51   up Сподели тази тема:    

Re: [Stable][ROM][4.1.2] CyanogenMod 10 for Samsung Galaxy S

Не мога да свалям програми от маркета някой с такива проблеми ? За cm-10-20120814 става дума.

S III [ROM][OmniROM 4.4]
[KERNEL]Boeffla-Kernel 2.2

+   up

Android Реклами

52   up

Във форума на xda-developers един или двама се оплакваха от този проблем, но /доколкото си спомням/ след рефлаш на рома нещата се оправяха. Погледни там все пак.

Samsung Galaxy S KK
Samsung Galaxy S III

53   up

2 години откакто го имам тоя телефон и все още е супер актуален !   dance
Cyanogen-a при мене фърчи та се къса и нямам проблеми с нищо ! Жестоката работа !  android
Мислех да взимам тройката, ама май няма да е скоро smile

NEXUS :: 4

54   up

И аз мога да се похваля вече, че минах на 4.1.1!
Преди 15тина минути го сложих и за сега е идеално, няма чак фрапантна разлика с ICS освен разни малки анимацийки, които колегите даже не забелязаха, но мен си ме кефи. Сега свалям gapps-a и стискам палци да работи нормално.

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog

55   up

cm-10-20120817
WARNING: Upgrading from version before 20120817 will wipe your phonne

S III [ROM][OmniROM 4.4]

56   up

И при мен тича ,но имам 2 въпроса: 1 как да кача от от GAPP-са само GOOGLE PLAY?
2: kak се запаметяват в СИМ абонатите в CM10? (убягва ми )

Благодаря!

" DROID MEETS HUMAN and they live happily ever after "
******** JB + BACKTRACK5 INSTALLER *******

57   up

Започва се,от тази вечер CM10 навлиза в фаза на Nightlies е то и първите устройства който ща получат рома до сутринта

# The US SGS3 variants
# The Galaxy Nexus variants
# The Nexus S varaints
# The Nexus 7
# The Transformer and Transformer Prime
# The SGS1 variants (Vibrant, Captivate, International, and i9000b)
# The SGS2 i9100g
# P3 and P5 tablets

Ето и поста им с G+
https://plus.google.com/117962666888533 … gjXR6AoSa2

S III [ROM][OmniROM 4.4]

58   up

В коментарите прочетох, че за i9000 ще сменят system (512 mb) със data (2gb). Вярно ли е? На мен 512 мб за приложения ми е малко. Не може ли да се направи repartition system - 1gb, data - 1.5gb?

Samsung Galaxy S4

59   up

chitalov написа:

Започва се,от тази вечер CM10 навлиза в фаза на Nightlies е то и първите устройства който ща получат рома до сутринта

# The US SGS3 variants
# The Galaxy Nexus variants
# The Nexus S varaints
# The Nexus 7
# The Transformer and Transformer Prime
# The SGS1 variants (Vibrant, Captivate, International, and i9000b)
# The SGS2 i9100g
# P3 and P5 tablets

етого и него http://get.cm/?device=galaxysmtd

Samsung Galaxy S I9000 + 32 GB Samsung Micro SDHC Class 10+
Google Nexus S (Stock Jelly Bean 4.1.2 ) + Galaxy Nexus  I9250  (Stock Jelly Bean 4.3 ) 16GB

60   up

johny написа:

ееебаси зора...сложих рома, тръгна и вървеше супер, докато не реших да сложа Гаппс заради синхронизацията на контактите.... и си Е*А майката ... загуби рекавъри, изобщо нещеше да зарежда...и сега флаш на 2.3.6
баси та*ака. някой има ли идея защо така ? сложих гаппс-а който е в първия пост и ми направи мизерия...идеи ?

Новия GAPPS, за JB - задължително СЕ слага на фулл-уайп! След инсталирането, преди да рестартираш се прави wipe cache и wipe dalvik - и чак тогава се рестартира телефона!

XIAOMI Mi3 WCDMA 16GB & & ★NEXUS 7/32GB/HSPA+Левъл 8 Enlightened

61   up

pavelcheto написа:

В коментарите прочетох, че за i9000 ще сменят system (512 mb) със data (2gb). Вярно ли е? На мен 512 мб за приложения ми е малко. Не може ли да се направи repartition system - 1gb, data - 1.5gb?

Да така е и така ще е за в бъдеще,просто ги месиш в карта или ги конвертираш в системни
Има си разлика в скоростта сега.

S III [ROM][OmniROM 4.4]

62   up

pavelcheto написа:

Какво ти е малко? От 270 става 512 и ти е малко? Или бъркаш партишъните или аз не разбирам кое ти е малко?

Samsung Galaxy SIIImini + Samsung microSDHC 32GB Class 10

63   up

bodonance написа:
pavelcheto написа:

Какво ти е малко? От 270 става 512 и ти е малко? Или бъркаш партишъните или аз не разбирам кое ти е малко?

data партишъна в момента ми е 1.85 ГБ, и имам заети 562мб от него с приложения, а нямам кой знае колко много. Вътрешната ми памет (сд картата) е фул, освен това, когато приложенията са на картата не стават ли по-бавни? Когато се обърнат data и system - датата ще стане 512мб, което ми е малко. А за конвертиране в системни не съм чувал, ще пробвам.

Samsung Galaxy S4

64   up

Някой може ли да даде GAPPS за това Nightly ?

65   up

В първия пост са!

S III [ROM][OmniROM 4.4]

66   up

Дайте малко снимки, да видим как изглежда.

Samsung Galaxy S4

67   up

В момента свалям найтлито. Много ме кефи как върви за сега cm10-тката! Единствения проблем който имам е, че в галерията ми дава 2ри и 4ти ред от снимките само сиви квадратчета а всичките останали(без да се губят) на 1ви и 3ти ред, а музиката ми я дава в плеяра по два пъти. Много е странно, надявам се като сложа това найтли да се оправи това.

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog

68   up

Добре, аз имам един въпрос - който и jb да инсталирам (включително и цм10) в галерията и музиката ми няма файлове. Как се оправя такова нещо. В цм9 в settings -> storage имаше вариант да се оправи (не помня как точно го правех), но с цм10 не става..

ПС. не ползвам сд карта.

slim/

69   up

Инсталирах рома. Супер е, но ми липсваше кернел. Свалих семафор 2.0.3sc и 2.0.3с за всеки случай. Инсталирах първия така:(wipe data,cache,davlik), инсталирам кернела и после пак wipe all. Рестартирам и телефона стига до логото на семафор и не мърда. Реших да пробвам така: чистя всичко инсталирам рома инсталирам gapps и после кернела, отново чистя и рестартирам. Отново същият резултата. Пробвах с другата версия на кернела - отново до логото... Някой да знае как мога да го оправя?

70   up

2.3.6=>wipe all=>CM10=>gapps=>пускаш телефона=>от CWM флашваш Semaphore_JB_2.0.6 (даже аз го направих без wipe или kernel cleaning)

71   up

domipalos написа:

2.3.6=>wipe all=>CM10=>gapps=>пускаш телефона=>от CWM флашваш Semaphore_JB_2.0.6 (даже аз го направих без wipe или kernel cleaning)

Инсталирах в същият ред и не съм имал никакви проблеми.

Нова буyтанимация за CM10 http://goo.gl/ZyHz2 - This is a CWM Flashable zip of the official CM10 bootanimation

72   up

Аз все още съм на Helly Bean и се чудя дали вече да не мина на CM10 на Pawitp.Искам само да ви питам от към скорост и стабилност как се държи?И тази размяна на Data със System не забавя ли телефона?

LG G2
Samsung Galaxy S2 Neatrom lite MS1 4.1.2

73   up

Аз не съм впечатлен откъм скорост и плавност. Pawitp казва, че vsync и triple buffering работят, но ползва не виждам. Въобще не може да се говори и за доближаване до 60fps в UI. Пробвай, най - добре лично да прецениш.

За стабилност не мога да коментирам защото го разкарах след 3 дни ползване. Лошо впечатление ми направи огромната консумация на рам.

П.П. Бях с найтлито от 20.08

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Съобщи за нередност " ! ____________________
Samsung Galaxy S ➡ Samsung Galaxy Nexus ➡ HTC one X ➡ LG oPossum G

74   up

Благодаря за отговора  storstark .По принцип Helly Bean ми върви много добре без никакви проблеми .Единствения му проблем е малкото място в System.Реших да си сложа SGS3 Weather Widget-a ,обаче няма никакво място.Изтрих ненужните програми и пак не ми достига. bu

LG G2
Samsung Galaxy S2 Neatrom lite MS1 4.1.2

75   up

daesoner написа:

Инсталирах рома. Супер е, но ми липсваше кернел. Свалих семафор 2.0.3sc и 2.0.3с за всеки случай. Инсталирах първия така:(wipe data,cache,davlik), инсталирам кернела и после пак wipe all. Рестартирам и телефона стига до логото на семафор и не мърда. Реших да пробвам така: чистя всичко инсталирам рома инсталирам gapps и после кернела, отново чистя и рестартирам. Отново същият резултата. Пробвах с другата версия на кернела - отново до логото... Някой да знае как мога да го оправя?

"Объркал си рейса пич" версията който се мъчиш да инсталираш не е за тоя ром
Свали си последната и си ОК!
http://www.androidbg.com/forum/post625246.html#p625246
Пиши после да видим тръгнал ли е телефона.

S III [ROM][OmniROM 4.4]