1   up Сподели тази тема:    

Тема: Как да свалям торенти и с коя програма ????

Здравейте !  Инсталирах си utorrent  и пробвах да сваля нещо от замунда  ама  уви нещо не става . Аз ли бъркам  нещо или просто не става с този торент клиент , моля обяснете ми щото съм много невеж по отношение на  Android OS . Така е защото години наред ползувах symbian и сега гледам като абориген !!!

+   up

Android Реклами

2   up

Re: Как да свалям торенти и с коя програма ????

Не тегли торенти от телефона... прецаква се паметта му.

Almost not a noob!

3   up

smiley, коя памет, вградената или на сд картата или рамта. Сега чувам че става така. На едно приятелче му се прецака сд картата точно след като приключи торент задачата и извади картата да си прихвърли файловете. Може ли да е заради торент клиента. Използваше Atorrent.

slon4o, на повечето торент клиенти за андроид трябва да кликнеш на магнитната връзка, аз така си тегля торентите.

HUAWEI ASCEND P7 stock
SAMSUNG GALAXY SIII mini JB 4.1.2 root BenzROM V6 > CM10.1 JB 4.2.2 > enox reVenge AMD3 v4.0 > stock JB 4.1.2

4   up

Точно това се е случило,при сваляне на торент начина на записване върху картата прецаква самата карта малко-по малко...един съвет от мен...сваляте си торента на компа и после копирате

5   up

Трябва да натиснеш магнитния линк до името на торента и ще стане. В замунда магнитния линк е едно малко червено подковидно магнитен.

6   up

по какъв начин ще развали картата памет не виждам аз  unknw_mini  все едно като теглиш от маркета и да се прецака ,няма логика помислете.

Последно редактирано от jivia1234 (26 Jul 2013 07:14:09)

7   up

Заради технологията по която е направена и определения брой цикли запис.

[SGS4]|ROM ★GOLDENEYE★ v42 XXUGNH7|Modem XXUGNH7|Kernel GoogyMax3 v1.1.7|Recovery PhilZ 6.58.0|

8   up

какви  технологий какви 1000  марки . аз постоянно тегля нещо от торент сайтовете и  картата си работи перфектно.

9   up

Ти да не си центъра на света? Като не си запознат поне недей така остро да отговаряш. Никога не може да знаеш всичко.

[SGS4]|ROM ★GOLDENEYE★ v42 XXUGNH7|Modem XXUGNH7|Kernel GoogyMax3 v1.1.7|Recovery PhilZ 6.58.0|

10   up

аз ъм нептун  rofl_mini  по твоита логика до сега sd картата ми трябваше да издаде багажа.

11   up

http://www.androidbg.com/forum/post62738.html#p62738
http://www.androidbg.com/forum/post799115.html#p799115
http://www.androidbg.com/forum/post373708.html#p373708

В тези теми има писано за програми и също защо е вредно за паметта. Темата се  lock

Последно редактирано от degman (27 Jul 2013 20:39:03)