1   up Сподели тази тема:    

Тема: Глобул - мобилен интернет.

Та такааа... проблема е следния. В момента съм на  Globul United...  неограничен мобилен интернет с 300 мб на висока скорост. Това по принцип. Вчера въпросните 300мб свършиха, но лошото е, че след свършването им нямах абсолютно никакъв интернет, дори уиджета за прогнозата на времето не можех да си ъпдейтна. По-принцип дори със слабия интернет това не би трябвало да е проблем. Реших, че пробрема може да е в телефона и къстъм рома който му сложих, за това го смених със стоков, но ефекта беше нулев. Последно днес се сетих, че след свършването на бързите мб-ти, ми пращат смс-оферта за още 100мб на висока скорост само срещу 1.50лв.
Та след като активира въпросния пакет, с учудване установих, че вече имам мобилен интернет.
Въпроса ми е някой друг имал ли е такъв проблем, защото на мен не ми струва коректно?

Device:Samsung Galaxy Ace 2 Rom: Стоков Android version:4.1.2 Baseband version: i8160OXXNB1

+   up

Android Реклами

2   up

Re: Глобул - мобилен интернет.

Влизаш със стоковия браузър в turbo.lp.globul.bg и от там може да дадеш да продължиш на ниска скорост или да купиш още Mb.....

[SGS4]|ROM ★GOLDENEYE★ v37 XXUGNG4|Modem XXUGNG4|Kernel talexop v2.51|Recovery PhilZ 6.53.9|

3   up

Благодаря за отговора. Ще пробвам.

Device:Samsung Galaxy Ace 2 Rom: Стоков Android version:4.1.2 Baseband version: i8160OXXNB1

4   up

Аз от 2г съм с нет на глобул и не е имало такива случай , ама кат падне скороста и ми се плаче .

Screen shot - камера , пусни т'ва през кабела , не искам да се натискам , е в т'ва е моя system !! ;]

5   up

Използвам тази тема за да не пускам нова. Ако си взема лаптоп от глобул + webUnlimited, на обща стойност 16 лв ще мога ли примерно 2-3 месеца да плащам лизинг + месечна такса 16 лв и след това в един момент да ги изплатя двете на веднъж - да погася дълговете и повече да не се занимавам с такси и т.н. до изтичане на договора ??????

LG G2                                   Мои приложения в Google Play
SE Xperia ACTIVE + NEXUS⁷| A101IT, GT540, iPod T 4G SOLD                                                           

6   up

сигурно ще може, не знам. Би трябвало да може.

LG/Google Nexus 4 стоков... Всеки има право да е глупав, но някой злоупотребяват с тази привилегия.

7   up

teneke написа:

Използвам тази тема за да не пускам нова. Ако си взема лаптоп от глобул + webUnlimited, на обща стойност 16 лв ще мога ли примерно 2-3 месеца да плащам лизинг + месечна такса 16 лв и след това в един момент да ги изплатя двете на веднъж - да погася дълговете и повече да не се занимавам с такси и т.н. до изтичане на договора ??????

Да си изплатиш лизинга можеш (поне за мобилен/смарт телефон е така) Колкото за тарифния план не съм сигурен но предполагам че можеш да внесеш сумата и те ти дърпат на месец, колкото си натрупал.

Най - добре питай в магазин или се обади на оператор.

Sony Ericsson Xperia Neo Black
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!!!!!