1   up Сподели тази тема:    

Тема: Skype видеоразговори.

Здравейте момчета.....и момичета.Вече съм притежател на този телефон и имам малко въпроси.
Не мога обаче да провеждам видеоразговори в скайп.Защо?
Как се слага уиджет?
С андроид 4.1.1 съм

Galaxy Nexus 4.3

+   up

Android Реклами

2   up

Re: Skype видеоразговори.

Не знам за какви уиджети говориш  huh аз си го дръпнах от гугъл плей стор и мога да си провеждам видео разговори без никакви настройки и уиджети.

Google Galaxy  Nexus / ASUS Google Nexus 7 32GB Wi-fi

3   up

И аз от там го дръпнах но като пусна видео за секунди стои на черен екран и после нищо.
Говоря за уиджети за времето наприме като Fancy widget

Galaxy Nexus 4.3

4   up

Е ми като влезнеш в менюто, първият раздел ти е за приложения, можеш да си хванеш   което искаш и да си го довлечеш на хом скрийна става като шорткът към него, втората са ти присполебния- това са всъщност уиджетите- има в различни размери 1x1; 3x1. Пак така влачиш и дърпаш където искаш. От маркета като сваляш нещо има автоматична настройка (и тя е по подразбиране) да ти сложи икона на екрана там където има място.

5   up

rumo написа:

Е ми като влезнеш в менюто,

С това се справих ама с тези видео разговори - не мога .не ще и не ще

mely написа:

На всички ли работи видеото.Моля споделете как какво.Не иска и неиска да тръгне.

Избягвай двойни постове!

Последно редактирано от dessyteneva (13 Oct 2012 09:57:44)

Galaxy Nexus 4.3

6   up

При мен работи... А в Скайп в настройки дал ли си Enable video call? Фейс ънлок работи ли ти? Да не ти е починала предната камера (да не дава Господ)?

Последно редактирано от dedovec (13 Oct 2012 08:34:30)

7   up

Всичко е настроено.Предна задна -всички работят. big_smile  Не ще бе.Ще пробвам някъкав сготвен от XDA че да видим.

mely написа:

Не ще.Немога да ги подкарам и това е.Въпроса е дали проблема е в скайп или........С Tango няма проблеми.

Последно редактирано от dessyteneva (19 Oct 2012 10:02:03)

Galaxy Nexus 4.3

8   up

И при мен беше така, докато не смених настройката  - приемай видео разговори от "контактите само", на  "всички".

9   up

Моето си е така но не става.Пробвах да сменя ту едното ту другото и пак не иска.

Galaxy Nexus 4.3

10   up

И аз имам от време на време такъв проблем с черния екран на камерата при разговор но като преместа пак на задна после на предна камера се оправя.

°  Samsung Galaxy NEXUS  •  Jelly Bean 4.3  •  stock  •  rooted  •  32GB  °

11   up

И след днещтната актуализация пак нямам видеоразговори.Само премигне черен екран и край.Деинсталирах и теглих наново но няма ефект.Много ме тормози това но не мога да намеря решение.

Galaxy Nexus 4.3

12   up

Тъкмо пробвах от телефона на таблета и обратно и работи супер. При входящо повикване излизат три бутона: червен (отказ), зелен (приемане) и зелен с видеовръзка. Предполагам, натискаш зелен с видеовръзка?

Последно редактирано от dedovec (21 Nov 2012 14:07:04)

13   up

Отсрещната страна мисля ,че трябва да е с последна версия на скайп.

Google Galaxy Nexus ROM 4.4.2 CM-REMIX

14   up

dedovec написа:

Тъкмо пробвах от телефона на таблета и обратно и работи супер. При входящо повикване излизат три бутона: червен (отказ), зелен (приемане) и зелен с видеовръзка. Предполагам, натискаш зелен с видеовръзка?

Това е ясно но колегата отдоло ме озадачи.Всички с които съм пробвал са със стари версии на скайп 3.....Ще пробвам със нова да видим.

Даааа проблема е бил в товаче отсреща се използва доста стар скайп.Тръгна

Последно редактирано от mely (21 Nov 2012 14:34:23)

Galaxy Nexus 4.3