1   up Сподели тази тема:    

Тема: Samsung Galaxy S III за 300лв.-китайска реплика

Не всеки има възможност да отдели 1000лв., за да може да закупи някое от новите устройства на Samsung, но пък за скромните 185$ (~300лв) може да си позволите да закупите нещо изключително интересно и добро или поне с такова впечатление оставаме след видяното в следния клип:

Характеристики, снимки и описание на следния link:

http://www.aliexpress.com/product-fm/59 … alers.html

price: 185$

Последно редактирано от dessyteneva (14 Jul 2012 17:53:47)

HTC Desire ( AMOLED ) -> SOLD ; HTC Desire HD -> SOLD ; SAMSUNG GALAXY S II -> SOLD
SAMSUNG GT-i9300 GALAXY S III

+   up

Android Реклами

2   up

Re: Samsung Galaxy S III за 300лв.-китайска реплика

Моляте промени си заглавието, че някой може да те напсува  tooth  tooth

LG G2                                   Мои приложения в Google Play
SE Xperia ACTIVE + NEXUS⁷| A101IT, GT540, iPod T 4G SOLD                                                           

3   up

Така като го гледам ... процесора му е 512 а рамта 256 ... егати лага ...

4   up

Само искам да попитам, грешка ли има или си е така. Защо пише, че разделителната му способност е 480x80 ?

LG Optimus Black P970 4.4 KitKat

5   up

На 800 е, ма това е поредната китайска тояга. Все едно на Вартбург да сложиш емблема на Мерцедес.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞

6   up

Не след дълго, плъзнаха реплики и на SGS3... facepalm1

SGS III [Stock 4.3 XXUGNA5 + #Root&CWM] + 16GB Transcend MicroSDHC™ Class 10

7   up

jorrddan написа:

На 800 е, ма това е поредната китайска тояга. Все едно на Вартбург да сложиш емблема на Мерцедес.

Не е точно сравнението, щото тук двата телефона си приличат на 95%, в смисъл - не е само емблемата! Плюс това, от видеото, Китайката се справя сравнително добре и за един НЕзапознат с мобилните телефони потребител - разликата е трудно откриваема ...

HTC One

8   up

MTK 6575 всъщност не е толкова лоша платформа за бюджетни Андроиди, особено като се има предвид, че идва с доста сносното видео POWERVR SGX531 и процесор Cortex A9. Проблема е, че в повечето случаи я вграждат в реплики и хората лесно се предубеждава, а и в повечето случаи са прави, защото рядко оптимизацията и софтуерната поддръжка е на някакво свястно ниво, да не говорим за качество на изработка и сервизно обслужване.Ако се направи бюджетен смарт като хората ще е доста кадърен а и не особено скъп, но явно и големите компании трудно възприемат насериозно китайците...

Allview P5 Quad, stock Android 4.2.1 Отзиви тук!

9   up

Има такъв бюджетен китаец. Марката Zoppo тепърва ще пробива

Samsung Galaxy Note II N7100, Beidou Little Pepper Q1\ LA-Q1

10   up

Май вече има и с по-нов чип MTK6577, ама май няма да има особена разлика - http://www.aliexpress.com/store/product … 86856.html

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен! dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!

11   up

За тези пари (без транспортните разходи) бива, но ще се разочароваш ако сравниш оригинала и ментето. Разликите в резолюцията, бързината, качеството на изработката са огромни. Макар че кефа от Китайските телефони и таблети е именно от човъркането и опитите да оптимизираш софта и да го доближиш до нормална работа на машинката smile Чакам си аз звярът JY-G3, Галакси 3-ката го давам на жената.
За Китаеца- Обърнете внимание в резолюцията, рам и батерията, като на sgs3 и oneX са. Марката подобно на Зопо и още 2-3 производителя се опитват да избягат от общокитайските характеристики за боклуци. Колегата bborisov79 доставя и телефони, момчето вкарва само хубава стока.

12   up

Аз си взех фалшивата с3-ка...............много ама много съм доволен smile Имайте предвид, че съм имал хтц дизайър ХД, С2-ка и още доста оригинални и неприлично скъпи телефони. Еми китаеца ме кефи максимално, всичко му работи, всичко върви, от камерата също съм доволен. Единствената ми забележка е към светкавицата, свети сравнително слабо. НО, телефона работи плавно, не лагва, сложих му навигация позиционира за около 20 сек. пробвах я за около 25км. ( тук да отбележа че същата навигация вървеше по кофти на Съвсем, абсолютно 100% оригинална С2-ка купувана от Германия). Качеството на сглобката не отстъпва и на точка от СГС3 ( в момента имам и един оригинален с пукнат дисплей) та сега следва да видим колко ще издържи китаеца, и ако изкара читав година фаворитите ми ХТЦ и Самсунг направо ме загубиха като клиент dumbom

13   up

подариха ми един samsung galaxy s 3 gt i9300 реплика made in korea by samsung.. поне така пище отзад под батерията не е с андроид а с некво нещо подобие на андроид и аз незнам кво MTK6250 с няква система MTK 52D всичко добре телефона лети подобава андройд..процесора е MT6250 държа да отбележа че нищо неразбирам от такива телефони...аз съм с iphone 3g originalen i nqmam problemi s nego...имам проблем с тоя боклук че не ми намира никакви Wlan мрежи....като пусна да сканира си сканира до безкраи...от пад менюто кадето също се пуска wlan едни точици се движат и не включва само се движат безкарино и те ....един път попаднах случаино на настройка на wlan..и аз незнам как искаше ми име на ssid мрежа и парола...в настройки setings на wlan му зададох опция да не заспива  просто конфигурирах wlana след което ми изписа че не намира MACA na wlan картата ....но влезнах случайно в тва меню...и после неможах да влвзна пак непомня ко натиснах ..сменях настройки на рутера b.g.n мрежи сменях канали неще и неще и една мрежа да ми намери а лапа открива поне 20..iphone също...правя си връзката на рутера без защита на b,g,n и пак неще пробвал съм всички по отделно с смяна на канали и нищо даже не ми намира и mac adresa на wlan kартата...като включа към usb...ми излиза картата памет която съм сложил и телефона който има към 600kb неква папка...та въпроса ми е да го хвърлям ли или може да му се сложи някакъв читав андройд в сервиз за телефони..подарак ми е от бивше гадже затва искам да си го запазя независимо от парите който ще дам да го оправят...ако някй от форума може да го оправи и да инсталира андроид на тая чупалка плаштам си само да го направи като хората..парите не ме интерсуват..колкото толкова в кеш тел.0899368519 Пламен

14   up

Човече, на това нещо не може да се сложи андроид, тия боклуци ги продават в Хонгконг по 30-40$ и са само слушалки с шарен дисплей. И моля те, опитвай се да пишеш грамотно, почти е невъзможно да ти се вникне в поста...

15   up

Моля, не прекалявайте с цинизмите, подобно отношение в тоя форум НЕ СЕ ТОЛЕРИРА. Да не кажете, че не съм ви предупредил.

Allview P5 Quad, stock Android 4.2.1 Отзиви тук!

16   up

здравейте,нов съм в този форум.но пък с китайски телефони се занимавам от 5г.по точно от тогава съм купил за над 10000евро .аз лично съм имал 4 тел. и никога не съм имал проблем с тях.а и другите които съм продал са работили както трябва.само 1 случай имах на проблемен (блокираше),но ми го замениха,все пак всичко си е с 1 гаранция(поне там от където пазаря).мисълта ми беше че от 15г всичко се прави в китай така или иначе,но контрола и качеството се различават.боклуци има навсякъде.факт е обаче че неизвестните(поне за нас )марки произвеждат доста добри тел. на доста добри цени и с много добро качество.така или иначе и сони,както и нокия и всички големи,правят устройствата да издържат 1-2,максимум 3 г.и техните тел. се скапват и то доста често.така че просто внимавайте какво и от къде пазарите,четете добре описанията.има много подвеждащи.аз в момента съм с ZTE blade III /v889 и съм много доволен,имам го от ноември и до сега никакъв проблем.

17   up

Аз си поръчах вчера ето този : http://www.cect-shop.com/en/star-b92m-s … VOL9VcSA_s
Да видим какво ще е... ?!?!  rock
А иначе чакам да излезе един звяр, сигурно сте го мяркали из нета : http://www.youtube.com/watch?v=zwO_f6RY_Xs
Просто му прочетете параметрите...
Да Ви кажа от доста време спрях да робувам на "марки" !!
Като се замисля че на времето давах луди пари за в момента супер смешни апарати...ужас! 600 евро за N97...ужас  facepalm1
Поздрави!!!
Дано станем повечко smile
Гледам има доста руски форуми само за китайси парати с 2 сим карти...ама този руски нещо...даже в XDA ми е о лесно.

Отговор на горния пост: Бртале ZTE и Huawei са много сериозно в играта с мобилни телефони....даже Huawei закова доста от "наложилите" се модели!!! wink Тези 2 марки малко като 4е ли не спадат към тзи група за която говорим де smile

Последно редактирано от dingila (28 Mar 2013 03:28:46)

SGS 4 + 64GB  -  Stok Root 4.4.2          SGS 3 + 32GB  -  NeatRom 7.6

18   up

а някои може ли да ми каже как да разбера дали това е китаиче?

http://prodavalnik.com/samsung-i9300-ga … -i21806729

19   up

Според мен НЕ Е "китайче"

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 ->RoOtEd...JuSt FoR fUn<- +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX<-SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2+A-DATA 16Gb class 6 + NEXUS 7 3G running on stock android J.B. 4.3 + A WHOLE LOT OF GOODIES

20   up

dingila, телефона, който си поръчал е много добър и работи бързо - от личен опит, а щом гледаш четриядрени виж за N9389 - уникален е!

21   up

vzeh si samsun galaxy s 3 replika e ama nemoga da go pusna.iskam mi acount v google i posle da vaveda email i password v telefona no neiska da trugva. nqkoi moje li da mi kaje kak da go pusna.
email : mnogolud@abv.bg  shhte se radvam ako nqkoi mi pomogne

22   up

Приятел закачил ли си го за Интернет? smile

п.п. Пиши на кирилица.

23   up

не съм му пускал нет.не знам как става.карта ли трябва да му сложа.как ще активирам wifi без да мога да вляза в менюто

24   up

А бутона с къщичката не те ли вкарва направо в главният екран на телефона за да избегнеш този акаунт за момента? Направи си акаунт в google и си напиши името и паролата,и продължи.Може да ти пойска да включиш wifi-то ,поне на мен ми се е случвало това но не при всеки софтуер излиза опцията да пуснеш интернета.

| Skype | GSM | Подменям софтуер на телефони Star A2000 - Privileg SM2
Превеждам APK Приложения  HTC Google Nexus One | OPPO България

25   up

Взех вдна реплика на Galaxy s3 постоянно му изчезва мрежата,аз съм на глобул и когато изчезне на дисплея изписва виваком,можете ли да помогнете?