1   up Сподели тази тема:    

Тема: JXD s9100 забравена парола

Здравейте!  Имам следния проблем с моя таблет:
забравих потребителското име и паролата която ми иска при включване.Изисква ми потребителско име и парола от Gmail. Пробвах с ресет бутона от зад на таблета, също така и пробвах при самото стартиране да вляза в биоса на таблета, с задържане на бутона за усилване на звука, но там менюто е на китайски. Пробвах всички визможни опции но ресет не се получи и все още иска парола при стартирането на таблета. Не мога дa се справя с това, помогнете!
Доло съм качил снимки на проблемната ситуация 1 и биос менюто 2. Благодаря!

Последно редактирано от 100can (11 Jan 2013 16:45:23)

Прикачени файлове

IMG_5226.JPG
IMG_5226.JPG 97.02 kb, 1 изтегляния от 2013-01-11 

IMG_5231.JPG
IMG_5231.JPG 106.65 kb, 3 изтегляния от 2013-01-11 

Нямате права за сваляне на прикачените файлове към това мнение.

+   up

Android Реклами

2   up

Re: JXD s9100 забравена парола

Какъв биос бре, това няма биос в компютърния смисъл.
Виж как се влиза в recovery и там има опция за хард ресет.
Обикновено е с Vol Down (или Vol Up) + Power бутона при изключен таблет.

3   up

Това на снимката най-вероятно е рекавърите, потърси из нета и виж кое какво прави от това рекавъри и дай хард ресет, едно от тея е.

Lg P500   Optimus One
Onda V711

4   up

пробвах всичи опция в това меню но нищо не става и в интернет няма информация относно това меню

5   up

Ми намери комбинацията си за хард ресет 1вия вариант, 2рия е да се опиташ си намериш акаунта.

Lg P500   Optimus One
Onda V711

6   up

към автора на статията, оправи ли си таблета, че имам същия проблем ?

Последно редактирано от bmlk (02 Jan 2014 18:19:14)

7   up

Преди 2 дена ми донесоха такъв таблет точно със заключен Google акаунт. Какви ли не клавишни комбинации пробвах, но по никакъв начин не успях да влезна в recovery mode и да направя wipe/data factory reset. На снимката от пост 2 не е recovery, а е някакво сервизно меню на таблета, което се тестват различните му компоненти - дисплей, звук, тъч и т.н. В крайна сметка го оправих като свалих официален English firmware от сайта на JXD - http://jxdhk.yesigame.com/S9100EN.rar  В този rar има и една програмка LiveSuite, с която се флашва firmware-a. Има и Word документ как се прави стъпка по стъпка. Аз лично си свалих от друго място Livesuite, който дори е на английски, а не на китайски - http://www.softpedia.com/progDownload/L … 19329.html След като преинсталирах успешно Android-а на таблета от настройките си има опция таблета да се рестартира в recovery mode. След рестарта recovery mode-a си беше стандартния за Android и беше на английски с налична опция за wipe.

Последно редактирано от nmnikolov (17 Jan 2014 00:52:17)

hTC Sensation JB 4.1.2 ROM: ViperS 5.2.0 JB Sense 6 Blinkfeed        Nexus 7 2013 32GB LTE Stock KitKat 4.4.2 rooted
Samsung Galaxy Grand Duos Stock JB 4.2.2 rooted

8   up

Браво колега...поне и другите да знаят какво става с тия китайци  tummenupp

Note 3 N9005 LTE Black Stock 4.4.2 root Knox 0x0& Samsung Galaxy S Advance 4.4.2 Mahdi ROM 
   <<<Как да си инсталирам Андроид 4.4.2  KitKat на моя Advance>>>