26   up Сподели тази тема:    

Re: Леново А760 моя грешка помогнете

Благодаря karlоson ! Работи без проблеми. Преди пробвах с inet-gprs.mtel.bg , но без успех.
Каква е разликата при двата варианта на APN? Трансфера на данни ми е безплатен, нали с този адрес няма да получа допълнителни разходи?

+   up

Android Реклами

27   up

На страницата на МТел в настройки за мобилен интернет (гледах за HTC Desire C) е дадено:

Интернет настройки        
APN:    wap-gprs.mtel.bg
IP адрес / Порт:    Не се въвежда
HTTP Proxy / Порт:    Не се въвежда
Потребителско име:    Не се въвежда
Парола:    Не се въвежда
Начална страница:    http://wap.mtel.bg

Така че би трябвало това да са правилните настройки.
inet-gprs.mtel.bg доколкото виждам се използва в MAIL настройките...

Последно редактирано от karloson (23 Oct 2013 00:24:04)

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo

28   up

И аз си поръчах този телефон за колко време го получихте. smile

29   up

и трябва да помагате като дойде.благодаря ви предварително.

30   up

Направете си ъпдейт на телефонната книга! Всъщност, ъпдейтите са два един след друг. Аз останах очарован от най-новия вариант, но за съжаление не знам дали и как може да се инсталира на друг телефон. Изтеглих приложението, но не се инсталира на HTC-то:(

Забележка: Във форума има две теми за Lenovo A760 - няма да е лошо, ако се обединят...

31   up

Добра идея за обединяването... само че как става това ?  roll

Lenovo LePhone A760

32   up

Здравейте.Ако не ви затруднява  да ми споделите как да руутна Леновото,че не мога да заместя файла за интернета,който е пуснат тук.Благодаря предварително.

33   up

Доколкото четох в разни форуми, рутва се с приложението Framaroot.apk (или Frameroot.apk)...
Лично аз не съм пробвал, защото моя си беше рутнат.

Прикачени файлове

Framaroot-1.6.1.apk 908.16 kb, 19 изтегляния от 2013-10-27 

Нямате права за сваляне на прикачените файлове към това мнение.

34   up

karloson написа:

Доколкото четох в разни форуми, рутва се с приложението Framaroot.apk (или Frameroot.apk)...
Лично аз не съм пробвал, защото моя си беше рутнат.

Благодаря за помощта, но нещо не се получава.Не мога да заместя файла,нито да го изтрия.Ако някой може да помогне с по-подробна информация или да даде акъл - насреща съм.Става дума за руутване.Благодаря предварително.

35   up

Някой ще качи ли някъде стоковия ром, че и моя го ъпдейтнах и има само китайски и английски. Не че ме бърка, ама жената не може да се оправя, пък повечето време е в нея, аз си карам с дърта нокия smile

36   up

http://www.4shared.com/folder/aAYtyCd4/Lenovo_A760.html

Тук съм качил apns-conf файла, навигация iGO за А760 и мултиезичния ROM v427.

Указания от форума на 4PDA за инсталиране на РОМ (не съм инсталирал и не гарантирам достоверността):
1.    Подключить смартфон к компьютеру и включить USB debug mode.
1.    Свържете смартфона към компютъра с включен USB Debug Mode

2. Запустить bootstrap.exe с внутренней памяти телефона и установить драйверы.
2.    Стартирайте bootstrap.exe от вътрешната памет на телефона и инсталирайте драйверите

3. Запустить A760_点我刷机3.cmd из папки с прошивкой, в командной строке нажать любую клавишу и дождаться окончания сценария. (в процессе прошивки телефон перезагрузится).
3.    Стартирайте A760_点我刷机3.cmd от папката, в командния ред натиснете произволен клавиш и изчакайте окончателното инсталиране (по време на инсталацията телефонът ще се рестартира)

Метка: если после перепрошивки запуск смартфона остановится на логотипе с надписью 3G, нажать несколько раз на клавишу увеличения громкости, пока заставка не исчезнет и смартфон запустится.

Забележка: ако след инсталацията при включване на смартфона зареждането стига само до логото с надпис 3G, натиснете няколко пъти бутона за увеличаване на звука, докато логото не изчезне и смартфона се стартира.

P.S. Инструкцию составил по своим шагам, прошился успешно.
Все действия Вы выполняете на свой страх и риск.

Последно редактирано от karloson (09 Nov 2013 18:51:00)

37   up

Писането на Кирилица е Задължително!

Последно редактирано от Be6i4 (12 Nov 2013 11:27:13)

38   up

http://www.4shared.com/zip/tCykjLxv/A76 … 7_Lan.html

Последно редактирано от karloson (11 Nov 2013 22:45:53)

39   up

Тъй като от 4Shared ми изпратиха предупреждение, че съм качил файлове, обект на авторски права (мисля, че имаха предвид iGO), махнах цялата папка с файловете за Lenovo A760.
РОМ-овете може да намерите тук: http://4pda.ru/forum/index.php?showtopi … amp;st=240
apns-conf файла мога да го изпратя, ако някой има нужда;
Навигация iGO с нужната резолюция може да свалите от: http://www.androidBG-bg.com/showthread. … 0%B8%D0%B8

40   up

днес получих телефона някои може ли да ми напише как да заменя фаила за мобилния интернет с роот браузера инсталирах го но не се получава.благодаря предварително.

41   up

Трябва телефонът ти да е рутнат, за да може да се замени файла...

42   up

а точно как се работи с роот браузера.двата фаила са на саседни странници а не мога да ги заменя.някакви отметки ли се стлагат.иначе телефона работи но само моб.интернет нетръгва горе изписва 3g.сигорно е рутнат .

43   up

Като натиснеш и задържиш въру файла, излиза меню - избираш copy, paste...

44   up

не може нито да се изтрие нито да се замени файла.ако някой занае да пише подродно как да го рутнем.иначе телефона няма забележки.

45   up

здравейте купих и аз телефон леново а760 руутнахме го сменихме апн файла дотук ок но направих ъпдейта който дойде и ми спряха гугул магазина изчезна и бг менюто опитахме с разни ромчета тук и там но не става.някой може ли да по9могне как да върна стария ром или поне как да подкарам гухъл магазина.Вайбър също не бачка чувам а не ме чуват

46   up

като го свържа с компа излиза прозорец с китайски ероглифи и не продалжавам да не би да се обърка нещо.ако някой се е зблъскал с такъв проблем нека пише. smile

47   up

Смених ром-а но остава проблема с апх файла, не ми дава да го барам. Инсталирах и рут броузър и фрамарут и нищо (някой ако може да помогне да драсне 1-2 реда, аз сега ще търся решение) иначе ром версия 427 намерих от http://www.needrom.com/wp-login.php .

48   up

напиши ако обичаш как точно смени ром-а който е даден там че като гледам там описанието нещо не ми става ясно.Благодаря предварително

49   up

Всъщност от този сайт свалих само ром-а за а760 , иначе използвах метода посочен по-горе от карлсон, доста лесно стана... Но след като реших, че всичко е ок (оправих и мобилния) , днес като тръгна да набирам от указателя (вчера го ъпдейтнах) и ме насочва на скайп вместо да набира от сим, хем ми дава да избера с коя от двете карти да набере и като избера някоя ми пуска скайп...Така, че не си слагайте най-новата версия, нещо се бъгва, сега я деинсталирах и се оправи като е тази от ром-а.

Последно редактирано от lasthope141 (28 Nov 2013 10:50:38)

50   up

аз вчера сложих един ром от руски сайт ауди изчистен е от всякакви китайски истории симпатичен е но няма бг меню като цяло работи добре доволен съм ако някой знае как може да се добави български да сподели -http://www.youtube.com/watch?v=TF2uCdK4i2I това е линк към видеото как протича инсталацията под него в описанието има линк към ром-а всичко си тръгва 3-джи,гугъл маркет може на някой да е от полза