1   up Сподели тази тема:    

Тема: Съвет за избор на смартфон от Глобул

Колеги имах Самсунг галакси с4 но го продадох .Взех си Моторола мото г страхотна е наистина но не съм свикнал с малък е кран и орязване на наякой функции. Предстои ми преподписване към Глобул и се колебая Лг Г2 ИЛИ Сасмсунг галакси ноут 3. Дайте съвет моля.

Cloudy G3

+   up

Android Реклами

2   up

Re: Съвет за избор на смартфон от Глобул

Колега имам Note 3 едно мога да кажа страхотен телефон! След 1 седмица му свикнах и си работя спокойно с една ръка( не са ми големи ръцете). Ако търсиш телефон с голям дисплей Note 3 е за теб, но най добре върви и хвани двата и реши  smile  storstark

Samsung Galaxy Note 3 smile

3   up

Имах ноут2 знам за какво иде реч, но се колебая в някой ревюта не са добри отзивите за ноута.А пък ЛГ е хвален доста  styrka

Cloudy G3

4   up

Ноута има един кусур-скапания нокс.Ако няма да флашваш къстъм ромове и/или не ти пука за гаранцията,взимай ноут 3.В противен случай г2.

5   up

Аз лично немога да направя разлика между моделите на Samsung или ако има някаква тя ще е минимална. Щом си имал S4 и Note 2 не мисля ,че Note 3 ще предложи по-различно преживяване. Лично аз бих взел G2 защото знам ,че ще ми предложи нещо по-различно спрямо Samsung.

Samsung Galaxy SIII GT-I9300 16GB Titanium Grey. Android 4.3 Jelly Bean