1   up Сподели тази тема:    

Тема: Мнение за Feiteng H9500 Android S4 реплика на Samsung Galaxy S4

Здравейте нов съм и до сега несъм ползвал китайски телефон само нокиа и HTC,а това китайче ми хареса,какво ще кажете за характеристиката http://android-sale.com/feiteng-h9500-5 … phone.html .И от къде и как мога да го поръчам,ако има някой който се занимава с внасянето на телефончета да пише да се разберем и за цената smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2+ --> SAMSUNG GALAXY S 3

+   up

Android Реклами

2   up

Re: Мнение за Feiteng H9500 Android S4 реплика на Samsung Galaxy S4

А защо не си вземеш оригинален телефон за тези пари? Не ти и трябва да си наясно с китайските.. А за да го поръчаш ти трябва регистрирана карта в paypal за да го платиш и да ти го изпратят..

| Skype | GSM | Подменям софтуер на телефони Star A2000 - Privileg SM2
Превеждам APK Приложения  HTC Google Nexus One | OPPO България

3   up

Съгласен съм с fancyfree. Вземи си на някоя известна марка, тази реплика я работи ден, месец или дори и по-малко. За 200$ има доста добри телефончета.

Xiaomi MI-4 & Galaxy S & PS3 & Nexus 7Вече във Facebook   smile
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Съобщи за нередност " ! ____________________

4   up

Не ги слушай тия с флагманите,  нашили са се с по хилядо и кусур лева за телефони и сега ги е яд smile
Сега сериозно, китайските у-ва от 2013 по нищо не отстъпват от средния клас на така наречените маркови продукти. Търсиш с mtk6589 процесор, 1гига рам и си ти. Това излиза към 180-190$. Търсиш марките zopo, thl, umi, има и бюджетни модели на lenovo и zte и т.н.
Чети в Интернет и ще се светнеш.
А на хората с култ към самсунг и HTC ще кажа да погледнат VIVO XPLAY, китаеца размазва всичко що мърда ама цената му още е висока. И моля стига с тия предубеждения за чупливите чайна,  от 2 години през ръцете са ми минали поне 10 такива у-ва и всичко си бачка на 6

Samsung Galaxy Note II N7100, Beidou Little Pepper Q1\ LA-Q1

5   up

Ами да търся да е с поне 1гб рам,добър процесор,поне 4.5 инча и сносна камера,трябва ми за игри и видео разговори smile .А за 300-350лв известна марка какъв да е.Нещо за алкател оне тъч?

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2+ --> SAMSUNG GALAXY S 3

6   up

Ей това е много добро на супер цена- http://www.pandawill.com/vowney-v5-smar … 76174.html
А аз взех на жена ми това и е много доволна (последното е с Тегра3)- http://www.pandawill.com/beidou-hot-pep … 75594.html

7   up

какво муе доброто?изработката е зле,драскат се и се люпят бързо.камерата пък въобще не е 8mpx.имал съм десетки модели.ползвах ги по няколко месеца и ги продавах.от dx и tinydeal още ме зарибяват с оферти.разбрах че евтиното излиза скъпо.не се знае и нивата на SAR какви са.вземи си китайски но не реплика.а доказала се марка.сега имам huawei ascend p1 и zte blade 3.на zte-то камерата въобще не е като 5mpx.ужасни снимки прави но батерията е издържлива.p1 е невероятен телефон но пък е 799лева кеш.

Sony experia z1,Htc one x,huawei ascend p1,huawei ascend p6,zte blade 3

8   up

Не си прав,  2та модела дето ги препоръчах са страхотни за парите си. Лично съм ги тествал. Първото телефонче за 168$ съм го дал на малкия и той по цял ден издевателства над него и нищо му няма, железен е.  Човека явно не може да си позволи да даде 799 лева за телефон. Е,  аз съм с ноут2 и не може да има сравнение с китфоните, ама къде са 250лв, къде са 1000. За 250 кво марково ще си вземе? Някое тамагочи с 3 инча екран и процесорче на 600 херца.
А за камерите, Beydou-a прави по хубави снимки от старото ми HTC oneX. Много по ясни и си е ТОЧНО 8 мпкс

Последно редактирано от cholov (25 Jul 2013 22:23:29)

9   up

zte pro.с преподписване го дават изгодно както и всеки друг модел.а гаранцията на китайските?ако се развали на боклука ли отива.отварял съм китайски менте телефон/при моите често се налагаше да оправям нещо/ и изработката е мнооого зле.лепят говорителите и микрофоните с топъл силикон,батериите са слаби,обхвата се губи и т.н.освен това колко теми има за неработещи реплики още от закупуването им.

10   up

Говорим за Марки, не за реплики. В тинидийл дето си купувал 90процента са неизвестни боклуци. Бейдоу ги предлага най големия им оператор и сигурно са продали милиони бройки.

Последно редактирано от cholov (25 Jul 2013 22:30:21)

11   up

все пак нямат гаранция.а това си е техника и тя се разваля.независимо дали е китайска или японска.zte grand x pro има  нов на добра цена в обявите.алкателите също са добри бюджетни телефони с добра цена .късметлия си че работи.ако се беше развалил нямаше да си на това мнение.а и повечето части не са съвместими и в бг не се ремонтират.и аз искам добър телефон за малко пари .за да е ниска цената все от нещо спестяват.както и да е.всеки е прав за себе си.

12   up

Моята техника рядко се разваля, защото първо проучвам  и чета,  а после купувам. И да ти кажа,  марковите джаджи също се развалят, а тук има едно гаранционно обслужване... мамата си трака.  Жената рева за един лаптоп асус, уж марка, уж гаранция... Наших се 1100 кинта и на втория месец му се скапа матрицата на тоя боклук. Занесла го моята в сервиза и не и признали гаранцията. Нещо се скапало дето не го отразява гаранцията и платила 120 лв  Така че сервиза не е панацея

13   up

като ги стреснеш с федерацията на питребителите много бързо се задействат и изведнъж го поема гаранцията.на един приятел му се скапа htc one x-а.мотаха го и като отиде с приятел  в магазина облечен с костюм и куфарче който се представи за негов адвокат много бързо му го смениха.но на китайците и да им мрънкаш смисъл няма.

14   up

Мерси за отговорите,а какво ще кажете за това китайче наложена марка "huawei ascend g600" ,случайно го мернах в сайта на мтел.Задоволителни характеристики и ще ми върши ли работа за някои друга игра с коли,слушане на музика и предимно за видео разговори по скайп,единствено ме притеснява че рам-а е под 1гб,дали ще се справя добре, другото ми се вижда добре.Да уточня не че нямам средствата но ми се вижда безмислено да давам 1000лв за телефон.Преди 5год. го направих за една от онея "гъзарски" нокии 8800 сироко дадох 900лв,не че него ползвам още за втори телефон,ама го минах тоя детски период да имаш най-вървежното и неискам галакси с3 или 4 примерно,а нещо да ми върши работа.Кажете нещо за Хуавея ако някой го е ползвал да отивам да го вземам направо smile

Последно редактирано от nikolov89 (26 Jul 2013 14:44:44)

15   up

ще останеш доволен.аз съм с p1 и съм доволен.с добро качество на материалите и за цената му параметрите са му повече от добри.huawei се доказа като марка последните две години и вече по нищо не отстъпва на другите производители.

16   up

"zte grand x pro" е по добър и по евтин от "huawei ascend g600"

ZTE blade oled ,Alcatel one touch idol mini ,ZTE Blade 3

17   up

Lenovo A830 казвам аз. От есента щели да се внасят официално

Lenovo A760- MIUI V5  (Android 4.1.2)  I  Ainol Crystal (1st batch)- Paranoid Android 3+(Android 4.2.2, multi user)

18   up

nikolov89 ,това s4 го предлагат и български сайтове за 358лв с Българско меню.

19   up

VMVBG написа:

nikolov89 ,това s4 го предлагат и български сайтове за 358лв с Българско меню.

дай линк защото не го откривам в бг сайтовете smile

20   up

МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА МИ КАЖЕ КАК ДА РАЗЛИЧА РЕПЛИКАТА ОТ ОРИГИНАЛНИЯ САМСУНГ S4

21   up

НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕ КАК ДА РАЗЛИЧА РЕПЛИКАТА ОТ ОРИГИНАЛА НА SAMSUNG S4?

22   up

Малко късно се включвам но аз вече съм с такъв телефон feiteng H9500 ако някой е решил да си го зима... еми няма да съжелява изобщо. Телефона като цяло е направен доста добре и е напълно функционален андроит 4.2.1  телефон. Ако някой иска подробности за телефона или някой тестове да пише wink

23   up

Ползвам feiteng Н9500 от май месец.За цената си е перфетен.Добра резолюция на дисплея ,отлична камера.С къстъм ромове батерията му кара по 2 дни.Вече има и Андроид 4.3 за него. в needrom.com може да следите за ъпдейти на тези модели

24   up

http://www.tinydeal.com/50-super-amoled … 04145.html
http://www.tinydeal.com/zopo-zp980-50-f … 99353.html
Тези изглеждат доста примамливи...
П.П: някой имал ли е вземане даване с този сайт tinydeal.com . някакви отзиви за него?

25   up

Здр купих си Feiteng h9500 но имам проблем с интернет настройките. Не мога да ги настроя за мобилния интернет не ми отваря менюто. Знае ли някои как да се оправи?  android  android