1   up Сподели тази тема:    

Тема: JXD s9100 забравена парола

Здравейте!  Имам следния проблем с моя таблет:
забравих потребителското име и паролата която ми иска при включване.Изисква ми потребителско име и парола от Gmail. Пробвах с ресет бутона от зад на таблета, също така и пробвах при самото стартиране да вляза в биоса на таблета, с задържане на бутона за усилване на звука, но там менюто е на китайски. Пробвах всички визможни опции но ресет не се получи и все още иска парола при стартирането на таблета. Не мога дa се справя с това, помогнете!
Доло съм качил снимки на проблемната ситуация 1 и биос менюто 2. Благодаря!

Последно редактирано от 100can (11 Jan 2013 16:45:23)

Прикачени файлове

IMG_5226.JPG
IMG_5226.JPG 97.02 kb, 1 изтегляния от 2013-01-11 

IMG_5231.JPG
IMG_5231.JPG 106.65 kb, 4 изтегляния от 2013-01-11 

Нямате права за сваляне на прикачените файлове към това мнение.

+   up

Android Реклами

2   up

Re: JXD s9100 забравена парола

Какъв биос бре, това няма биос в компютърния смисъл.
Виж как се влиза в recovery и там има опция за хард ресет.
Обикновено е с Vol Down (или Vol Up) + Power бутона при изключен таблет.

3   up

Това на снимката най-вероятно е рекавърите, потърси из нета и виж кое какво прави от това рекавъри и дай хард ресет, едно от тея е.

Lg P500   Optimus One
Onda V711

4   up

пробвах всичи опция в това меню но нищо не става и в интернет няма информация относно това меню

5   up

Ми намери комбинацията си за хард ресет 1вия вариант, 2рия е да се опиташ си намериш акаунта.

Lg P500   Optimus One
Onda V711

6   up

към автора на статията, оправи ли си таблета, че имам същия проблем ?

Последно редактирано от bmlk (02 Jan 2014 18:19:14)

7   up

Преди 2 дена ми донесоха такъв таблет точно със заключен Google акаунт. Какви ли не клавишни комбинации пробвах, но по никакъв начин не успях да влезна в recovery mode и да направя wipe/data factory reset. На снимката от пост 2 не е recovery, а е някакво сервизно меню на таблета, което се тестват различните му компоненти - дисплей, звук, тъч и т.н. В крайна сметка го оправих като свалих официален English firmware от сайта на JXD - http://jxdhk.yesigame.com/S9100EN.rar  В този rar има и една програмка LiveSuite, с която се флашва firmware-a. Има и Word документ как се прави стъпка по стъпка. Аз лично си свалих от друго място Livesuite, който дори е на английски, а не на китайски - http://www.softpedia.com/progDownload/L … 19329.html След като преинсталирах успешно Android-а на таблета от настройките си има опция таблета да се рестартира в recovery mode. След рестарта recovery mode-a си беше стандартния за Android и беше на английски с налична опция за wipe.

Последно редактирано от nmnikolov (17 Jan 2014 00:52:17)

hTC Sensation JB 4.1.2 ROM: ViperS 5.2.0 JB Sense 6 Blinkfeed        Nexus 7 2013 32GB LTE Stock KitKat 4.4.2 rooted
Samsung Galaxy Grand Duos Stock JB 4.2.2 rooted

8   up

Браво колега...поне и другите да знаят какво става с тия китайци  tummenupp

9   up

Аз нещо не мога да го направя. Следвам инструкциите от word документа, но не става. Опасявам се че греша тук:
Begin to connect the S9100 to PC
Connect method: Under the shutdown state, pressing the "Power" button, then connect the USB cable to PC, shot press the "Power" for many times until display the following interface:
(If the following interface doesn't come out in ten seconds, please pull out the USB cable and try it again)
[тук стои снимката от word документа]
Release the "Power" button when the following interface displayed.

Бихте ли могли да ми го преведете, тъй като явно проблема при мен е в превода

Последно редактирано от SDtorrent (10 Nov 2014 11:46:47)

10   up

Ами то не е описано като хората затова не става.
След като си настроиш и стартираш софта на компа , задържаш Vol+ или - бутона и включваш УСБ. След това без да пускаш бутона кликаш на power  бутона докато открие нов хардуер или ако са качени драйверите ще те пита директно дали да форматира дяла или само да ъпдейтне. Съгласяш се с всичко и чакаш да се преинсталира.

Има и по лесен начин ако не е изключен ADB или вече от проби не е умрял. Пробва ли с

adb shell
wipe data
wipe cache
?

11   up

Много благодаря. Работи, а аз от сутринта се мъча с този word документ.