1   up Сподели тази тема:    

Тема: Свестна програма за записване на разговорите

Търся свестна програма за запсване на разговорите за Samsung Galaxy S. Пробвах всички фрии програми от магазина,но нито една за нищо не става. На нокията имах една програма Xanon,Xalon или нещо такова,правише записите бетон.

Samsung Galaxy S I9100 WHITE
Samsung Galaxy S I9505 WHITE

+   up

Android Реклами

2   up

Re: Свестна програма за записване на разговорите

sssaaa написа:

Търся свестна програма за запсване на разговорите за Samsung Galaxy S. Пробвах всички фрии програми от магазина,но нито една за нищо не става. На нокията имах една програма Xanon,Xalon или нещо такова,правише записите бетон.

Аз ползвам Record My Call, но глания й "проблем" е, че записва от микрофона на телефона, НО при максимална сила на звука по време на разговор - записа й е ПЕРФЕКТЕН !

Samsung I9505 Galaxy S4 White Frost 16GB [KitKat 4.4.2 - GNH7] + 32 GB Samsung microSDHC™ Class 10

3   up

centur написа:
sssaaa написа:

Аз ползвам Record My Call, но глания й "проблем" е, че записва от микрофона на телефона, НО при максимална сила на звука по време на разговор - записа й е ПЕРФЕКТЕН !

Пробвах я,но по мое мнение не струва ;-(
Отсрещната страна,почти не се чува а т'ва което се чува е почти неразбираемо.

4   up

sssaaa написа:

Е, ако си на шумна улица или шумно място естествено, че няма да е "чист" звука.
Ето "демо" запис на *88 с тази програма:

Прикачени файлове

20110205-214957.wav 574.89 kb, 26 изтегляния от 2011-02-05 

Нямате права за сваляне на прикачените файлове към това мнение.
Samsung I9505 Galaxy S4 White Frost 16GB [KitKat 4.4.2 - GNH7] + 32 GB Samsung microSDHC™ Class 10

5   up

centur написа:
sssaaa написа:

Е, ако си на шумна улица или шумно място естествено, че няма да е "чист" звука.
Ето "демо" запис на *88 с тази програма:

Еми явно аз съм за ушен лекар тогава. Пуснах лаптопа на макс ,плеъра също за да чуя нещо,добре,че го помня на изуст. storstark

Последно редактирано от sssaaa (06 Feb 2011 02:10:01)

6   up

sssaaa написа:

Еми явно аз съм за ушен лекар тогава. Пуснах лаптопа на макс ,плеъра също за да чуя нещо,добре,че го помня на изус.

Ако не чуваш нищо - явно си за ушен лекар, аз нямам проблем с ушите и чувам съвсем нормално записа.

7   up

mazy написа:

записът е малко глух

Както казах програмата записва през ВГРАДЕНИЯ микрофон на телефона, т.е. колкото по-силен е звука от слушалката ти  (по време на разговор) толкова по-добре ще се чува записа!

8   up

mazy написа:

визирах каченият тук запис smile

По принцип той е "тих" в сравнение с нормален разговор, но нека "глухите" се оплакват, че не им върши работа.

9   up

mazy написа:

визирах каченият тук запис smile

Проблема за да не става качествен запис хардуерен ли е или софтуерен?
От платените програми ще вършат ли качествен запис?
Аз мислех преди да купя телефона,че си има вградена програма за записване на разговорите,но уви...

10   up

sssaaa написа:

Проблема за да не става качествен запис хардуерен ли е или софтуерен?
От платените програми ще вършат ли качествен запис?
Аз мислех преди да купя телефона,че си има вградена програма за записване на разговорите,но уви...

Софтуерен е "проблема", просто няма подходяща програма в момента или ако има такава най-вероятно ще е платена.
Вградената е само диктофон, но не може да записва разговори.

Последно редактирано от centur (06 Feb 2011 15:56:07)