1   up Сподели тази тема:    

Тема: проблем с видео разговора със скайп

при видео разговор с скайпа,отсреща ме виждат,все едно сам с камера за нощно снимане,всичко е зелено,какво да направя

+   up

Android Реклами

2   up

Re: проблем с видео разговора със скайп

Рестартирай телефона.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> LG G2

3   up

dada_ написа:

Рестартирай телефона.

Хаха няма да стане тоя номер.Това е дискутирано вече.Ако си с стоков ROM и S-ON няма какво да направиш.Но ако имаш S-OFF тогава теглиш този File и през Recovery го инсталираш.

Последно редактирано от BateRay (19 Jun 2012 09:42:00)

| hTC One X+, Unlocked, S-ON, ROM: Android Revolution HD, Kernel: hXORe, Recovery: TWRP, Hboot: 1.35 | Nokia Lumia 820 |

4   up

как да видя дали е s-off или s-on

5   up

s-on e,няма ли друг начин да се оправи проблема

6   up

Засега няма, според мене  sad

Там, където започва шльоковицата, България свършва!
                               Андроид

7   up

още разочарования от сенсейшана,още една причина никога повече да не си взема HTC

8   up

Проблемът е в скайпа,а не в НТС  smile

Там, където започва шльоковицата, България свършва!
                               Андроид

9   up

е защо пак все на сенсейшана се случва нещо да не върви както трябва,на другите телефони върви чудесно

10   up

Проблема е оправен, нали виждаш, има драйвери за него.  smile Драйверите бяха написани от Qualcomm, производителя на процесора и графичния чип, за да отстранят проблема със "зелено виждане", който се дължи на непредвидени недостатъци в софтуера на Skypestorstark Прав си да недоволстваш срещу hTC, защото те все още не са направили OTA ъпдейт за пасивните потребители като теб, да им се инсталира по въздуха. Затова такива като нас, си отключваме телефоните S-OFF, за да можем да си инсталираме малки полезни неща, вместо да чакаме с месеци някой да се сети да ни сипе нещо в паничката.  tummenupp Това е ситуацията, дано изясняването помага! wink

| Phone: Oppo R819 Dual SIM | My hTC Files вместо Thanks, кликнете банер tummenupp Благодаря!

11   up

Извинявайте за тъпия въпрос, но как така проблема е оправен ?!
уж си update-нах skype и пак съм си шрек :*(

12   up

Ами да,просто HTC не пускат ъпдате с оправените драйвари.Ние който сме си отключили телефона нямаме този проблем.

| hTC One X+, Unlocked, S-ON, ROM: Android Revolution HD, Kernel: hXORe, Recovery: TWRP, Hboot: 1.35 | Nokia Lumia 820 |

13   up

Здравейте. имам същия зелен проблем, извинявам се за невежеството ми ще ми каже ли някой как да проверя дали съм  s-on / s-off?   buga

14   up

Вадиш батерията,слагаш я и после задържаш бутона за намаляване и power buton-a и така чакаш докато влезнеш в едно мено.Ако На вторият ред пише S-OFF значи си,ако не си.

15   up

tummenupp  storstark за бързия отговор! d_coffee проверявам, а как мога да го променя

16   up

g_katzarov написа:

tummenupp  storstark за бързия отговор! d_coffee проверявам, а как мога да го променя

Android 4.0
Android 2.3.x

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> LG G2

17   up

storstark  страшни сте  cool

18   up

kapitulation

да както и предполагах, s-on съм, а това с жичката като го гледам и настръхвам,.... и веднага изниква въпроса:
1.всички сензации ли са с този дефект така да се каже
2.това не може ли да се оправи в сервиза, все пак е в гаранция unknw_mini

19   up

1.Да всички,това е проблем с андройда.
2.От първо следва че не може да се оправи в сервиза,единствения вариант е флашване на едни драйвари,но за тях се изисква S-OFF.
3.Чакаш HTC да се сетят да пуснат ъпдате,но това едва ли ще стане в близките години.

Последно редактирано от BateRay (29 Jun 2012 17:08:46)

20   up

С версия 4.0.3 съм, ако се върна на по-стара версия va  дали няма да стане. Мой познат е с desire HD и видеото му е добро, (с тази разлика, че няма предна камера) а неговия андроид е 2.3.

21   up

За да се върнеш пак трябва да направиш S-OFF => По-добре S-OFF и си седиш с стоковия ром само слагаш драйвара или слагаш custom rom (което ти го препоръчвам) и пак слагаш драйварите,но тогава освен този проблем имаш още много оправени проблеми.Успех с решението.И проблема е само с Sensation,защото е проблем в драйварите за графичния процесор.

Последно редактирано от BateRay (29 Jun 2012 17:27:14)