1   up Сподели тази тема:    

Тема: Колеги ако може малко помощ?

Здравейте колеги, направих нещо много глупаво, разрешавам да ми се смеете smile

Ровех си из LG GT540, което си закупих вчера и много му се радвам и във менюто настройки/защита и местоположение/ някаде най доло има опция да чертаеш схема, която да ти е като персонален код за отключване на телефона, има подробно обяснение как да я направиш и тн. Направих я аз, повторих я за достоверност и телефона я прие. След това заключих телефона, отключих го посредством плъзгача (От ляво на дясно) и тогава излязоха кръгчетата които трябва да свържа зада ме допусне до менютата на телефона, начертах го без грешка и ми отключи телефона, след това реших да видя какво ще стане ако някой ми открадне телефона и не знае начина на чертане на схемата за отключване,начертах я няколко пъти грешно и естествено не ме пусна, дори след 5-тия път заключи телефона за 30 секунди, поради твърде много грешни схеми. След това с всичкия си акъл видях че има опция за забравена схема, и аз тъпанара я натиснах и ми излязоха две полета в които  най- отгоре пише: "Твърде много опити за схема" и под него "За отключване влезте с вашия Google акаунт.
И отдоло две полета за потребителско име и парола.
Въвеждам ги правилно и не иска да ги зачете, пише че са грешни, влизам от лаптопа си в сайт-а на gmail.com  от там си влизам в профила без проблем, но от телефона не иска и на практика сега стои работещ, но заключен. Съмнява ме че APNdroid-a не допуска трафика и от там не мога да се индефитицирам зада отключи телефона!?

Някакви идеи какво да опитам?
Не искам Хард ресет, заради такава простотия sad Не искам да го оставям в сервиз за 5-6 дни отново за такова дребно нещо!

Вадех батерията, като се надявах след това да ми даде да начертая схемата, понеже я знам каква е но не мога да се върна назад в менюто да я начертая.

Ако можете помагайте междувременно чета и из гугал за хелп!

Благодаря на всички отзовали се!

Видях че и дгуг колега от форума има същия проблем, извинявам се че съм пуснал нова тема!

Мисля да правя хард ресет  колкото и да не ми се иска, страх ме е да не се збъги след това нещо софт-а да почне да дава грешки, дали  има такава вероятност?

Последно редактирано от Krustev (29 Sep 2010 21:36:45)

LG Optimus GT540, White, Update to 2.1

+   up

Android Реклами

Мнения за PandaWill тук

2   up

Re: Колеги ако може малко помощ?

Е какъв е проблема да го ресетнеш, при положение, че си го взел вчера и едва ли имаш кой знае какво на него roll

ПП Нищо няма да му стане, ще загубиш номера, смс-и, глупости, на телефона нищо няма да му стане wink

Последно редактирано от prevzemkata (29 Sep 2010 21:39:15)

Samsung Galaxy Note Gingerbread 2.3.6

3   up

Prevzemkata, благодаря за съвета! Идвам в младост2 да те черпя кафенце :Р

Направих хард ресет по указания елементарен начин, проблема се оправи и повече няма да пусна тази пуста опция :Р

LG Optimus GT540, White, Update to 2.1

4   up

Идвай, само че тука кафе не се пие, но се леят цистерни с марков алкохол wink  :beer:

Samsung Galaxy Note Gingerbread 2.3.6

5   up

Krustev може ли да те попитам нещо.... ?

Последно редактирано от pepoy (29 Jan 2013 19:45:15)

6   up

http://www.hard-reset.com/lg-optimus-gt … reset.html