26   up Сподели тази тема:    

Re: [APP] Google Play Магазин и Google Play Music

прейменува ли го ? сложи ли го в system/app , рестартира ли тела ?

Последно редактирано от Sweet Nightmare (23 Mar 2012 12:13:44)

"Най-добрият ми приятел е човекът в огледалото, защото той никога няма да се засмее, когато аз плача !!" Чарли Чаплин. Sony Ericsson Xperia X8 - HTC Desire X

+   up

Android Реклами

Мнения за PandaWill тук

27   up

Всичките 3  неща... Не става пак същото пише като цъкна инстал

28   up

еми незнам , аз нямах такъв проблем ... ти маркет-а пазиш ли си го ? не се ли ъпдейтна сам като го пусна след излизането на гугъл плей ? ...

"Най-добрият ми приятел е човекът в огледалото, защото той никога няма да се засмее, когато аз плача !!" Чарли Чаплин. Sony Ericsson Xperia X8 - HTC Desire X

29   up

Sweet Nightmare написа:

еми незнам , аз нямах такъв проблем ... ти маркет-а пазиш ли си го ? не се ли ъпдейтна сам като го пусна след излизането на гугъл плей ? ...

Да,пазя го,но не се е ъпдейтвал.Той като се ъпдейтне и става на Гуугъл плей? има ли някакъв начин да го ъпдейтна ръчно?

30   up

еми пусни го , приеми на гугъл плей правилата и виж кво ще стане , аз така направих , несъм слагал друго апк ....

31   up

Sweet Nightmare написа:

еми пусни го , приеми на гугъл плей правилата и виж кво ще стане , аз така направих , несъм слагал друго апк ....

Добре,но как да приема правилата..сори за тъпия въпрос

32   up

facepalm1 като го пуснеш и те пита дали приемаш правилата на гугъл плей ...

33   up

След като заложиш файла в /system/app, задържиш върху него, натиснеш на Permissions, зададеш му правата, не е нужно да го инсталираш! След рестарт, той трябва да ти е в списъка с програми.

| Sony Xperia S |

34   up

didkoslawow написа:

След като заложиш файла в /system/app, задържиш върху него, натиснеш на Permissions, зададеш му правата, не е нужно да го инсталираш! След рестарт, той трябва да ти е в списъка с програми.

Дори след рестарт го няма никъде и в приложения го няма

Последно редактирано от Shitkeeper (23 Mar 2012 15:12:48)

35   up

Sweet Nightmare написа:

Еми не ми изписва нищо...между другото от приложения ми пише,че версията на маркета е 2002306

36   up

Shitkeeper написа:
Sweet Nightmare написа:

Еми не ми изписва нищо...между другото от приложения ми пише,че версията на маркета е 2002306

Как очакваш да го подкараш, като нямаш Root нито Custom ROM ? Ти си с стоков (оригинален).Ако искаш да го подкараш сложи някакъв ром

37   up

danibosev написа:
Shitkeeper написа:
Sweet Nightmare написа:

Как очакваш да го подкараш, като нямаш Root нито Custom ROM ? Ти си с стоков (оригинален).Ако искаш да го подкараш сложи някакъв ром

Ами добре,ще сложа.Аз сега съм на даскало и ще може ли да те помоля да ми дадеш линк на някой хубав ROM?Благодаря за всичката помощ до сега  roll  Между другото телефона е руутнат имам си и руут експлорър

Последно редактирано от Shitkeeper (23 Mar 2012 15:55:20)

38   up

Препоръчвам ти GingerDX V : 0.23b

Последно редактирано от danibosev (23 Mar 2012 16:04:02)

39   up

danibosev написа:

Препоръчвам ти GingerDX V : 0.23b

Благодаря ти много за всичката тази помощ!!!!! Като се прибера ще го сложа  tillfreds този ром и ще го пробвам

40   up

Здравейте,

Аз съм със стоков ром на моята xperia x8 свалих версията на маркета която сте дали премахнах старата от /system/app поставих свалената и при опит да инсталирам дава само съобщение възникна проблем при синтактичния анализ на приложението, всичко това го правя пред root explorer освен това телефона ми е рутнат.

Моля дайте друго приложение на маркета и може ли този маркет да се използва на стоков ром, или дайте линк от официлен сървър на google от където да си сваля маркета.

Предварително благодаря...

Антон Тодоров

41   up

aanton987 написа:

Здравейте,

Аз съм със стоков ром на моята xperia x8 свалих версията на маркета която сте дали премахнах старата от /system/app поставих свалената и при опит да инсталирам дава само съобщение възникна проблем при синтактичния анализ на приложението, всичко това го правя пред root explorer освен това телефона ми е рутнат.

Моля дайте друго приложение на маркета и може ли този маркет да се използва на стоков ром, или дайте линк от официлен сървър на google от където да си сваля маркета.

Предварително благодаря...

Google play е за android от 2.2 нагоре.На стоков 2.1 не бачка.

42   up

Ето един пач за гууглеплеи за стоков 2.1
http://www.mediafire.com/?qacks5flbor595z
Инсталира се през хрековарито или през рутексплорера.

43   up

Аз съм с xperia X8 и искам да си сложа Гуугъл Маркета, но имам само този, който ми беше фабричния с телефона, а в него няма всичко..Пробвах всичко каквото намерих във форума, махах актуализациите, чистих кеша, ъпдейтвах го, но пак не мога да го инсталирам.Някой може ли да ми помогне? Благодаря предварително  smile

44   up

Пиши в съществуващите теми!!!

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!

45   up

Тази версия на маркета съвместима ли е с андроид 2.1.1? smile

Sony Ericsson Xperia x8|Kernel:Стоков|POM:Стоков|Overclock 710mhz

46   up

google play = над 2.1..
принципно самата версия на маркета не знам до колко е от значение, колкото че то май разпознава устройството и според версията на операционната ти извежда приложения.. в смисъл ако да кажем определено приложения изисква 2.2 андроид то изобщо няма да ти излезе ако устройството ти не я подържа
извод: да си сменяш маркета няма много много смисъл ако не си си качил Къстъм ром.. а ако го качиш то този който не е "автоматичен" си има примерно файл гоогле апс. който инсталваш непосредствено след ром-а
давай малко информация защо задаваш въпроса си за да може да ти се помогне по адекватно.. не е зле да напишеш и телефона ти коя версия на андроид-а е

LG Optimus 3D

47   up

Аз защо я нямам тази папка апп в паметта на телефона?