26   up Сподели тази тема:    

Re: Nova Launcher

С последната актуализация 1.1.1, Nova става по-добрият ланчер за ICS wink

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума

+   up

Android Реклами

27   up

има един гугъл уиджед оригинално на екрана и не мога да го махна
как става махането му

HTC Desire HD>>HTC Sensation>>Xperia Arc S>>Galaxy Nexus>> SGS2 >>SGS3 & SGS4_

28   up

Mitku написа:

С последната актуализация 1.1.1, Nova става по-добрият ланчер за ICS wink

Пробвах го, ама е доста по-зле от Apex.

LG G3 32GB
Huawei Ascend P6

29   up

линк за сваляне на nova prime плс kapitulation

30   up

С GO съм по принцип защото е безплатен и има много настройки /най-вече/ обаче инсталирах Апекс -не ми хареса изобщо, Сега инсталирах НОВА -много е бърз, просто съм очарован от скороста му -друг ланчер толкова бърз и лек не съм срещал- ще го оставя засега -Браво на разработчиците!
ЕДИТ:Веднага като тръгна изиска  SU -позволих му го.

Последно редактирано от stamina (29 Jul 2012 15:09:43)

I9100 SGSII

31   up

Някой може ли даде съвет, дали могат да се сменят иконите на папките ? Че нещо не ме грабват ...

32   up

mitkoandroid написа:

Някой може ли даде съвет, дали могат да се сменят иконите на папките ? Че нещо не ме грабват ...

Иконите не, но видът на папките може и съответно начинът на показване на иконите.

android Samsung Galaxy S II --- CM 11 android

33   up

Извинете за глупавият въпрос но доста се рових и не разбрах как става... та как се правят папки в менюто и десктопа с безплатната версия съм ако има значение.

Samsung GALAXY S II android 4.1.2. JB official.

34   up

Колко рам заема нова ланчъра?  какви са предимствата от Апекс, тъй като за момента той ми е фаворит

it's almost not here
Motorola Moto G dual 16 GB, android 4.4.4

35   up

bobit написа:

Извинете за глупавият въпрос но доста се рових и не разбрах как става... та как се правят папки в менюто и десктопа с безплатната версия съм ако има значение.

С безплатната версия можеш да правиш папки само на десктопите, като сложиш 1 иконка върху друга иконка. За папки в дроуъра ти трябва Prime версия.

36   up

устройството ви не е съвместимо с тази версия  huh
galaxy S II  2.3.4 GINGERBREAD.XWKI4

Samsung Omnia 7 windowsPhone 7.5
Samsung Galaxy SII CM10

37   up

Мини на сандвича и ще е съвместимо.

[SGS4]|ROM ★GOLDENEYE★ v42 XXUGNH7|Modem XXUGNH7|Kernel GoogyMax3 v1.1.7|Recovery PhilZ 6.58.0|

38   up

Заслужава ли си?

Samsung Omnia 7 windowsPhone 7.5
Samsung Galaxy SII CM10

39   up

Ми не знам за кое точно питаш, но ако е само заради лаунчера според мен не.

[SGS4]|ROM ★GOLDENEYE★ v42 XXUGNH7|Modem XXUGNH7|Kernel GoogyMax3 v1.1.7|Recovery PhilZ 6.58.0|

40   up

Колеги, някой усети ли разлика между НОВА и АПЕКС, по отношение на стабилноста и бързината на телефона?
двата ланчъра са колкото еднакви толкова и имат разлики, в общи линии вършат еднаква работа но се питам кой се поема по леко от телефона? как мислите?

it's almost not here

41   up

За мен НОВА работи безупречно, по-малко РАМ ми заема, като цяло ми харесва повече. За това си го и купих и от излизането му почти, не съм ползвал друг лаунчър.

Xiaomi Mi3 + Nokia Lumia 525 + Nexus 7 Cellular 2012 г.
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )

42   up

Бе.. То и купилите апекс така казват

Аз го инсталирах и го пробвам. В общи линии като функционалност е същото и катп бързина - също

Последно редактирано от My_LORD (08 Aug 2012 20:55:52)

it's almost not here

43   up

My_LORD написа:

Колеги, някой усети ли разлика между НОВА и АПЕКС, по отношение на стабилноста и бързината на телефона?
двата ланчъра са колкото еднакви толкова и имат разлики, в общи линии вършат еднаква работа но се питам кой се поема по леко от телефона? как мислите?

Безплатният Апекс е много по-богат на функиции от безплатния Нова и има някои дребни работи, които ми харесват повече. Причината, поради която изтрих Апекс и пак минах на Нова е, че когато си направих папките на десктопа и започнах да местя вътре приложенията сечеше. И то добре забележимо сече, както и се вижда ясен лаг при анимацията на отварянето на самата папка, а това за мен е недопустимо, тъй като тези папки ги отварям постоянно и размествам приложенията вътре.

44   up

Да, аз също ползвам малко екрани (3), в които нещата са ми организирани в папки, а в НОВА са направени перфектно. Няма лаг и сеч при отваряне/затваряне на папките. За мен е много показателно, че Нова е доста по-малък от Апекс като инсталацинен файл при идентична функционалност.

45   up

и на мен много ми харесва нова лънчар но някой неща ме дразнят! като това че немога да правя папки в менюто..
че като влезна в менюто немога да си сменя фона отзад а си е се черен фон... да признавам доста е яко има добри анимации но в менюто нито мога да си подредя нещата нито папки.

Последно редактирано от bobit (10 Aug 2012 15:56:49)

46   up

Вероятно си с безплатната версия, защото аз мога да правя папки в менюто.

47   up

а можеш ли да сменяш фона отзад в менюто и виж какво намерих в нета http://www.apkmania.com/2012/07/nova-la … .html#more

48   up

От къде мога да скрия нотификейшън, но да си работи, просто да е скрит?

LG G2 White (rooted)

49   up

Има си бутон, който можеш да си изкараш на някой от началните екрани. Задържаш пръст на екрана, после "Нова действия", после "Превключи лентата за уведомления". Може и да си го добавиш това към гестурите, аз съм го сложил на завъртане обратно на часовниковата стрелка.

50   up

preslav91 написа:

От къде мога да скрия нотификейшън, но да си работи, просто да е скрит?

Най-удобно с жестове, но само с платената версия.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума