1   up Сподели тази тема:    

Тема: Huawei g600 в Мтел

От вчера в каталога на мтел го има този телефон ако някой случайно го има нека сподели как се държи и въобще всичко около телефона. Благодаря предварително на отзовалите се.

+   up

Android Реклами

2   up

Re: Huawei g600 в Мтел

В момента го има само в каталога. Проверявал съм за него в 3 офиса на М-тел и навсякъде ми вдигаха рамена на въпроса "Кога ще е наличен?". Не е обявен и на сайта им. Подозирам, че ще се предлага само в някои определени офиси както стана с Ascend P1.

Huawei Ascend P1 & Prestigio PMP 7070c

3   up

Апарата все още го няма в търговската мрежа. Ще е наличен в края на Април smile

Samsung I9295 Galaxy S4 Active

4   up

Със  каква програма, ще се предлага телефона

5   up

За момента нямам информация.

6   up

Вчера звънях  на оператора-не мога да ви дам информация. Писах мейл. - в момента не е можем да дадем информация. Не знам вече е какво да да мисля.......

7   up

Преди няколко дни получихме информация от Huawei - за съжаление имат забавяне в доставките и ще е наличен най-късно в средата на месец Май.

8   up

Благодаря. Колега ако  бяха   всички  в мтел. Като
теб .

9   up

А каква ще му е цената с мтел смарт?

Huawei Ascend G600

10   up

По принцип ползвам телефона от около месец и нямам никакви оплаквания. Много съм доволна. За цената нямам идея каква ще е ,понеже е закупен извън България.

11   up

сподели колко държи  батерията  как са  снимките въобще  всичко което ти е направило. Впечатление

12   up

Прави доста добри снимки с много изчистени детайли. Батерията държи според интензивността на експлоатацията. Аз лично почти постоянно съм в интернет или говоря и е издържал по 3-4 дни което според мен е доста добре за смартфон.

13   up

Дали има някакво развитие по въпроса с телефончето, много съм се надъхал да ми е първото андроид устрйство.

14   up

Ами, колега, явно не. Писах мейл и  ми се отговори да  следя страницата  на, мтел..................

15   up

Все още нямаме наличности от този модел. За момента очакваме доставка от Huawei. Трябваше миналия месец да са осигурени бройки, но ни "сервираха", че имат забавяне и ги очакваме до средата на месец Май smile

16   up

Здрасти Мерси за
  отговора. Когато дойде телефона, драсни.

17   up

телефона го има от днес но само във бял цвят

18   up

Колега къде  го има  от днес  във кой офис на мтел?

19   up

Еми аз ходих във офиса им на герена и там ми казаха че го имат навсякъде и че има достатъчно бройки, даже си поиграх малко със мострата им. Казаха ми че другата седмица чакат и черни.

20   up

телефона на първо четене е мноого добре.камерата снима идеално батерията издържа днеска пак утре ще видим не лагва засега при инсталирани достатъчно програми.google crome ме издразни но ще го махна  и така.

21   up

Днес отидох да го видя на живо и да реша дали да го взема. Имаше само бял в Бургас, а за добро или лошо бяхме с жената  wink . В крайна сметка тя се сдоби с едно супер устройство, а аз останах да чакам черният. Първите ми впечатления от телефончето са просто въодушевляващи  tummenupp - невероятни цветове, мазно работи, камерата е много добра. Просто за тези пари няма алтернатива, дори и на малко по-високо ниво. Фабричният заряд на батерията зорлем успяхме да го смъкнем тази вечер след непрестанно разцъкване. Сега се зарежда за през нощта и ще видим какво ще покаже като издръжливост.

LG Optimus GT540 - 2.1 (Eclair) ==>  Alcatel Onetouch Idol - 4.1.1 (JB)
GoCleaver Tab R75 - 4.0.4 (ICS)

22   up

Много добър телефон за цената си.Ползвам го втори ден и съм впечатлен  tummenupp

Huawei Ascend G600

23   up

Много добър телефон за парите си,аз също съм втори ден с него и нямам забележки smile

HUAWEI Ascend G600

24   up

Хора, заслужава ли си? Обмислям утре да го взема...

25   up

скачай. Смело за парите си просто няма да друго :-)