1   up Сподели тази тема:    

Тема: Samsung s4 Реплика ?

Здравейте искам да питам просто наскоро си взех samsung s4 реплика, искам да питам дали подлежи на някакъв хак този телефон или ром дали мога да му сложа ?

Извинявам се ако темата не е на подходящото място и ако въпроса ми е тъп big_smile

+   up

Android Реклами

2   up

Re: Samsung s4 Реплика ?

Освен на външен вид ... няма нищо общо "под капака" с оригинала, от което следва, че и "хак" няма как да му направиш - трябва да разгледаш из руските сайтове дали няма нещо за него, но не очаквай чудеса все пак е китайска реплика с незнаен хардуер (обикновено надписите нямат нищо общо с реалността).

Samsung I9505 Galaxy S4 White Frost 16GB [KitKat 4.4.2 - GNE8] + 32 GB Samsung microSDHC™ Class 10

3   up

centur написа:

Освен на външен вид ... няма нищо общо "под капака" с оригинала, от което следва, че и "хак" няма как да му направиш - трябва да разгледаш из руските сайтове дали няма нещо за него, но не очаквай чудеса все пак е китайска реплика с незнаен хардуер (обикновено надписите нямат нищо общо с реалността).

Благодаря мн. за бързия отговор и поздрави wink

4   up

Колеги, попаднах на следната информация за реплика на Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4 реплика 1:1 с оргинала . Тегло 130 г микро-сим Размер 4.99 инча Вградена памет 16 ГБ RAM памет 2 ГБ Камера 13 МП предна 2 МП задна БГ меню.
Достъп в интернет WAP, GPRS, EDGE, HSDPA, HSUPA, HSPA+, email POP/SMTP, email IMAP4

Интересно ми е дали тези телефони подлежат на "култивиране" или си хвърляш парите за нещо, което я работи я не.
Бихте ли ми споделили заслужава ли си въобще да се взима такъв телефон - реплика.

ДФ "Пловдив 112"
Samsung i9250 Galaxy Nexus

5   up

Половината телефон е софтуерната поддръжка. Кой ще се занимава да оптимизира и ъпдейтва тая реплика?

SGS4

6   up

expl0de написа:

Половината телефон е софтуерната поддръжка. Кой ще се занимава да оптимизира и ъпдейтва тая реплика?

С две думи заслужава ли си такава покупка или не?  Ако няма от къде да теглиш ъпдейти кво ще оптимизираш?

ДФ "Пловдив 112"
Samsung i9250 Galaxy Nexus

7   up

С две думи - тея търгаши са копирали едно към едно характеристиките на оригиналния S4 и чакат рибки да клъвнат и да си продадат боклуците. Един съвет - въобще не си давай парите за тея пръчки, които ще ти скъсат нервите. Има предостатъчно легитимни модели на пазара за прилични пари - Alcatel OT Idol, Sony Xperia M / L, LG Optimus 4X, Huawei Ascend G600 / P1, ZTE Grand X и прочее, зависи до каква сума можеш да отделиш. Не се занимавай с такива боклуци, само ядове са в общия случай, минали са ми няколко през ръцете и са ми ясни.

Последно редактирано от Forsi (11 Sep 2013 20:45:03)

Allview P5 Quad, stock Android 4.2.1 Отзиви тук!

8   up

По-добре си дай парите за някой по-слаб телефон но да е оригинален smile

LG NEXUS 4  /16GB/    /WHITE/    /STOCK KITKAT android/

9   up

Стига с тези китайчета  dumbom Освен проблеми да създават.....  dumbom

Там, където започва шльоковицата, България свършва!
                               Андроид