1   up Сподели тази тема:    

Тема: Galaxy SIII - Общи впечатления (Всичко за новия флагман на Samsung)

http://svejo.net/attachments/stories-photos/0151/2598/large/posledna-duma-pri-smartfonite-samsung-galaxy-s3.jpg?1336628425

SAMSUNG Galaxy S III  marble white
November 20, 2012 - Agent 47 is back in Hitman: Absolution

+   up

Android Реклами

Мнения за PandaWill тук

2   up

Re: Galaxy SIII - Общи впечатления (Всичко за новия флагман на Samsung)

VLa-Wot написа:

http://www.sammobile.com/wp-content/uploads/2012/06/sgs3customer6.0.png

VLa-Wot написа:

Firmware I9300XXALE9
ето  https://hotfile.com/dl/157414449/1f76ca … .pptx.html

3   up

Днес се докоснах до това чудо страхотен е, този път самсунг са надминали себе.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2
http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/ … 2.jsp?esn=

4   up

Не мисля, че има нужда от тази тема, след като вече съществува друга подобна, в която хората са си казали "общите впечатления", но все пак - някой модератор да реши!

5   up

Хора къде в София мога да видя и синия на живо. Покрай тоя Митко с големите хвалби и аз се реших да си го купя. Има ли място където мога да сравня бял и син (на живо).

6   up

Raziele написа:

Хора къде в София мога да видя и синия на живо. Покрай тоя Митко с големите хвалби и аз се реших да си го купя. Има ли място където мога да сравня бял и син (на живо).

В Plesio го имаше.

7   up

Raziele написа:

Малее тва недей да му го казваш, че ще стане мазало tongue

8   up

Ама много е кофти, че има забавяне на синята бройка. За сега го има само в бял вариант!

Motorola Moto G 16 GB Dual SIM Sony Xperia M2 Acer Iconia TAB B1-A71
Coby Kyros Mid7035-4; Samsung Galaxy I5500

9   up

Manowar написа:
Raziele написа:

Ами кво да ти кажа, аз като притежател на iShit(айфон) както му викате тука ,изчел доста постове на болни айфон маняци, за пръв път чета някой да си хвали стоката така - визирам Митко със С3-ката (мисля,че ще му отива - само как звучи Митко със С3-ката, а! Тарикатско...хихихи). И вие (андроид) маняците ни гоните по фенщина, даже ни задминавате smile.И без това съм решил да зема некой андроид - ще се мятам направо в лютеницата със С3-ката. И само да излезе по-малко самолет,въртолет, супер-дупер машинарийка надминала времето си - каквата я описва Митко, ще го издирвам по Испания (да му мисли).

П.С. Ще отскоча тия дни до плесио да видя и синята бройка.

10   up

Абе човека (Митко) взе да казва колко е готин телефона а вие започнахте да го нападате!Защо сте такива,той споделя,че телефона е супер як,а вие го обвинявате във фенщина!!!Ми да,и аз казвам,че телефона е страхотен,най готиния от всичко излизало досега!Тук има хора които не са го докосвали още телефона,и като си поиграят с него съм сигурен,че и те ще хвалят телефона както го прави Митко! storstark  storstark  storstark

11   up

Тела си е як, спор няма. Но Митака наистина надмина всичко rofl_mini  Нека се радва момчето storstark

Samsung Galaxy S 2.3.6 & Samsung Galaxy Note 4.1.2 ( N7000) & Samsung Galaxy Note 3 (9005) Schwarz

12   up

Raziele написа:

......П.С. Ще отскоча тия дни до плесио да видя и синята бройка.

Точно се канех да похваля и тапите с белите бутони, но ще си замълча   tongue  tooth
А пък радио не бях слушал с намален звук от много време насам, не е трябвло толкова силен да го правят  crazy

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума

13   up

Една реклама

One и Nexus <3

14   up

kal4oz написа:

Една реклама

Да това е най-хубавата реклама, много добре и семпло е направена според мен...

Не мога да разбера, защо обаче досега във всяка реклама белия е при жена, а синия при мъж. big_smile
Все едно ги определят така. big_smile

15   up

Защото е унисекс мисля

One и Nexus <3

16   up

kal4oz написа:

Защото е унисекс мисля

Да и аз така мисля, но някак си все едно се опитват да изтъкнат, че белия е женски, а синия мъжки. хаха big_smile

А според мен и двата са универсални на мен примерно белия повече ми харесва! smile

17   up

Raziele написа:
Manowar написа:
Raziele написа:

Ами кво да ти кажа, аз като притежател на iShit(айфон) както му викате тука ,изчел доста постове на болни айфон маняци, за пръв път чета някой да си хвали стоката така - визирам Митко със С3-ката (мисля,че ще му отива - само как звучи Митко със С3-ката, а! Тарикатско...хихихи). И вие (андроид) маняците ни гоните по фенщина, даже ни задминавате smile.И без това съм решил да зема некой андроид - ще се мятам направо в лютеницата със С3-ката. И само да излезе по-малко самолет,въртолет, супер-дупер машинарийка надминала времето си - каквата я описва Митко, ще го издирвам по Испания (да му мисли).

П.С. Ще отскоча тия дни до плесио да видя и синята бройка.

lol  rofl_mini  storstark

Мусаката не я прави баш както трябва tooth

Като говорите за цветове, някой да е научил нещо ново относно дали ще има черен?

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Съобщи за нередност " ! ____________________
Samsung Galaxy S ➡ Samsung Galaxy Nexus ➡ HTC one X ➡ LG Optimus G ➡ Google Hammerhead

18   up

Някой използвал ли е тези копия за сигурност на Samsung за настройки SMS, MMS етс, харчат ли батерия, ако се оставят активирани !?

Също нещата, които си копирам с копи/пейст се запазват и ги отварям от клавиатурата на Самсунг, но ако пиша с друга как се стига до тях ?

19   up

а има ли разлика между white и blue цвят в смисъл да има повече проблеми ?

P.S-- пиша чрез кирилизатор че нямам БГ...

Samsung galaxy s III

20   up

Процесора като заспи си спи, добре е, а е още със 3.0.15 за Кернел  wink
Аз съм го ръчкал десетина минути да погледна това онова и изглежда много добре с този DeepSleep, докато се е зареждал(около 11:15 min) може би се е събудил за 5-10 минути.
Дори се зарежда в Deep Sleep, което не е така при Nexus примерно, поне с 3.0.15 Кернела.

ЕДИТ: Батерията при зареждане е подобна, като тази в Nexus. Първото зареждане(0%-100%) стигна до 100% и падна на 99% преди да извадя кабела, но второто и третото зареждане стига до 100% и след няколко часа, когато извадя кабела пада мигновено на 99%.

Телефонът като падне на 0% и угасне се зарежда 1-2-5 секунди в угаснало положение, след което може да се запали и е напълно функционален дори и на 0%, с кабела в него разбира се. Не ми беше така S2 и все го чаках да зареди малко, че да го запаля.

Последно редактирано от Mitku (03 Jun 2012 14:44:38)

Прикачени файлове

Screenshot_2012-06-03-13-18-15.png 103.79 kb, 3 изтегляния от 2012-06-03 

Нямате права за сваляне на прикачените файлове към това мнение.

21   up

Mitku, в адресната книга има ли опция за синхронизиране на контактите със снимките им във фейсбук или други соц. мрежи, или пак трябва да се записват допълнителни приложения?

Samsung GALAXY S III

22   up

За момента се потвърждава, че Кies инсталиран на iMac и след свързването на S3, Kies чете копията от iPhone и ги слага на S3  va .

В More Services, което е подобно като Samsungapps е приложението на Samsung S Baro, което е за мерене на височината, където се намираме с помоща на Барометър от телефона.

Другите като My Story, MiniDiary и Family Story не са лоши. Там е и Photo editor за едитване на снимки, а останалите са KiesCast и Flipboard.

sashinkata написа:

Mitku, в адресната книга има ли опция за синхронизиране на контактите със снимките им във фейсбук или други соц. мрежи, или пак трябва да се записват допълнителни приложения?

В Адресната Книга имам опции за Акаунти, за синхронизиране, но за снимките за които питаш не мога да ти кажа, съжалявам.
Излизат ми акаунта на Google, Whatsapp и Samsung, но Twitter примерно не. Това дифолт както си е и нямам Facebook инсталирано, а и този сървис с буквата "F" съм го замръзил. Мисля той е за Facebook.

Последно редактирано от Mitku (03 Jun 2012 17:54:32)

23   up

Единственото, което намирам за недостатък на телефона е паметта. 1ГБ рам някак май са му малко и не мога да разбера защо не сложиха едни 1.5 поне, за да е завършен продукт отвсякъде. Сега често ми се случва като излизам от приложение да ми зарежда нещата на десктопа наново. 780МБ е реално паметта, от които 620 е винаги заета. Ако я изчистя, пада до 550, но при излизане от мениджъра се вижда, че е освободило и TouchWiz-а и го зарежда наново, след което отново е на 620. Ако някой може да даде съвет за спиране на някои неща  с цел освобождаване на някой друг мегабайт, да казва smile

24   up

Нормално ли е телефонът да се конектва на две мрежи WiFi ?
Закачен съм на една мрежа и се появява съобщение, че съм се конектнал на друга. Двете са с еднакво име, но от различни места да кажем.

Това са от тези безплатните и като ги имаш запазени се получава съобщение, че си конектнат и реално си конектнат, но трябва да се "логнеш" в браузъра, за да сърфираш. Използвам ги много, но никога не ми се е случвало подобно нещо. Бъг ли е?

25   up

Не ми изглежда нормално!