1   up Сподели тази тема:    

Тема: Huawei Ascend Y300 от Глобул

GLOBUL ще предложи ексклузивно на пазара в страната достъпния, стилен и удобен за работа смартфон Huawei Ascend Y300.

Устройството работи с операционната система Android 4.1 Jelly Bean и притежава двуядрен 1 GHz процесор, 4-инчов тъчскрийн и 5-мегапикселова камера. Huawei Ascend Y300 предлага също Wi-Fi и Bluetooth свързаност, A-GPS, FM радио и 1 GB вградена памет, с възможност за разширение до 32 GB чрез microSD-карта.

Със специалния потребителски интерфейс Emotion споделянето на съдържание в социалните мрежи и интернет е лесно, бързо и удобно, а в България GLOBUL ще предлага смартфона с батерия с издръжливост 1950 mAh, която осигурява до 320 часа работа в режим на изчакване – повече от много други модели смартфони в този клас.

Huawei Ascend Y300 се предлага в магазините нa GLOBUL, GERMANOS и официалните партньори на цена от 3,90 лв. на месец с абонаментната програма GLOBUL United 49.90.

Последно редактирано от gorila (20 May 2013 21:36:17)

Huawei Ascend P1 U9200 стоков ICS 4.0.3 + Sony Ericsson Live with Walkman WT19i стоков ICS 4.0.4

+   up

Android Реклами

2   up

Re: Huawei Ascend Y300 от Глобул

Ако някой вече го е взел, ще хубаво даде едно мнение smile

3   up

Страшно телефонче бих го препоръчал на колегите,няма да сгрешат. Даже вече е рутнат с оключен боотлоадер  storstark

Няма невъзможни неща !!!!!

4   up

Интересува ме как е батерията, държи ли? Тел-а поддържа ли HD? май менюто не е на бг или бъркам...

5   up

leksi написа:

Интересува ме как е батерията, държи ли? Тел-а поддържа ли HD? май менюто не е на бг или бъркам...

Батерията е 2000mah което е много добре и си държи по 3 дена си го цъкам максимум с пуснато 3Г, потържа HD за гледане но камерата не снима в HD.Много е добре за паричките си и игрици си цъкам яко   buga

Няма невъзможни неща !!!!!

6   up

от седмица се оглеждам и май май ще го  взимам smile това ще ми е първият андроид телефон и затова се бавя с избора.. но то пък за тези пари, едва ли ще се намери нещо по-добро като характеристики. важно ми е батерията да държи, че водя разговори по 2-3 часа на ден.. И последно да питам какво включва комплекта, слушалки има ли и т.н? мерси предварително за отговора buga

7   up

Ето тук http://www.youtube.com/watch?v=1tiTrKvazds се разбира че комплекта е от слушалки и зарядно с подвижен дата кабел. Какво повече да иска човек, вече няма дискове със софтуер няма подробно ръководство, защото всичко има в интернет. Съвсем стегнато и прибрано.

Huawei Ascend P1 U9200 стоков ICS 4.0.3 + Sony Ericsson Live with Walkman WT19i стоков ICS 4.0.4

8   up

не мога си настроя мелодиите на групите някой да има някаква идея ще съм благодарен

HUAWEI ASCEND Y300

9   up

Един страхотен апарат, бърз, държи батерия и обхват, много здрав корпус

10   up

ЗДРАВЕЙТЕ.
След 2м. някъде трябва да преподписвам с Глобул и съм се навил доста за това телефонче, че ще ми излезе към 220лв. /ползвам най-евтините планове/. Така или иначе пак е по-добре от Престижиото 4322 което мислех да взимам за 320/по-добре като цена, а като параметри са доста близки с леко превъзходство на 4322 май/

1. Малко тъп въпрос.. но досега съм бил все със малки телефони... как го носите, защото варианта в джоба на дънките едва ли вече е опция при тези размери?
2. Следствие на 1 - намират ли се подходящи кожени калъфи защото в комплекта май няма или поне устойчив ли е на надрасквания?!?
и 3 но не на последно разбира се.. GPS-a работи ли нормално или при първия облак губи връзка  и камерата снима ли добре или след залез слънце забрави за снимки smile

Sony Xperia P  4.1.2 /6.2.А.1.100/
Old -> Globul Move(Alcatel OT-908)

11   up

1) Аз си нося по 2 телефона в джоба, единия от които е по-голям от този 4,3 инча и нямам грижи.
2) Всяко нещо се изхабява така че не може да се предпази напълно без калъф, аз ползвам силиконов гръб и съм много доволен. В България няма, поръчах от ибей smile Не са ми удобни кожените калъфи.
3) ГПС -а трябва да е добре, все пак не е 5 год. модел със стар чип. За камерата не  може да очакваш чудеса, но ако не си много претенциозен ще ти върши горе-долу работа.

За тези пари няма аналог в Глобул.

Последно редактирано от gorila (03 Jun 2013 13:09:21)

12   up

Много е добър телефона но за жалост трябва го правя БГ щото си го взех от Италия XD и между другото мислих че са някакви измислени такива безизвестни но като проверих са доста солидни

Моите артикули: телефон: ACER TEMPO F900/ HUAWEI Y300-100 / таблет: ACER ICONIA A500 / лаптоп: ACER ASPIRE 5920G / ACER ASPIRE V3-571G / сървър: ACER Server AT110 F1 / компютър: ACER Aspire M5630 Desktop PC

13   up

И какво като е от Италия? Ако е брандиран, можеш да си го отключиш сам.

14   up

Сигурни ли сте, че само 1 ГБ от 4-те ГБ памет може да се ползва?В интернет четох, че могат да се ползват 2 ГБ....

Samsung Galaxy Note 3
Toshiba AT10-A-104

15   up

sprq da raboti kamerata na telefona... nqkoi da ima ideq za pri4inata?

16   up

dent_87 написа:

Страшно телефонче бих го препоръчал на колегите,няма да сгрешат. Даже вече е рутнат с оключен боотлоадер  storstark

А как му отключи бутлоудера.

17   up

koldan написа:
dent_87 написа:

А как му отключи бутлоудера.

Отговор на въпроса ти: http://www.androidbg.com/forum/post966288.html#p966288

18   up

Здравейте . Някой маже ли да ми каже дали светят трите сензорни бутона ? При мен не светят  bu

Samsung Galaxy S4 Mini GT-I9195

19   up

ages написа:

Здравейте . Някой маже ли да ми каже дали светят трите сензорни бутона ? При мен не светят  bu

При мен си работят  cool

Tablet-Ainol Novo7"-Tornado,CPU 1GHz,Cortex A9,Mali 400,RAM 1GB DDR3,ROM 8GB  android 4.0.3 ICS  dance
Huawei Ascend Y300-0100-ROM:CM 11.0-dazzozo android 4.4.4-KitKat dance

20   up

Колеги доволни ли сте от вашите Huawei-и. Добре ли се държат при работа? Предстои ми преподписване с глобул и съм се спрял на този смарт телефон. Кажете си впечетленията

Huawei Ascend Y300 Stock  android 4.1

21   up

the best player написа:

Колеги доволни ли сте от вашите Huawei-и. Добре ли се държат при работа? Предстои ми преподписване с глобул и съм се спрял на този смарт телефон. Кажете си впечетленията

Скоро взех на жената такъв. Много приятно се работи с него. Няма лаг . Отивай и взимай , няма да съжаляваш.
Батерията се представя доста добре. tummenupp

ZTE Blade JB4.1.2

22   up

Колко изкарва батерията при средно натоварване г/д ?

23   up

the best player написа:

Колко изкарва батерията при средно натоварване г/д ?

Около 3 дни на Фейс , Скайп и четене на книги.

ZTE Blade JB4.1.2

24   up

Имам още един въпрос вярно ли че използваемата памет е 1гб?? Защото от 4гб да имам само 1 използваем е малко tooth  tooth  и да попитам примерно ако си сложа 1 карта памет 8-ца ще мога ли да инсталвам приложения на нея без да Роот-вам телефона ??

25   up

the best player написа:

и да попитам примерно ако си сложа 1 карта памет 8-ца ще мога ли да инсталвам приложения на нея без да Роот-вам телефона ??

Можеш да инсталирваш на карта без рут.