1   up Сподели тази тема:    

Тема: Самсунг Галакси - Проблеми!

[EDIT Admin]

Темата се премества тук, във форума на Samsung Galaxy.

Имате въпрос, питайте! O sancta simplicitas!
Аз не съм лош, просто вие не мислите!

+   up

Android Реклами

2   up

Re: Самсунг Галакси - Проблеми!

Трудно се оправям с Samsung New PC Studio,но там ли трябва да проверя има ли ъпдейти?Иначе успях да си кача мр3 за мелодия на звънене,но за алармата не виждам как би могло да стане.И друго,много съществено за мен нещо-при максимално усилен звук се получава някакво драскане и смущение и при разговор включително,нямам идея дали е само при мен и дали е дефект в телефона,ако има някой друг със самсунг,моля да сподели.

iPhone 5 black

3   up

отностно мелодийките виж тази тема : http://www.androidbg.com/forum/topic421 … e-kak.html smile Има няколко варианта, но специално за алармата (вчера го направих) става чудно с Ringdroid wink

HTC HERO WHITE smile

4   up

за ъпдейти те известява като се закачиш за интернет със съобщение и те пита искаш ли да ги свалиш

Sony Xperia Z ,iphone 5 ,Iphone 5 S, IPad 4

5   up

А как да разбера дали ми е нова версията?В менюто в about phone пише:
firmware version 1.5
baseband version I7500XXII6
kernel version 2.6.27 hudson@andy#1
build number 76XXCSDCBALUM6375
от тия всичките ми е ясно само първото какво е.

iPhone 5 black

6   up

Ъпдейта за Самсунг Галакси няма да излезе преди нова година и най-вероятно ще става чрез софтуера на Самсунг. Просто изчакай. Ако пък се ъпдейтва дистанционно (ОТА) ще ти изпише съобщение.

Относно мелодиите за звънене, при HTC G1 ако направиш папка в руута на СД картата с наименование Ringtones, всички МР3 файлове, които са в нея се показват автоматично в менюто за избор на мелодия. По този начин може да сложиш на всеки контакт различна мелодия.

Nexus 5, TF Prime, Logitech Revue Google TV
Един от първите автомобилни компютри в Европа: http://www.carstereo.com/installs/photo … leryid=609

7   up

Днес си сложих някои неща,между които и 3g watchdog и установих,че от някъде ми "изтичат" килобайтчета,а не мога да хвана кое точно ги дърпа-днес са към 80кв,а съм влизала само през wifi.Какво ли може да смуче,имам пакет за данни,ама не ми се иска точно така да се използва.

iPhone 5 black

8   up

Синхронизация да не би да ти прави телефона със контактите, пощата или нещо друго ?

9   up

Открих го в настройките-data synchronization-background data.Незнам точно какво прави,маркета го изисква,но като не съм там и е изключено няма трафик.

iPhone 5 black

10   up

Скенера спря да работи,това дали е проблем само при мен или програмата прави тоя номер,защото след като я преинсталирах сканира веднъж и пак не ще.Става въпрос за barcode scanner.

iPhone 5 black

11   up

Хм, аз я имам и си работи на Hero.

12   up

Явно откача на моменти,защото след няколко преинсталирания тръгна,незнам до кога обаче.Не обичам бъгави програми,на които не мога да разчитам,но не намирам добра алтернатива.

iPhone 5 black

13   up

Днес ми се случи следната простотия-набирам номер,чувам че звъни,чувам ало и до там-оттатъка ме чуват,аз не чувам нищо,също така номера ми звъни,а няма мелодия,като вдигна също нищо не чувам а човека ме чува.Ползвам gblocker,но е настроен за непознати номера и такива дето не са ми в указателя,дали е нещо от него,че хич не ми се иска да си давам новото телефонче на ремонт,макар и гаранционенн.

iPhone 5 black

14   up

На синфронизация трябва да ти е работи ...backgraund нещото си или иначе казано отметка трябва да има. За да ти работят джиджавките както трябва. А за да не ти гълта трафик... Toggle data програмата. (ради ми подшушна за тази така хубава програмка).

15   up

А тази програмка toggle data какво точно прави,не виждам някакви настройки-само разрешено и забранено,май съм преуморена,защото нещо нищо не разбирам.
Упс-ясно,разбрах кое как действа,аявно петъка ми е дошъл в повечко.

Последно редактирано от dessyteneva (30 Oct 2009 22:09:36)

iPhone 5 black

16   up

Между другото откакто сложих toggle data батерията на края на деня ми е 95-97%!Явно нещо си е точило,точило и килобайтчета и батерия.

iPhone 5 black

17   up

Ако имаш иконка 3G/E/G -> дата трафик. Иконката за WiFi няма буква и е 3 чертички, подредени вертикално, според силата на сигнала.
Може да избереш дали да е 3G или E/G от Settings->Wireless Controls->Mobile Networks->Use only 2G networks
E = EDGE, G = GPRS

HTC Dream -> SE Xperia X10 -> SE Xperia Mini Pro -> HTC Desire HD -> Nexus S -> SE Xperia Pro -> iPhone 4s

18   up

-за следене на трафика си инсталираи NetCounter има я в макета
-клипчета може да изтеглиш от zamunda.net има цял раздел mobile/gsm. skype съще има в маркета
- за да гледаш клипчета от youtube ползвай програмата със същото име, предполагам е инсталирана на телефона. за vbox7 не мисля че може да гледаш клипове от там.

част от моите приложения и проекти -> http://androidparanoid.eu/

19   up

Трябва да имаш приложение You Tube в програмите-от там си се отварят клипчетата без проблем.Честито телефонче,сега вече сме поне двама с този модел,няма да съм самотна във форума wink

iPhone 5 black

20   up

Мерси за отговора Деси , Имам един странен проблем  : вече 3 дена съм с този телефон и всяка вечер при видимо добре заредена батерия ( последно зареждане от преди 8 часа ) на сутринта телефона си го намирам изкл. с никакъв заряд ??  Как така за едфна нощ без да го докосвам му пада батерията изцяло ??

Това нормално ли е ? Колко време се зарежда при теб и колко ти издържа батерията ?

21   up

Определено не е нормално... изключи всички програми и достъпа до интернет си спри и ако продължава така да ти пада  батерията с главоломна сила, значи дефект в  телефона... все пак допустимата граница за един продукт да има брак е 1%-3% и  може би ти си попаднал в този процент.

22   up

какъв ROM използвате, ако е някой, позволяващ да видите какво приложение точи батерия т.е. ще изпише коя програма е взела съответно колко % от батерията Ви smile

Аз съм с cyanogen mod и статистиката за работата на телефона (относно батерия) се намира тук: settings => about => battery use . Също можете да намерите по-подробна статискита в програмка с името "Spare Parts" . Говоря за root-нат тлефон, не съм се интересувал какво имат като меню-та официалните ромове. wink