351   up Сподели тази тема:    

Re: Galaxy S Duos - Общи приказки/въпроси/отговори....

Искам да попитам дали този телефон има опцията за поставяне на снимки ,когато някой ти звъни. И ако не да ми предложите някаква програмка  smile

Samsung Galaxy S DUOS

+   up

Android Реклами

352   up

Може просто трябва контактите да са ти в телефона ,а не в сим картата.
Мен ми липсва от преди 2 самсунга дето имах опцията и клипче да се сложи за звънене ,ама уж по-модерни и бързи и я няма тая опция в самия гсм...

Samsung Galaxy S Duos

353   up

nastykb написа:

Може просто трябва контактите да са ти в телефона ,а не в сим картата.
Мен ми липсва от преди 2 самсунга дето имах опцията и клипче да се сложи за звънене ,ама уж по-модерни и бързи и я няма тая опция в самия гсм...

Как точно, защото аз не го откривам... само различна мелодия мога да добавя.

354   up

Копираш си един номер от сим картата на гсм-а.от там го намираш в указателя без иконка за на към коя сим карта е трябва да е.натискаш на контакта и отгоре писалката за редактиране и тва е.
Може и през галерията да си зададеш снимка - пак избираш номера в гсм-а

Samsung Galaxy S Duos

355   up

пуснаха ъпдейт за Вивателските телефони
не знам дали ще се появи безжично
но линк към него има в първата тема в раздела

Данните са : S7562XXAMA2     S7562QVTAMA2

356   up

Sev написа:

пуснаха ъпдейт за Вивателските телефони
не знам дали ще се появи безжично
но линк към него има в първата тема в раздела

Данните са : S7562XXAMA2     S7562QVTAMA2

При мен(Вивакомски) няма ъпдейт...

357   up

И при мен, нали не е рутван телефона?

Последно редактирано от Georgepetrov137 (12 Feb 2013 15:27:42)

Samsung Galaxy S Duos

358   up

Georgepetrov137 написа:

Моя, не.

nastykb написа:

Копираш си един номер от сим картата на гсм-а.от там го намираш в указателя без иконка за на към коя сим карта е трябва да е.натискаш на контакта и отгоре писалката за редактиране и тва е.
Може и през галерията да си зададеш снимка - пак избираш номера в гсм-а

Става единствено от галерията и като задам снимката. Не знам, защо нямам опция за снимка през указателя въпреки, че номера е запаметен в телефона.

Последно редактирано от vinsbg (12 Feb 2013 17:51:58)

359   up

Georgepetrov137 написа:

пробвайте през Kies

360   up

Е през kies де, няма нищо. Има ли някаква промяна след ъпдейта?

Samsung Galaxy S Duos

361   up

още не съм го сложил

362   up

В Самито го има и е за Le Lleur. Имам усещането за по-малко лаг, но не съм убеден, защото ми е втори телефон и не се ползва толкова активно.

Samsung Galaxy S Duos   Samsung Galaxy S IV
Sony Xperia Z

363   up

Пише че има за (VVT) (La Fleur), какво значи това?

Samsung Galaxy S Duos

364   up

И аз го имам от 2 месеца, общо взето не съм доволна. не съм имала досега тъч-скрийн телефон, но определено понякога много трудно зацепва, и трябва по няколко пъто да "натискам"...
ползвам го с Карта на мтел като СИМ 1 и СИм 2 от виваком.
Не знам, ако го нося на сервиз, понеже е в гаранция, това с тъч-а, може ли нещо да се пооправи?

365   up

ibonita написа:

И аз го имам от 2 месеца, общо взето не съм доволна. не съм имала досега тъч-скрийн телефон, но определено понякога много трудно зацепва, и трябва по няколко пъто да "натискам"...
ползвам го с Карта на мтел като СИМ 1 и СИм 2 от виваком.
Не знам, ако го нося на сервиз, понеже е в гаранция, това с тъч-а, може ли нещо да се пооправи?

Пробвай известно време да му затваряш фоновите приложения, които са пускани и да му чистиш рамта.
Мисля, че не е проблем за сервиз това...

Последно редактирано от vinsbg (14 Feb 2013 10:23:35)

366   up

Здравейте, имам следния проблем - когато купих телефона активирах функцията dual sim always on телефона започна да пренасочва картите, като на втората карта даваше свободно при разговор с първата, после исках да премахна пренасочването, но не се получава по никакъв начин. Нулирах настройките и телефона беше както е купен от магазина и пренасочването си остана, някой има ли идея как да го премахна, т.к ми прави сметка.

SAMSUNG GALAXY S II PLUS /ANDROID 4.1.2/

367   up

Здравейте на всички ! От доста време ползвам телефона и мога да споделя, че оправда очакванията ми. Но напоследък се оказа, че от време на време ми губи обхвата на първата сим карта която е на М-тел дава си че има обхват но този дето му звани казва, че съм извън обхват. Някакви предположения от какво може да е това или да го нося направо на сервиз.

368   up

всички май имат този проблем, явно бъг на телефона или софтуера

Samsung Galaxy S Duos

369   up

Я кажете, сложих последния ром, който е излязъл, но звука при разговор не може да се увеличи както преди, как мога да го оправя това ?

370   up

Можете ли да ми предложите някой видео плеър с който мога да гледам нормални филми.. Пробвах със BS player наистина е хубав и чете субтитрите но когато филма е по голяма резолюция бави адски много.. тъй като си тегля примерно Supernaturall директно на телефона и няма как да го конвертирам. Пробвах и други плеъри но на всички сече и е адски дразнещо

371   up

Здравейте,имам телефоня от 2-3 седмици и все ме мъчи защо неще да се свърже с bluetooth handsfree модел hama"my voice".Трябва ли да е от същата марка или може да се хакне някакси?

372   up

Пробвай с mx player wink
Иначе филми с хд резолюций тръгват но бяга звука или почва да накъсва като пробвах.
За блутута незнам нямам хендс фрее...
Иначе в технополиса са пуснали новия дуос на самсунг - 700лв е
Само бял има за момента - черен се чака за по-натам
2ядрен на 1.2 с 1гб рам и добро видео - 4.1.2 ,а ние си чакаме още 4.1 :Д
Само резолюцията му куца малко - същата като при нашия дуос ,ама на 5 инча.
В ревютата за индия гсм-ите идват със слушалки(дето аз нямах) и флип ковер като подарък дето казаха ,че е по-добър и от флип ковера за с3...
Та накратко ме е яд малко :Д
Чудя се да се пробвам ли да си продам този и да взимам гранд-а като излезне черния....
Какви пари може да му се вземе мислите на дуос-а ни ?

Samsung Galaxy S Duos

373   up

ЗДР-Някой има ли Самсунг в5512 с 2 сим карти.Спел сьм се на него и тьрся някакви мнения tooth

374   up

Колеги,изчетох почти цялата тема,и пак не ми стана ясно следното:Ако на сим 1 е карта със интернет и се ползва,във този момент някой ме набира на сим 2 ще звъни или ще дава заето?
Благодаря.

Gigabyte Gsmart Aku A1
HUAWEI U8500 Froyo 2.2.1

375   up

koliobg написа:

Колеги,изчетох почти цялата тема,и пак не ми стана ясно следното:Ако на сим 1 е карта със интернет и се ползва,във този момент някой ме набира на сим 2 ще звъни или ще дава заето?
Благодаря.

Няма да му дава заето, а телефона ще ти звънне от SIM-1. Ще стане прехвърляне между твоите карти от SIM- 2  към SIM-1.

Samsung Galaxy S DUOS ; Samsung Galaxy S PLUS ; Samsung Galaxy S (GT-i9000)
Samsung Tab3 10.1 P5200 ; Prestigio 7280C MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 ; Privileg MID-10