26   up Сподели тази тема:    

Re: [ROM] Inspiration Rom from Ivicask | Sense 4.1 [2013-06-08]

Не проблема е,че не знам кои неща трябва да отбележа да не се инсталират? Ако не е проблем да не отбелязвам нищо,ще го оставя така.Иначе нямам проблем със самата инсталация? Благодаря за отговора!

Huawei Ascend P6  /Firmware B122, EmotionUI 1.6

+   up

Android Реклами

Мнения за PandaWill тук

27   up

m_26_m написа:

Не проблема е,че не знам кои неща трябва да отбележа да не се инсталират? Ако не е проблем да не отбелязвам нищо,ще го оставя така.Иначе нямам проблем със самата инсталация? Благодаря за отговора!

Аз примерно отбелязвам да се махнат google drive, calculator, htc stocks, htc dock, htc car(не шофирам), adobe reader, htc hub, linkedin, сигурно има и още но тези не ги използвам.При настройките на кърнела не пипам нищо, защото така или иначе го сменям след това, не ми харесва брикед.Всеки маха нещата според нуждите му.

|HTC ONE| ViperOne | kitkat 4.4.2 | Sense 6 | KERNEL kangaroo | TWRP Recovery | S-OFF |

28   up

А кой кернел използваш ти?

29   up

Гледай подписите smile .

|HTC ONE| ViperOne | kitkat 4.4.2 | Sense 6 | KERNEL kangaroo | TWRP Recovery | S-OFF |

30   up

Опа да колега). Има ли по специални настройки за него?От къде го теглиш?

31   up

Е това вече довечера, ако имам време.

32   up

Ок мерси колега!

33   up

Мен ако питаш, най-добре инсталирай sebastian, както си направил с елегансия, за да ти е мирна главата, нищто кой знае какво няма да видиш при sultan.

34   up

Колега забравих да те питам:Приложенията могат ли да се местят в картата,че не ми дава нещо?

35   up

Звук от видео? Пробвано ли е ? Предполагам същия sh*t  confused
rock

| hTC Sensation | ViperS 5.1.0 | SebastianFM | Anker 1900MAh x2 | Adata 32GB Class 10

36   up

1.) @m_26_m изтрих един твой пост, защото тук не са позволени поредни постове - използвай "Редактирай"
2.) Наистина е чудно колко малко четеш и колко малко размишляваш, може би не си открил, че вместо да задаваш въпроси и да чакаш отговора - много по-ефикасно е да си отговориш сам.  tummenupp Опитай.
3.) Приложенията дали могат да се местят в картата има отговор на 1-ва страница, постове 22 и 23, са точно за това!

| Phone: Oppo R819 Dual SIM | My hTC Files вместо Thanks, кликнете банер tummenupp Благодаря!

37   up

AntoanStankov написа:

rock

http://www.youtube.com/watch?v=TiuFqnfsnkc - според мен си е същата боза като преди, нищо ново по тоя въпрос  d_coffee

hTC Sensation XE<->Inspiration 1.0.1 | Sense 4.1<->Android 4.0.4<->SebastianFM 1.5.2 | 1.5GHz

38   up

mario_shinobi написа:
AntoanStankov написа:

rock

http://www.youtube.com/watch?v=TiuFqnfsnkc - според мен си е същата боза като преди, нищо ново по тоя въпрос  d_coffee

Пич, супер клип се е получил, а момента с Ладата - рядко се случва да уцелиш момента. Така май си мисля, че се любител на ралито и ще постна едно клипче от моята сензация на Рали "Стари столици" 2012г. За да не е  offtopic ще кажем, че е пряка съпоставка на двата ром-а за качеството на звука.
http://www.youtube.com/watch?v=W6H0eKBhD-A И аз хванах един хубав момент на 2:05.
rock

| hTC Sensation | ViperS 5.1.0 | SebastianFM | Anker 1900MAh x2 | Adata 32GB Class 10

39   up

Колега vickfred явно съм бавно развиващ според теб.Според мен щом несъм разбрал нещо е редно да попитам.Нали ззатова е форум.Именно защото съм прочел няколко пъти и несъм разбрал и затова питам.Това,че някой неща са ти ясни повече от другите,не прави хората малоумни.Извинявай,че съм задал 4 въпроса!

40   up

AntoanStankov написа:

Пич, супер клип се е получил, а момента с Ладата - рядко се случва да уцелиш момента. Така май си мисля, че се любител на ралито и ще постна едно клипче от моята сензация на Рали "Стари столици" 2012г. За да не е  offtopic ще кажем, че е пряка съпоставка на двата ром-а за качеството на звука.
http://www.youtube.com/watch?v=W6H0eKBhD-A И аз хванах един хубав момент на 2:05.
rock

offtopic  Благодарско за латива  tummenupp . Момента с ладата - струва ми се, че шофьора не уцели момента и още повече мястото на което да си пра`й  демек колуминацията facepalm1 , аз просто си снимах, пък им бях и маршал на най - гадния завой  crazy

А по темата за звука - мисля, че при твоя клип звука е една идея по-добър. Някак си побира всички звуци наведнъж независимо от нивата на отделните им генератори. При мен сякаш микрофона се запушва с най-силния звук и всичко друго заминава на кино. Твоят виж някак ги разпределя нещата. На мен така ми се вижда  storstark

hTC Sensation XE<->Inspiration 1.0.1 | Sense 4.1<->Android 4.0.4<->SebastianFM 1.5.2 | 1.5GHz

41   up

mario_shinobi написа:

А по темата за звука - мисля, че при твоя клип звука е една идея по-добър. Някак си побира всички звуци наведнъж независимо от нивата на отделните им генератори. При мен сякаш микрофона се запушва с най-силния звук и всичко друго заминава на кино. Твоят виж някак ги разпределя нещата. На мен така ми се вижда  storstark

И на мен ми се струва, че звука при него е по-добър, но не забравяй, че той снима от по-далече, а това има значение.Иначе специално за камерата за снимки, ми се струва, че работи доста по-добре от при другите ромове, много по-бързо фокусира и снимките са по-ясни.Това го казвам чисто субективно.

Последно редактирано от vlaf (05 Jun 2013 23:13:14)

42   up

vlaf написа:
mario_shinobi написа:

И на мен ми се струва, че звука при него е по-добър, но не забравяй, че той снима от по-далече, а това има значение.Иначе специално за камерата за снимки, ми се струва, че работи доста по-добре от при другите ромове, много по-бързо фокусира и снимките са по-ясни.Това го казвам чисто субективно.

Stereo опцията при мен е изключена. Ето тук е малко по - близо до звука(и от двете страни - компютърните колони и усилвателя от другата страна)

SPOILER Покажи

rock

43   up

Само на мене ли ми излезе някъв ъпдейт вчера? Отказах го защото бях на мобилната мрежа но повече не се появи?

| Phone: HTC ONE X+ 64Gb  STOCK

44   up

Прочети внимателно на първа страница за ъпдейта! Написано е с червени букви.

Последно редактирано от chorlav (06 Jun 2013 11:13:37)

[Phone: HTC Desire 816 S-ON] [Sense 6] [Recovery: STOCK]

45   up

Аз имах 3 рестарта без причина.

Samsung Galaxy Note 3 - Full Stock (Mtel)

46   up

BlazePain написа:

Аз имах 3 рестарта без причина.

Рестартите ти се дължат  на ядрото,  не на рома. Сподели с какво ядро си и какви настройки си му направил. Аз не съм имал нито един рестарт с 3 различни  ядра.

Последно редактирано от vlaf (06 Jun 2013 12:23:19)

47   up

Инсталирах и аз този ром, обаче се появиха проблеми, които предполагам са заради superuser и supersu(старият ром е имал единият, а този новият е дошъл с другият и са се омешали) http://s24.postimg.org/5vr6l5vcx/Screenshot_2013_06_06_17_57_08.jpg http://s24.postimg.org/mytygoc1t/Screenshot_2013_06_06_17_57_29.jpg
Но има и още един проблем и той е, когато реша да загася телефона тоест му дам power off,  то той не загасва напълно и капацитивните му бутони продължават да светят.Съответно не мога да вляза боотлоадер-а задържайки бутона за звука и power бутона, а трябва да вадя батерията angry3 Не знам защо се получи така, при положение, че при инсталацията процедирах както трябва и във точен ред smile
edit:Сега инсталирах това 3.33.401.6-Unsecured-Boot.img+Root+Busybox.zip, както беше написал vickfred във темата за ViperS и след reboot телефона си седи на надписа android  и замръзна smile

Последно редактирано от ecok (06 Jun 2013 18:39:11)

Samsung Galaxy S ІV I9505 Stock
hTC Sensation S-OFF | Rom ViperS 3.1.2 | SebastianFM-v1.5.2 | Recovery: 4Ext 1.0.0.5 RC9 | Anker 1900

48   up

Омазал си го тотално.Започни отначало и задължително направи пълен формат.На втората снимка ти дава тази грешка, защото това не е платената версия на титаниума.След инсталацията ако продължаваш да имаш проблеми с SU, флашни това http://d-h.st/zhD през рековъри.
И НЕ ФЛАШВАЙ НИЩТО ОТ VIPERS.

Последно редактирано от vlaf (06 Jun 2013 19:00:53)

49   up

vlaf написа:

Омазал си го тотално.Започни отначало и задължително направи пълен формат.На втората снимка ти дава тази грешка, защото това не е платената версия на титаниума.След инсталацията ако продължаваш да имаш проблеми с SU, флашни това http://d-h.st/zhD през рековъри.
И НЕ ФЛАШВАЙ НИЩТО ОТ VIPERS.

Благодаря ти, но върнах старият ром, че нещо наистина се омаза smile Може да пробвам тези дни пак. Иначе незнам защо се получи така, след като направих всичко както трябваше  confused
едит: Малко офф, но мисля да пробвам SuperXE-Pyramid-BUILD-6 smile

Последно редактирано от ecok (06 Jun 2013 19:12:53)

Samsung Galaxy S ІV I9505 Stock
hTC Sensation S-OFF | Rom ViperS 3.1.2 | SebastianFM-v1.5.2 | Recovery: 4Ext 1.0.0.5 RC9 | Anker 1900

50   up

SPOILER Покажи

AntoanStankov написа:
vlaf написа:
mario_shinobi написа:

Stereo опцията при мен е изключена. Ето тук е малко по - близо до звука(и от двете страни - компютърните колони и усилвателя от другата страна)

rock

Да определено при теб е чист звука в сравнение с моя и всички честоти са на лице. При мен пък Stereo - то си е включено. Ще го изключа и ше направя някой друг клип да видя има ли ефект.

При теб щом на електрическата китара не криви значи е доста добре .
rock

Последно редактирано от mario_shinobi (06 Jun 2013 20:48:45)