Благодаря много за бързия отговор! На телефона има инсталиран някакъв маркет и ще го използвам.
И още един въпрос, който може да ви се стори елементарен. За какво и как мога да използвам директните линкове, които сте дали в отговора си?

7   up

Liza написа:

За какво и как мога да използвам директните линкове, които сте дали в отговора си?

За download и инсталиране директно на телефона.  smile
По принцип за да се инсталира нещо на андроид устройство, изключвайки свалените от маркета, е необходимо в настройте да е разрешено инсталирането на приложения с "неизвестен источник" (Settings > Applications > Unknown sources)

Последно редактирано от operator (29 Apr 2012 12:46:23)