1   up Сподели тази тема:    

Тема: mp3 за звънене - как ???

Привет на всички !!!

Мога ли и как да си сложа mp3 мелодия за звънене ?

Благодаря на всички които гледат сериозно на глупавите въпроси на начинаещите!

+   up

Android Реклами

2   up

Re: mp3 за звънене - как ???

Значи пускаш си песента -> menu -> set as ringtone smile
Има обаче по-як вариант... от Маркета си теглиш RingDroid smile С тази програмка можеш директно на телефона да си режеш частта от песента, която ти харесва и като дадеш save тя директно те пита като какво да го сет-не wink

HTC HERO WHITE smile

3   up

А как става да добавиш MP3 за notification sound (SMS, email и т.н.) ?

4   up

chaotis написа:

А как става да добавиш MP3 за notification sound (SMS, email и т.н.) ?

Не съм го пробвал, защото се чудя от коя песен какво да си изрежа... но като го правиш си RingDroid те пита точно за какво искаш да ти звъни wink

HTC HERO WHITE smile

5   up

за sms си инсталирай най-добрата програмка
Handcent sms -  за мен лично е страхотна с невероятни настройки
http://www.handcent.com/

HTC s620 Dash > HTC Hero > Samsung Galaxi  SIII

6   up

Към момента не успях да си сложа примерно моя мелодия на алрмата, има особенност на вградените тонове явно, защото подмених един от тях с друг със същото име и не се получи. Ще пробваме ringdroid да видим.

HTC Hero -> HTC WILDFIRE  -> Sony Xperia J -> back to true - HTC One user

7   up

Аз бях направил в карта следната директориина структура и разбирасе телефон сам си хвана мелодиите
sdcard
     - Media
          - alarms
          - notifications
          - ringtones
          ......................

Незнам при теб може и да не проработи но с няколкото рома който смених работеше
btw Аз съм с G1

Samsung Galaxy Note II » редактиран подпис.

8   up

ами аз базиках в същите директории, но на самия телефон и нещо не се получи, но преди 5 минути с ringDroid при "Save" ми даде тези опции, които търсех. Ще видим сега как ще е smile

HTC Hero -> HTC WILDFIRE  -> Sony Xperia J -> back to true - HTC One user

9   up

masarliev написа:

Аз бях направил в карта следната директориина структура и разбирасе телефон сам си хвана мелодиите
sdcard
     - Media
          - alarms
          - notifications
          - ringtones
          ......................

btw Аз съм с G1

Хей !! Мерси за полезния съвет !
Работи перфектно на Hero с оригиналния ROM.

10   up

При мен стана по още по-лесен начин - без да ги групирам в една папка Медиа.
Във СД картата направих следните папки и ги напълних със каквото ми трябва, след това рестарт и готово
- alarms
- notifications
- ringtones

HTC Hero White
One Shot! One Head! One Dead! [MT] Rulz

11   up

masarliev написа:

sdcard
     - Media
          - alarms
          - notifications
          - ringtones
          ......................

btw Аз съм с G1

Аз съм с MAGIC оригинален ROM, но нещо не се получава?????? Правих и директно папка "ringtones" в картата и пак нищо????

1.HTC Magic > SE Xperia X8 > SE Xperia Play > Dell Streak 5 > Samsung Galaxy Nexus >  Samsung Galaxy Note II
2.PALM PRE > Xiaomi MI-3

12   up

Пробвай програмата ringdroid

13   up

Кажете как да качвам музика , защото като я кача на сд картата плейара не я чете ?

HTC One Black

14   up

Аз пък имам друг проблем  Като си сложа някоя мп3-ка за звънене и понякога си звъни с нея понякога не Даже в повечето случаи не, а звъни с една гадна мелодийка от сорта на старите телефони както звъняха  С оригиналния ром съм При някой друг случвало ли се е това?

HTC HERO firm 2.1

15   up

дам и според мен не може да се фиксне , има си стандарти относно мелодиите , то примерно е на картата отрязъка минава схеми едно трето мешат се

HTC HERO - WHITE ,  Cronos Droid Version 1.4.1 tnx by kkazakov

16   up

На мен ми се е случвало да ми звъни със стандартна мелодия,когато телефона е вързан към компютъра,защото мрз-ката е на картата ,а тя е маунтната в този момент към компютъра и съответно не се разпознава от телефона.

Samsung Galaxy Note 3

17   up

Здравейте и аз имам същия проблем ! Немога да си слагам персонални мелодии . Изписва ми , че абоната има за дадена мелодия , а не ми звъни с нея . Звъни с мелодията по подразбиране . Пробвах да създам директориите описани по горе ама нестава . Имате ли идея какво да пробвам .

HTC Legend with 2.2 Froyo, Kernel vr.2.6.32.17, SoftNumb 3.15.405.3

18   up

Аз не съм срещал никога гореспоменатите проблеми.В корена на картата съм си създал папки "ringtones,alarms,notifications,alerts" и съм поставил мелодии,които ползвам от много време(въпрос на вкус).Влизам в съответното приложение и вече са се появили любимите ми мелодии.Оттам просто си ги избирам.
Както споменава Деси,при маунтната карта,няма как да ги чете от картата и си използва дефолтните тонове. smile

Motorola Milestone&Nokia N900

19   up

cokcok54 написа:

Аз не съм срещал никога гореспоменатите проблеми.В корена на картата съм си създал папки "ringtones,alarms,notifications,alerts" и съм поставил мелодии,които ползвам от много време(въпрос на вкус).Влизам в съответното приложение и вече са се появили любимите ми мелодии.Оттам просто си ги избирам.
Както споменава Деси,при маунтната карта,няма как да ги чете от картата и си използва дефолтните тонове. smile

Искаш да кажеш , че създаваш тези папки в СД-то и вътре слагаш мп3-ките. И като задаваш рингтон , мп3-ките ти се появяват в списака ?

HTC Legend with 2.2 Froyo, Kernel vr.2.6.32.17, SoftNumb 3.15.405.3

20   up

zdraveite az si kupih Samsung Galaxy 550 oba4e kadeto i da ida mi iska Google acaunt?Molqvi pomnognete mi .
Mersi predvaritelno
Добре дошъл във форума.
1. Писането на кирилица е задължително.
2. В тема за HTC, питаш за Samsung.
3. Създавай си нова тема за в бъдеще.
4. За повечето неща ще ти трябва google акаунт, така че най-добре си направи един. Направи си от компютъра и после вече го ползвай на телефона.

Последно редактирано от Be6i4 (07 Dec 2010 20:30:16)

21   up

Аз лично ти препоръчвам щом ти иска гоогъл акаунт да си създадеш такъв smile

Huawei Ascend G600

22   up

alex4ooo1989 написа:

zdraveite az si ........

Абе не мога да ви разбера какви сте що сте ?
Първо не пишеш на Български, а няма форум в България който не го изисква !!
Второ си си пльоснал темата където ти е паднало !!!
И как искаш да ти помогнем ?
Да ти създадем гугъл акаунт вместо теб ли какво ?

HTC Sensation S-OFF - ROM █ ViperS v5.0.0 █

23   up

колеги и аз имам подобен проблем, но не че не ми дава да си сложа мелодия, а че като си задам някоя MP3-ка и след 3-4 позвънявания си минава в много тих режим, пак увеличавам силата на звънене и след това пак така се намаля...

24   up

Ronin написа:

колеги и аз имам подобен проблем, но не че не ми дава да си сложа мелодия, а че като си задам някоя MP3-ка и след 3-4 позвънявания си минава в много тих режим, пак увеличавам силата на звънене и след това пак така се намаля...

Да не сменяш профили на телефона?

Xiaomi MI-3 & Galaxy S & PS3 & Nexus 7Вече във Facebook   smile
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Съобщи за нередност " ! ____________________

25   up

Нищо не сменям, стои си същия профил..