26   up Сподели тази тема:    

Re: Мнение за HTC Desire C

brnt написа:

Въобще знаеш ли какво е автофокус? Няма как при теб да има, а при мене например не.
Иначе за игрите ще мога да кажа вдругиден.

Ми да може...понякога в сериите има разминаване smile

+   up

Android Реклами

27   up

Влез в сайта на htc и прочети дали пише някъде автофокус.

Nexus 5

28   up

Айде тогава ми покажете по една снимка от да кажем 5 сантиметра, текст например или цвят на цвете отблизо.Специално ще си изхабя скъпоценните мегабайти за това.

Nexus 4 ● 5.0.1
Memo Pad HD7

29   up

След като си купя микро СД карта ще снимам, защото сега нямам памет

30   up

Кой е по хубав HTC Desire C или Optimus L5? Аз за това питам иначе дизайър ме кефи

31   up

Според мен Desire е по-добър.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!

32   up

NFS HP, който върви на телефончето. Голяма част от игрите ги тегля оттук и съм доволен, повечето тръгват без забележки и имат добри инструкции. Мисля, че и PES го бях изтеглил от този сайт(за iproe78pro).

Последно редактирано от brnt (09 Sep 2012 12:59:50)

Nexus 4 ● 5.0.1
Memo Pad HD7

33   up

Здравейте,
Интересува ме стъклото надрасква ли се или е устойчиво на надраскване(scratch resistant), колто точков е тъчскриина, малката дупка отзад за връзка ли е?

34   up

Надрасква се, 4 точков, да.

Nexus 4 ● 5.0.1
Memo Pad HD7

35   up

brnt дай линк за нфс хп че тоя сайт постоянно ми изскачат някви реклами и не мога да стигна до линка.

Nexus 5

36   up

mi6096 написа:

Да точно на htc desire c няма автофокус нито светкавица. Така че говорете по - малко

Камера
Резолюция 2592 x 1944 пиксела
Мегапиксели 5 MP
Светкавица да

Е къв човек си ти? И в крайна сметка, как може 1 да каже има, а друг няма светкавица. Същото важи и за автофокус? Или някой е доста некомпетентен или телефона е доста странен. От характеристиките ми звучи бижу.

37   up

jaiden_pro написа:

Камера
Мегапиксели 5 MP
Светкавица да

Е къв човек си ти? И в крайна сметка, как може 1 да каже има, а друг няма светкавица. Същото важи и за автофокус? Или някой е доста некомпетентен или телефона е доста странен. От характеристиките ми звучи бижу.

Няма нито автофокус,нито светкавица - стига сте писали глупости.

38   up

jaiden_pro написа:

Камера
Мегапиксели 5 MP
Светкавица да

Еми, не. Аз просто съм сляп и не виждам точно светкавицата на гърба на телефона си. Не ти трябва много, за да видиш и снимка/видео на телефона в гръб, за да разбереш, че няма светкавица. А автофокус просто няма, няма какво още да се коментира, въпреки че и на мен много ми се искаше, ама нъцки.

Последно редактирано от brnt (10 Sep 2012 20:29:52)

Nexus 4 ● 5.0.1
Memo Pad HD7

39   up

Разберете че няма автофокус и светкавица

Nexus 5

40   up

HTC Desire C няма автофокус , но има FaceDetection. Така че не бъркайте автофокуса и facedetection-а. smile

HTC Desire C White + 4Gb [unlocked/rooted] & PRESTIGIO MULTIPHONE 4300 Black

41   up

Няма автофокус и заради това не може да се сканират баркодове, освен ако не са много големи, дори не е включен като поддържан в QR Droid(приложение за баркодове). Не може да се снима например визитка. Не може да се използва услугата на  google translate - да снимаш текст, google да го разпознае и преведе - разпознава твърде малко от текста. Просто казано не разчитайте на снимки в близък план. В много ревюта казват, че камерата поддържа 1280х720 - не е истина 640х480 поддържа. Има разпознаване на лица, има и разпознаване на усмивки. По-далечни снимки прави доста прилично. В спека се споменава 4GB вградена памет,  може и да е толкова, но за проложения е достъпна 1GB и малко по-малко от 100MB за други - например снимки, видео музика... така че трябва SD карта. Бутоните не светят.  Иначе работи доста добре за 600 MHz процесор. Аз го купих за дете с основната цел да го знам къде е(детето). Телефона се справя отлично с тази задача, освен това явно и с игрите се справя добре. Зарежра се поне веднъж на ден, но за мен това е нормално. Според мен телефона е отличен за цената си.

42   up

Ако може и аз да съживя темата с едно въпросче...
В комплекта на телефона има ли включени слушалки? С толкова хвалената система beats audio, според мен, би следвало да има, но да попитам. Предстои ми покупка и дилемата ми е с Xperia tipo, който освен по-бързия процесор явно има по-слаба камера и за мое учудване, няма слушалки в комплекта.

Nokia 2310 -> Sony Ericsson W910i -> Nokia 6303i classic -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman с руутнат android 4.0.4 -> HTC Desire 500 със стоков android 4.1.2

43   up

Има слушалки само че обикновени на htc .

Nexus 5

44   up

mi6096 написа:

Има слушалки само че обикновени на htc .

Мерси. И как ти се струва звукът? Системата Beats audio със специфични слушалки ли сработва или подобрява качеството на звука от телефона като цяло? Телефонът е за момиче и в общи линии изискванията са за прилична камера, добър и ясен звук при слушане на музика и гладка работа - да не лагва телефонът при обичайни действия (по всяка вероятност мацката няма да играе NFS или Asphalt  wink ).

Nokia 2310 -> Sony Ericsson W910i -> Nokia 6303i classic -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman с руутнат android 4.0.4 -> HTC Desire 500 със стоков android 4.1.2

45   up

Ми значи телефона при леки игри не лагва. Музиката от слушалките се чува доста добре beats audio става само когато са включени някакви слушалки и определно аз виждам промяна на звука с каквито и слушалки да е. Телефона лагва само ако го натовариш максимално което аз съм правил примерно да играеш някаква тежка игра 1-2 часа и почва да лагва самата игра не телефона а телефона лагва мн рядко примерно ако си включил гпс блутот wifi синхронизации фейсбук браузъра сичко заедно ако е иначе няма лаг според мен. Камерата снима мн добре на нормална дневна светлина.

Nexus 5

46   up

Здравейте имам телефона от днес и съм доволен от него.Единственото нещо с което htc са се изложили е камерата при близки снимки излиза размазано тоест можеше да сложат един автофокус за тези пари и тези несветещи бутони от софта ли не светят или нямат хардуерно потдържане благодаря предварително. Весели празници   christmas

А да попитам ще има ли update към jellybean за desir-а тоест май се пада 4.1 или?

Последно редактирано от Gdogg (08 Dec 2012 22:04:55)

HTC Desire C Black 4.0.3 ICS SanDisk 16Gb class 10 /not rooted\

47   up

Бутоните не светят по принцип smile А това за камерата наистина е гадно smile

Nexus 5

48   up

В момента телефона си има уж протектор на екрана но с него е много замъглено и започват да влизат балончета въздух и трябва бързо да купя друг та исках да попитам за някой качествен протектор който няма да попречи на чувствителността на екрана и естествено да го пази от драскотини. Чух за някакъв invisible shield но той е за панела само а за екран нещо подобно дали има?

Може малко нагъл да ставам но каква карта памет бихте ми препоръчали готов съм да дам повече пари стига да е качествено. smile

49   up

За протектор аз взех от първия магазин който видях и не ми прави проблеми smile А за карта памет е хубаво да е клас 10 а иначе колко ще е голяма си решаваш ти smile Според мен най малко за един смартфон е добре да има 8 гигабайта карта памет smile

Nexus 5

50   up

Здравейте днес телефончето ми извъртя някакъв номер това е третият последният цикъл за зареждане по 8 часа.
Сутрин го изключих от зарядното и батерията беше 100% не беше включено нищо бях спрял всички процеси ръчно и допълнително с task killer прибирам се и батерията беше на 40% телефона е стоял заключен и нищо не е правено по него но ми се струва странно за 8 часа да падне с 60% сега падна батерията и се зарежда  да видим какво ще стане ако имате някакви препоръки или съвети моля споделете  smile