1   up Сподели тази тема:    

Тема: HTC One Mini - мнения и препоръки

Здравейте!
Харесал съм си минито, но понеже все още няма коментари и отзиви за него... та някой ако има - да сподели. tooth

Всичко по характеристиката му ми допада, само това, че няма авто фокус много ме разколебава.
Гледах примерни снимки от ревюта.. изглеждат добре.. все пак ултра пиксел, но друго си е с фокусиране.
Освен това капсулованата батерия - има ли чести проблеми с подобна?
Колебая се вместо него по-стари модели като one SV или one X+.

SV - то предназначен за щатите 4g, не толкова популярен у нас и може би с колеблива камера 5мп.
X+ като краен вариант, понеже четох че масово е с изгорели пиксели, а и инчовете са ми в повече. smile

Общото мнение за модела за сега е, че е не дотам сполучливо копие на Оne с доста поорязани характеристики.
Дори не е толкова мини. lol

Последно редактирано от Onemini (26 Oct 2013 00:26:15)

android HTC Explorer >> android HTC One Mini

+   up

Android Реклами

2   up

Re: HTC One Mini - мнения и препоръки

Малко си се объркал, камерата на минито има автофокус, а няма оптична стабилизация. Аз го поразгледах в МТел и останах очарован от изработката и дизайна, но това е много индивидуално (предпочитания за дизайн). Според мен е малко скъп относно характеристиките си, но пък адски ми хареса. Освен това не си падам по огромни телефони и този ми залепна и като размер.

Xiaomi Mi3 + Nokia Lumia 525 + Nexus 7 Cellular 2012 г.
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )

3   up

Можеш да изчакаш Z1S (т.е.Z1 Mini). Ще бъде мощен колкото Z1, но ще е с 4.3" 720p екран. Гаранция, че ще е по-добър от One Mini по всички показатели.

Xperia Z Ultra White Android 4.4.4 (14.4.A.0.108)

4   up

Гаранция също, че ще бъде и по-скъп smile

SGS III [Stock 4.3 XXUGNA5 + #Root&CWM] + 16GB Transcend MicroSDHC™ Class 10

5   up

Ами все още не се знае на каква цена ще пристигне у нас, но One Mini също не е никак евтин-880 лева свободна цена при операторите. Като се погледне телефонът не нищо особено като характеристики е почти 900 лева.

6   up

Затова тези мини версии не си струват, цените им трябва да са на половина, спрямо флагманите.

SGS III [Stock 4.3 XXUGNA5 + #Root&CWM] + 16GB Transcend MicroSDHC™ Class 10

7   up

Обаче при Z1S получаваш всичко от флагмана, но в по-малка обвивка, а някои хора ценят точно това. Изобщо Z1S ще е първото истинско мини.

8   up

Телефончето наистина е доста добро ама и цената му сигурно ще е хубава big_smile

LG Optimus Black P970 4.4 KitKat ----> ZTE Nubia Z5s Mini

9   up

За телефон 4.3 инча минито ме радва много.. страхотен дизайн, два стерео говорители и що годе добра камера.. хардуера е на средно ниво. Ако може да се намери чисто нов за 700 лв максимум, ще е добре..

Xperia Z Ultra и Xperia Z2 Tablet smile

10   up

Привърженик съм на htc-тата и смятам следващия да е такъв.
Не държа да е последна дума на техниката, но да върши работа във всяко отношение дори на средно ниво.
Днес го поразгледах и е доста елегантен и тънък.
За другите два какво ще кажете?  One SV и One X+?

11   up

В онлайн магазините се среща за 720 лв, но може би има разлики в характеристиката.

12   up

emski_vas написа:

Малко си се объркал, камерата на минито има автофокус, а няма оптична стабилизация. Аз го поразгледах в МТел и останах очарован от изработката и дизайна, но това е много индивидуално (предпочитания за дизайн). Според мен е малко скъп относно характеристиките си, но пък адски ми хареса. Освен това не си падам по огромни телефони и този ми залепна и като размер.

Никъде не пише, че има автофокус. http://www.phonebunch.com/phone/htc_one_mini-949/
Каква е разликата между двете?
Явно цената е такава поради дизайна си.
Бих го сравнявал с iphone 5. Сходни са. Поправете ме, ако има някаква много значима разлика.

13   up

Провери малко из продавалника и др такива сайтове, бях го гледал нови закупени към оператори за около 700-720, което е много по добре от тез интернет магазинчета..Според мен мминито е по добро от SV и One X+..

Xperia Z Ultra и Xperia Z2 Tablet smile

14   up

Onemini написа:
emski_vas написа:

Никъде не пише, че има автофокус. http://www.phonebunch.com/phone/htc_one_mini-949/
Каква е разликата между двете?
Явно цената е такава поради дизайна си.
Бих го сравнявал с iphone 5. Сходни са. Поправете ме, ако има някаква много значима разлика.

Не гледаш където трябва  tongue  : http://www.gsmarena.com/htc_one_mini-5505.php
http://www.gsmarena.com/htc_one_mini-review-962p8.php

Xiaomi Mi3 + Nokia Lumia 525 + Nexus 7 Cellular 2012 г.
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )