1   up Сподели тази тема:    

Тема: Wildfire с бг меню?

До колкото видях Мтел са пуснали с бг меню, дали има някакъв ром, или нещо подобно?

HTC Hero Black --> HTC One Black

+   up

Android Реклами

Мнения за PandaWill тук

2   up

Re: Wildfire с бг меню?

До колкото аз знам няма но знае ли човек  smile

Huawei Ascend G600

3   up

Абе принципно и аз знам,че няма но гледах в новия каталог на Мтел, че го има вече (с бг меню)... за това питам wink

HTC Hero Black --> HTC One Black

4   up

Здравейте мен също ме интересува дали няма как да се направи   Wildfire с бг меню казаха ми че с някакъв си add-on ставало имали и някакав друг начин.Ако някой знае моля драсними едно редче с малко помощ.Благодаря ви предварително.

5   up

В xda имаше тема точно за българско меню и от отговорите там разбрах, че CyanogenMod-а е започнал да се превежда на различни езици, от които е и българския.

HTC Wildfire White
LG Nexus 5 32GB Black - unlocked bootloader; KOT49H stock ART, rooted; franco.kernel r34@2Ghz (-25mV)

6   up

значи ще чакаме бг менюто. и каде ще можем да го намериме този мод. и има ли шанс за умиране на телефоните както при оптимуса или при НТС няма такова нещо

Samsung Galaxy Note (GT-N7000) Blue

7   up

При Wildfire-а специално няма. Модът всъщност е ROM.

HTC Wildfire White
LG Nexus 5 32GB Black - unlocked bootloader; KOT49H stock ART, rooted; franco.kernel r34@2Ghz (-25mV)

8   up

Wie ste otkachli e ... Za kfo wi e bg menu? Samo shte osakatqwa telefona ...

9   up

techhard написа:

Wie ste otkachli e ... Za kfo wi e bg menu? Samo shte osakatqwa telefona ...

Пиши на кирилица  hmm

Huawei Ascend G600

10   up

Здравейте ФОРУМЦИ. Имам следното питане
Някой може ли да ми обясни защо немога да поткарам Българско меню на HTC Wildfire с програмката " MoreLocale2", която съм си я качил на моя HTC Desire HD  и менюто тотално ми стана на Български.

И ако тая програма неможе да се поткарва на wildfire , с каква друга програмка мога да го поткарам на българско меню.
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

HTC DESIRE HD  +  SAMSUNG GALAXY NOTE III 9005

11   up

На Wildfire няма начин да се сложи българско меню, но са започнати преводи на CyanogenMod-а, освен това 2.3 има поддръжка на български език. Предполагам, че не можеш да подкараш програмата заради ниската резолюция на Wildfire-а.

Последно редактирано от Powered (18 Dec 2010 21:01:54)

HTC Wildfire White

12   up

Последно има или няма начин да се подкара бг меню на Wildfire ? Последния update които може да му се качи е 2.2 . Новата версия 2.3 поддържа бг меню но кои знае кога ще я пуснат за Wildfire-а ...

Последно редактирано от B_A_D (06 Jan 2011 00:23:55)

Samsung Galaxy S IV i9505 with 4.4.2 NB9 Stock BGL

13   up

Единствения начин да се добавят други езици, е с програмката MoreLocale2. Ако тя не даде резултат, няма начин да стане с която и да било друга, поне за момента. И при Legend е същото положението, не че мие притрябвал де.

Последно редактирано от mooncalf (06 Jan 2011 11:33:34)

HTC Sensation S-OFF - ROM █ ViperS v5.0.0 █

14   up

Здравейте колеги,
ето какво направих без да искам: (ако трябва нека се отвори тема)
Значи аз съм с HD2 но си качих NAND Android Froyo 2.2.
Влязох във Маркета и от там си качих Bulgarian Keyboard с идеята да имам БГ клавиатура!
НО в крайна сметка докато ровичках програмата да и пусна БГ-то от менюто и в Select Language се появи Bulgaria.
Взех че го маркирах и след по малко от 15 секунди целият телефон беше на БГ smile)))

P.S. иначе все още нямам БГ клавиатура де smile)) и би трябвало да тръгне на всички дроиди. УСПЕХ

15   up

И сега имаш бг меню ли. Смятяй. Я и други да споделят smile преди да се набутам и аз.

Последно редактирано от maxsim9 (07 Jan 2011 01:47:03)

16   up

@shirinyan приказваш глупости! ти си с ром взет от Десире ХД,нормално е ПОПРИНЦИП да имаш опция да си сложиш БГ меню smile
Може би има 1 възможност за БГ меню.. Да руутнеш тела и да сложиш РОМ с бълграски,но пак не е гаранция.

Последно редактирано от s3v3n (07 Jan 2011 02:06:34)

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ

17   up

Ами има едно Bulgarien languige като дам на програмата кейборд в маркета някой да знае за кво е това.
Иначе найстина можеш да си направиш през програмата тела на БГ, но трябва да се поддържа ест. За моя нестава. Твоя явно може

Последно редактирано от maxsim9 (07 Jan 2011 02:28:06)

18   up

Аз съм с RAFDROID. Преди да инсталирам БГ клавиатура нямах опция за БГ локализация! Но след това вече имах !
Лично аз до сега не съм намирал РОМ на Български.

P.S.Не ни отразяват изобщо! smile))

19   up

shirinyan написа:

Значи аз съм с HD2 но си качих NAND Android Froyo 2.2.
Влязох във Маркета и от там си качих Bulgarian Keyboard с идеята да имам БГ клавиатура!
НО в крайна сметка докато ровичках програмата да и пусна БГ-то от менюто и в Select Language се появи Bulgaria.
Взех че го маркирах и след по малко от 15 секунди целият телефон беше на БГ smile)))

s3v3n написа:

@shirinyan приказваш глупости! ти си с ром взет от Десире ХД,нормално е ПОПРИНЦИП да имаш опция да си сложиш БГ меню smile

@shirinyan Просто по рано не си видял,че имаш в ROM-а и BG,едва ли ти се е появил след инсталиране на Bulgarian Keyboard wink

@s3v3n Как разбра с какъв ROM е !? Може да е с на много различни телефони ROM-а за доказателство може да видиш  тук

Samsung Galaxy Note III + Gear 2

20   up

Хм... Дадох пример smile

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ

21   up

Сега си купих WildFire,моля ви,кажете ми как да си кача бг меню?Има ли начин?Моля ви,пишете ми! sad   confused   neutral

22   up

Не пускай един и същ въпрос в няколко теми,а прочети-няма бг меню за този телефон!

Samsung Galaxy Note 3

23   up

Има ли развитие по проблема?
Наскоро взех Wildfire на приятелката ми и за съжаление впоследствие установих липсата на БГ меню.

SGS II

24   up

Аз го взех моя от Мтел, и пак няма БГ меню..... незнам дето казва @Powered просто от РОМ-а става всичко wink

HTC Wildfire White - Official Android 2.2 Froyo.
Google Nexus 7 - 16Gb